Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Miejsca które omijać szerokim łukiem

  1. #1
    Reks
    Gość

    Domyślnie Miejsca które omijać szerokim łukiem

    Pomyślałem aby zrobić taki temat (jeśli już jest to przepraszam, ale nie znalazłem)

    ---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

    IRMAR zielonka ireneusz
    Kasprowicza 27
    Nietków

    Nick z allegro Rothaar2
    Email rothaar2@o2.pl

    Boze jedyny bron! Jeszcze nie spotkalem ludzi tak nie szanujacych klienta i tak klamiacych w zywe oczy. Gdyby ktos nie wierzyl mam nagrania rozmow i wszystko. W moim wypadku skonczy sie na sprawie sadowej... I nie idzie o jakas czesc za 200zl tylko o czesc za okolo 4tys....

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GoNiuS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Piekary Śl.
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 TCT
    Postów
    646

    Domyślnie

    To ja tez cos dodam dzis bylem po felgi 17" do Alfy 156. PODGÓR CZĘŚCI PEUGEOT I CITROEN uzytkownik na allegro o nazwie Bracia_P. nie polecam !! Link do tych felg http://www.moto.allegro.pl/alfa-147-...207386937.html
    A teraz czemu dzwonilem przez kilka dni i pytalem o ich stan. Gosciu gadal ze sa piekne z niemiec nie jezdzone w polsce. 1 felga ma jakies ryski gadam ok. Opony zapewnial ze sa takie same maja po 6mm. I ze felgi i opony nie sa ZMECZONE...
    A teraz co sie okazalo. Zaczne od opon 2 inne i 2 inne. 2 moze i mialy te 6mm ale nastepne 2 to mialy ledwie 4mm. W dodatku poscinane od wewnatrz. Porazka !!. Teraz Felgi kazda miala obdarty rant i to gleboko!! zniszczone bardzo napewno nie byly z niemiec. A 1 felga miala bardzo duze wgiecie od kraweznika az zalamanie paskudnie to wygladalo nawet nie wiem czy powietrze felga trzymie szkoda ze foty nie mam. Nie polecam odradzam uciekac !!

    ---------- Post added at 15:44 ---------- Previous post was at 15:40 ----------

    Zapomnialem dodac miejsce to Knurow ul. Niepodleglosci 13.
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 TCT <- Jest
    Alfa Romeo 147 1.6 T.S <- Jest
    Alfa Romeo Mito 1.6 JTDm <- Byla
    Alfa Romeo 147 Selespeed <- Byla
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S <- Byla
    Alfa Romeo 159 SW Ti 2.4 JTDm Q-tronic <- Byla
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm <- Byla
    Alfa Romeo 145 1.8 T.S <- Byla
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm <- Byla
    Alfa Romeo 156 Selespeed <- Byla
    Alfa Romeo 145 1.8 T.S <- Byla

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar stereo
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań, Poland, Poland
    Auto
    Brak
    Postów
    303

    Domyślnie

    http://allegro.pl/alfa-166-skrzynia-...244926746.html

    Skrzynie mialem kupic za 750zl miala byc sprawana co sie okazalo skrzynia ma ryse od srodka jakby cos kiedys ocieralo wiadomo jakie jest aluminium. a teraz zobaczcie sami na cene wiadomo dlaczego nie ma foto. Jeszcze straszyl mnie faktura za wyjecie skrzyni tylko umawialem sie na sprawna jak sam pisal mi ze skrzynia w bardzo dobrym stanie a tu takie cos na marne zrobilem km... i teraz widac jaka cene zrobil..

  4. #4
    Reks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stereo Zobacz post
    http://allegro.pl/alfa-166-skrzynia-...244926746.html

    Skrzynie mialem kupic za 750zl miala byc sprawana co sie okazalo skrzynia ma ryse od srodka jakby cos kiedys ocieralo wiadomo jakie jest aluminium. a teraz zobaczcie sami na cene wiadomo dlaczego nie ma foto. Jeszcze straszyl mnie faktura za wyjecie skrzyni tylko umawialem sie na sprawna jak sam pisal mi ze skrzynia w bardzo dobrym stanie a tu takie cos na marne zrobilem km... i teraz widac jaka cene zrobil..
    Hej, widziales rozebrana skrzynie czy ta rysa tylko na obudowie od strony zew? Jak rozebrana to w jakim stanie byly walki i synchro?
    btw dzieki za info
    P.S. co sie stalo z Twoja skrzynia? bo poszukuje jakiejs uszkodzonej czy cos

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159
    Postów
    2,078

    Domyślnie

    A czemu w bazarze ?

  6. #6
    Reks
    Gość

    Domyślnie

    Bo w bazarze ludzie szukaja z zasady czegos do kupienia wiec raczej tu to powinno byc.

Podobne wątki

  1. OMIJAĆ Lakiernika i Mechanika Ostrowiec Św.
    Utworzone przez kiler_911 w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-09-2015, 21:21
  2. [Sprzedam] Sprzedam Antenę CB Sirio 105cm z szerokim magnesem
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-12-2014, 20:37
  3. Zamość - ciekawe miejsca, które polecacie odwiedzić
    Utworzone przez oskar_s w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-12-2014, 20:19
  4. Serwisy polecane i takie które lepiej omijać...
    Utworzone przez Lutraki w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2012, 20:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory