Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 186

Temat: Sprawdzone sklepy on-line.

  1. #101
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16v
    Postów
    267

    Domyślnie

    Miał ktoś do czynienia ze sklepem http://ricambi.pl/pl/i/Kontakt/2 znajdującym się w Poznaniu? Znalazłem ich również na allegro pod ricambioriginali. Ceny olejów są tak niskie, że aż podejrzane

  2. #102
    Użytkownik Ogier Avatar Fisz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Dęblin/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał wawraf Zobacz post
    Miał ktoś do czynienia ze sklepem http://ricambi.pl/pl/i/Kontakt/2 znajdującym się w Poznaniu? Znalazłem ich również na allegro pod ricambioriginali. Ceny olejów są tak niskie, że aż podejrzane
    O ile się nie mylę, to brałem właśnie od nich rok temu termostat BEHR'a, który kosztował mnie chyba 217zł (musiałbym wygrzebać fakturę) także cena mega promocyjna termostat przyszedł oryginalny, w oryginalnym opakowaniu i w GT działa bez zarzutu, także nie mam zastrzeżeń.

  3. #103
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    Cytat Napisał wawraf Zobacz post
    Miał ktoś do czynienia ze sklepem http://ricambi.pl/pl/i/Kontakt/2 znajdującym się w Poznaniu? Znalazłem ich również na allegro pod ricambioriginali. Ceny olejów są tak niskie, że aż podejrzane
    Kupowałem od nich olej (selenia WR PE) przed wakacjami z niewielkim opóźnieniem dotarł do mnie ale wszystko ok. Zamawiałem przez allegro a kolega jest nawet u nas na forum . polecam.

  4. #104
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Również zamawiałem u nich i wszystko sprawnie oraz szybko także polecam.

  5. #105
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 (88KW)120KM LPG OMVL DREAM XXII
    Postów
    347

    Domyślnie

    Witam, ja kupowałem przewody zapłonowe w tym sklepie bardzo tanio http://autowanda.pl/ .

    .

  6. #106
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wedżi
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Włocławek
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    376

    Domyślnie

    Bardzo polecam sklep http://a-moto.pl/ prowadzony przez naszego kolegę z forum "arekgr". Fachowe doradztwo, niezmiernie miła obsługa i bardzo dobre ceny.
    24.05.2013-05.05.2015 Alfa Romeo Gtv 2.0 Twin Spark
    09.05.2015-20.09.2016 Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    21.09.2016- Alfa Romeo 156 SW '02 2.4 @ 180PS+
    13.04.2021 - Alfa Romeo Giulietta Sportiva 2.0 jtdm 150@208PS

  7. #107
    Użytkownik Świeżak Avatar czerwcowy0520
    Dołączył
    07 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 JTD 130 KM 8v~155 KM
    Postów
    184

    Domyślnie

    Ja od Arka brałem graty do belli juz dwa razy i raczej napewno Jego sklep będzie moim numerem uno tradycyjnie zadzwoniłem i wszystko w 3 sekundy było załatwione. Oczywiście z godzine musieliśmy pogadać ale z Arkiem inaczej się nie da zawsze ma czas, staje na głowie żeby nawet załatwić głupią śrube za 5zł i te ceny...za termostat zapłaciłem juz z przesyłka 7 dych mniej niż u mnie w mieście! Pake dostałem na drugi dzień! Konkretnie i elegancko. Polecam a-moto i recze że będziecie zadowoleni

    Wysłane z mojego HTC Wildfire
    Alfa Romeo 147 JTD 1.9 8V 115KM >>> Alfa Romeo 159 JTDm 1.9 8V 130 KM ~ 155 KM

  8. #108
    Użytkownik Znawca Avatar criss2007
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Nowa Sól / Zielona Góra / Kożuchów
    Auto
    Jest: Alfa 166 3.0 V6 24V Był: Alfa Gtv 2.0 T.S '96
    Postów
    1,033

    Domyślnie

    Również polecam arekgr dobre ceny i wzorowy kontakt

  9. #109
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejj Zobacz post
    Polecam http://www.motointegrator.pl/ ceny mają konkurencyjne w porównaniu z nnymi sklepami, a asortyment naprawdę szeroki. Zamawiałem już dwa razy z tej strony i się nie zawiodłem. Dodatkową zaletą jest to, że na stronie możesz umówić się do warsztatu. Pozdrawiam
    To ja opowiem "cool story" o sklepie motointegrator. Zamówiłem komplet filterków. Dostępne, odbiór w punkcie, super - jadę. Dojazd masakryczny, ale jadę. Na moje nieszczęście okazało się, że punkt odbioru to Intercars (gdybym wiedział, to bym od razu kurierem zamawiał) i słodkie dziewczę w tym przybytku "mamciewdpupizmu" oświadcza mi że mi paczki nie wyda, bo "system się zawiesił". Aha, a naprawi się za godzinę? Ona nie wie. Ale jutro? Pojutrze? Ona nie wie. Jeszcze w tym miesiącu czy jeszcze w 2014? Ona nie wie, rzucone niechętnie z wyraźnym akcentem, że przeszkadzam w gadaniu o doopie maryni z koleżanką. Ok, grzeczny mejl do sklepu że nieststy z opisanego powodu muszę zrezygnować z zamówienia, kupione po drodze gdzie indziej. Następnego dnia dostają bardzo grzecznego mejla z przeprosinami i stwierdzeniem, że w takim wypadku oni proponują na własny koszt wysłać wszystko kurierem. Dziękuję bardzo, już kupiłem. To oni chociaż proponują wysłanie karty rabatowej z przeprosinami.

    Super postawa sklepu który wziął na klatę winę za inną firmę z którą mają jakąśtam umowę i drobnemu, z perspektywy ich poziomu sprzedaży nic nie znaczącemu klientowi który kupował prawie "paczkę czipsów" zaoferował obsługę której można ze świeczką szukać we wielu innych sklepach. Wielki plus za zachowanie dla motointegratora. Jak mówią, dobry sklep poznaje się nie wtedy kiedy wszystko idzie gładko, ale po zachowaniu gdy coś się spierdzieli.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


  10. #110
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    ChanceToHova
    Auto
    już tylko 166
    Postów
    203

    Domyślnie

    Ja kupowałem ostatnio w http://autosklep24.pl/ i jestem mega zadowolony.
    Tak więc ten sklep spokojnie mogę polecić wszystkim.

Podobne wątki

  1. Sprawdzone zarowki led
    Utworzone przez polkop w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 12:25
  2. Poszukiwane sprawdzone szroty z częściami do 147 - Śląsk
    Utworzone przez jaro1984 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 10:16
  3. Sprawdzone Zakłady Mechaniki Samochodowej i nie tylko....
    Utworzone przez Nazar w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 16:18
  4. sprawdzone tuleje gumowe whaczy
    Utworzone przez kinol156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-10-2010, 18:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory