Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Tłumik końcowy do AR 145 JTD

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar SeBa_145
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Będzin-Warpie
    Auto
    AR 145 JTD 99'
    Postów
    92

    Domyślnie Tłumik końcowy do AR 145 JTD

    Witam.
    Zauważyłem że po zimie tłumik końcowy powoli już się nadaje do wymiany Niestety nigdzie nie można dostać zamiennika do tego modelu jedynie oryginalny tłumik Walker 22419 lub IMASAF 11.35.09 http://www.motocentrum.pl/tlumik,alf...1899-100314,kp oczywiście wszystko na zamówienie a cena ok 1000 zł :/ Czy ktoś z alfaholików wymieniał już tłumik i może poradzić czy wstawił oryginalny czy ewentualnie jakoś przerabiał od innego modelu 145 np TD ?? Znalazłem jeszcze na allegro do bravo JTD http://moto.allegro.pl/fiat-brava-br...231571388.html i na zdjęciu tylko końcówka jest inaczej zrobiona ale czy reszta i uchwyty będzie pasować to ciężko powiedzieć. Jak ktoś miał albo ma podobny problem to piszcie może coś razem uda się wykombinować. Pozdrawiam SeBa

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    a nie chcesz żadnej przelotówki tam włożyć?? z nierdzewki? to Ci nie zgnije nie przepali się też napewno a auto zyska na wyglądzie jeśli to chodzi tylko o końcówke

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar SeBa_145
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Będzin-Warpie
    Auto
    AR 145 JTD 99'
    Postów
    92

    Domyślnie

    Jak wiesz nasz końcowy tłumik składa się tak jakby z dwóch tłumików połączonych razem i przelotówka raczej nie wchodzi w gre bo koszta z nierdzewki nie bedą małe a też nie wiadomo jaki dźwięk będzie gdy byłaby sama przelotówka a u ciebie w jakim stanie jest tłumik ??

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    no właśnie kolego że u mnie prędzej auto pordzewieje (ptfu ptfu ptfu ) niż wydech bo jako końcówke mam właśnie z nierdzewki założony dedykowany bo nawet na tabliczce na wydechu jest bite alfa JTD 145/6 i on nie jest na bok gięty dzięki czemu jak patrzysz z tyłu to wydech jest na wprost (a nie jak oryginalny na bok zgięty) co nie często widziałem w 145 to wydech ragazzona jest o nazwie "la' monica design"

    co do dźwięku to raczej świst tornada bo przelot ma nieziemski co prawda końcówka o średnicy 100mm nie raz zastanawiała pana w niebieskim dlaczego ten wydech nie ryczy ale tak naprawdę wydech jest cichy ale na wolnych obrotach delikatnie sobie mruczy a co do tej puszki dużej przed końcówką to jest jeszcze w dobry stanie jak się rozpadnie to tam wrzucę pustą rurę wtedy może będzie głośniej bo kat poleciał od razu jak ją kupiłem więc to jedyne miejsce gdzie jeszcze coś tam tłumi
    Ostatnio edytowane przez loco145 ; 30-03-2012 o 17:26

Podobne wątki

  1. Tłumik Końcowy 1.8 TS
    Utworzone przez Bond 007 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-09-2013, 13:43
  2. Tłumik końcowy do 3.0
    Utworzone przez jacco w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 20:39
  3. Tłumik końcowy do 2.0 T.S.
    Utworzone przez ideally w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-09-2009, 13:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory