Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Alfa kolekcjonerska

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

  2. #2
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  3. #3
    pitt24
    Gość

    Domyślnie Re: Alfa kolekcjonerska

    Cytat Napisał Konrado
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5617153

    mozna sobie np. taką alfe wsadzić do klasera...albo oprawic w ramki i powiesic na scianie

  4. #4
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    Bardzo podobna do mojej Niuni, jedynie silniczek mam TS a nie JTS :mrgreen: i rocznik 1998...

    Za 20 lat bedzie kolekcjonerska 8)


    Piękna furka swoja droga, pomijając komantarz :mrgreen:
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Fura jak Fura ale cena miazdzy :d

  6. #6
    Siafal89
    Gość

    Domyślnie

    ten komis chyba nie chce się jej pozbywać

  7. #7
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar bija22
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Rymanów Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6
    Postów
    307

    Domyślnie

    a po co bedzie sie jej pozbywal jak to model kolekcjonerski... :wink: :mrgreen:
    szkoda tylko ze niczym nadzwyczajnym sie nie wyroznia...dla mnie egzemplarz kolekcjonerski musi miec cos czego nie maja inne egz. chociazby zegary wysadzane kamieniami Svarowskiego...albo recznie wyszywane logo alfy na fotelach...takie drobiazgi...wtedy ja moge uznac za unikat...i tak i do klaseru...albo do garazu bo jezdzic szkoda... :wink:
    bija22 i Alfa156 V6 są powody do mruczenia
    ...i do płaczu

    http://imageshack.us/photo/my-images/37/nnnh.jpg/

  8. #8
    alandy
    Gość

    Domyślnie

    tak się składa, że autko należy do mojego ojca, nie jest sprzedawane przez żaden komis

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5942313

    to jest aktualny link do tego autka


    myślę że realna cena za która ojciec gotów byłby sprzedać to ok.38-39 tys pln
    fakt jest faktem że cena dalej jest b.wysoka, ale alfa naprawde jest w stanie rewelacyjnym, zero zuzycia(tekst o kolekcjonerstwie jest autorstwa mojego młodszego brata, ale wierzcie że nie jest to przesada) - więc i ceny nie można porównywac do rocznika 2003-2004 z przebiegiem między 60-80 tkm

    gdybym miał kaskę to sam bym ja wziął, a wg mnie alfa to nie jest samochód który się kupuje na raty, trzeba mieć gotówkę


    co do autka
    Rocznik 2003, I-sza rejestracja 05.2004, przebieg TYLKO 15.000 km z racji tego że ojciec jest prezesem firmy i jeździ w zasadzie tylko słuzbowymi autami

    alfą jeździł po zakupie 2-3 miesiace "docierając"(jeździł w miarę delikatnie jak na ten silnik) do przebiegu 5.000 km, później to tylko weekendowe przejażdżki. Alfa stoi większośc czasu w garażu, oprócz przejazdzek po 20-50 km jest również(za moja namową) dbane, aby była odpalana i pochodziła co najmniej raz w tygodniu(zwłaszcza w zimie, kiedy auto nie jeździło praktycznie wcale - jednak opony zimowe są bo dołozył je diler), zeby nic sie nie "zastało"

    auto nie było jeżdżone w miescie, przebieg tylko na trasie szczecin - kolobrzeg, okolice szczecina i okolice kołobrzegu

    auto jest serwisowane wyłącznie w aso alfy w szczecinie(wszystko udokumentowane i do sprawdzenia w serwisie), do tej pory wymieniany był jedynie:
    - olej(trzykrotnie- co roku)
    - płyn hamulcowy(podobno stracił właściwości)
    - filtr powietrza i oleju

    stan auta jest ogólnie mówiac perfekcyjny co mozna sprawdzić w dowolnym warsztacie
    w zawieszeniu nie ma najmniejszego luzu

    jesli komus zależy na tym modelu i chce auto w stanie idealnym, jak z salonu za 2/5 ceny - gorąco polecam
    gdyby ktos był zainteresowany - mozna się kontaktować również ze mna:
    790-028-138 Łukasz

  9. #9
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    Cytat Napisał alandy
    zero zuzycia(tekst o kolekcjonerstwie jest autorstwa mojego młodszego brata, ale wierzcie że nie jest to przesada)
    A co charakteryzuje to autao że mozna o nim mówić model kolekcjonerski, kolego to jest Alfa Romeo 156 z roku 2003, nie było jej wyprodukowanej 100 sztuk dla wybrańców, nie wyróżnia się spośró innych 156 i nie spełnia wilu innych wymagań żeby zasługiwac na miano kolekcjonerskiego...więc bajek nie opowiadaj :mrgreen:

    Cytat Napisał alandy
    gdybym miał kaskę to sam bym ja wziął, a wg mnie alfa to nie jest samochód który się kupuje na raty, trzeba mieć gotówkę
    Skoro ojciec jest prezesem to spokojnie może ci podarowac autko :wink: , ja smigam Alfą 156 kupioną na raty i czy jest w tym coś złego ;// ?

    Poza tym tego typu post to się raczej nadaje do działu Bazar 8)

    Pozdrawiam i zyczę powodzenia w sprzedaży kolekcjonerskiej wersji AR 156 :wink:
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

  10. #10
    alandy
    Gość

    Domyślnie

    heh, te drobne złośliwości...
    to miało byc tylko podkreślenie świetnego stanu auta - (jestem pewien ze nie znajdzie się drugi w takim stanie i z takim przebiegiem) i może rzeczywisci nie było zbyt szczęsliwe pod wzgledem słownikowym

    w dziale bazaru też już wrzuciłem odpowiedni temat, jedank tematu powyższego ja nie zacząłem, poczułem się tylko w obowiązku lekko obronić ojca i jego alficzkę
    (nawiasem tekst o ramkach i obrazie nieźle obrazuje podejscie ojca do tego auta)

    pewnie że ojciec mógłby auto dac, ale:
    -byłoby to niewychowawcze
    -mam dwóch braci - komu ojciec miałby dac, żebyśmy sie nie pozabijali? :wink:
    -mam inne auto które chwilowo mi bardziej odpowiada(sporo oszczędniejsze, a musze niestety spore przebiegi robić)

    mam nadzieje, że znajdzie się kupiec który doceni taki stan auta
    jesli nie....
    po cichu sam zbieram gotówke od jakiegoś czasu

    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory