Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Odradzam człowieka z pomorskiego forum Paziu89

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie Odradzam człowieka z pomorskiego forum Paziu89

    Na pomorskim forum AR zamieściłem ogłoszenie, że poszukuję Alfy 156 SW i na prywatną wiadomość otrzymałem info od Paziu89, że ma do sprzedania swoją Alfę. Napisałem, że jestem zainteresowany, podesłał zdjęcia dokładny opis samochodu co było zrobione i co jest do zrobienia. Pisaliśmy ponad dwa tygodnie i zdecydowałem się, że zrobię sobie wycieczkę z Łodzi do Gdańska po samochód.Poinformowałem,że najwcześniej mogę w weekend majowy podjechać, rozmawialiśmy telefonicznie w ostatni dzień kwietnia, że jestem zdecydowany i 4 maja przyjeżdzam do Gdańska. Poinformował mnie, że po mnie wyjedzie i byliśmy umówieni.Zaplanowałem sobie wyjazd kupiłem bilety a Paziu89 do mnie dzwoni w czwartek 3 maja, że sprzedał samochód, zachował się bardzo niepoważnie, jak smarkacz.Zdecydowanie odradzam prawdziwym Alfistom wchodzenie w interesy z tym człowiekiem. Jestem zły i wkurzony na tego człowieka bo miałem zaplanowany weekend a on jednym ruchem wszystko spieprzył. Paziu89 życzę Ci aby wszyscy wokoło psuli Tobie plany i utrudniali wszelkie sprawy a zobaczysz jak to jest.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    No co Ty, ciesz się, że zadzwonił. Mógł powiedzieć Ci na dworcu w Gdańsku albo w ogóle sie nie pokazać.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Kolega Prezes-tk ma rację, ja tak samo podjechałem do gościa oglądać samochód, byłem pod jego klatką, a on, że sprzedał auto. Co prawda przejechałem tylko 55 km w jedną stronę, ale mógł zadzwonić. Także z dwojga złego, ciesz się, że zadzwonił

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Police
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 2001 115KM cosmo blue
    Postów
    124

    Domyślnie

    mialem dokladnie 3 takie akcje zanim kupilem swoje auto i doskonale rozumialem sprzedajacych

    dostal kase do reki, kto by nie wzial?

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał murek Zobacz post
    mialem dokladnie 3 takie akcje zanim kupilem swoje auto i doskonale rozumialem sprzedajacych

    dostal kase do reki, kto by nie wzial?
    Własciciel komisu w Ostrzeszowie... ja miałem przyjechać następnego dnia na oględziny, a dzień wcześniej jakaś babka przyjechała z wyliczoną kasą tyle ile chciał, w ogóle się nie targowała, chciała tylko mieć to auto. Sprzedawca jej powiedział, że umówił się już z innym klientem i jeżeli on (czyli ja) nie weźmie samochodu to zaprasza po auto po mojej wizycie. Po prostu był mega rzetelny. A poza tym to o czym ja pisałem: nie chodzi już nawet o sprzedaż samochodu, pewnie gdybym był sprzedawcą to sam był tak zrobił. Ale wystarczy zadzwonić i poinformować żeby ktoś nie jeździł bez sensu, tak jak ja raz jechałem

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar jacaaa8
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Janikowo
    Auto
    AR 166 2.4 JTD BLU ODISSEA
    Postów
    116

    Domyślnie

    Przy kupnie mojej belli na szczęście nie miałem takiego problemu, umówiłem się z kolegą z forum że jak przyjedzie ze studiów na święta do rodziców to ją obejrzę no chyba, że wcześniej sprzeda to da mi znać. Czekałem na nią przeszło 3 tygodnie i było warto.

  7. #7
    chickenos156
    Gość

    Domyślnie

    A pro po 156tej to musi być tylko i wyłącznie sw czy wchodzi w gre sedanik???????

    ---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:02 ----------

    http://warszawa.gumtree.pl/c-Samocho...AdIdZ376030232

Podobne wątki

  1. Witam z Pomorskiego :)
    Utworzone przez czarnuś w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 01:43
  2. Witam serdecznie z kujawsko-pomorskiego!
    Utworzone przez kamailkaa w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-06-2013, 22:40
  3. [GTV] Czy zna ktoś tego człowieka?
    Utworzone przez ExO w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 22:52
  4. Alfa 156 SW do oceny z pomorskiego
    Utworzone przez Garos w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 06:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory