Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Parking Nova Park

  1. #1
    monispol
    Gość

    Domyślnie Parking Nova Park

    Witam, mam problemik. Jak wyjeżdżałam z parkingu z galerii Nova Park w Gorzowie, niestety uszkodziłam sobie samochód uderzając bokiem w ścianę. Nie udało się inaczej, ponieważ wyjazd jest tak skonstruowany,że nie dało się inaczej. Kto wyjeżdżał stamtąd ten wie. Czy mogę się starać o odszkodowanie z tego tytułu? Niestety nie tylko ja uderzyłam w konstrukcje budynku, są ślady również innych uszkodzeń.

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Kobylnica, Gniezno, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM Distinctive Premium Q-Tronic + wyścigowa terenówka czyli firmówka
    Postów
    727

    Domyślnie

    raczej będziesz miał problem na jakiekolwiek odszkodowanie bo to ty uderzyłeś a nie oni ciebie i lepiej tego nie zgłaszaj bo cię jeszcze obciążą naprawą uszkodzeń, my też mamy w poznaniu takie C.H. skąd niektórzy mają problemy wyjechać
    Jeśli chcesz być kimś - kup VW, jeśli jesteś kimś - jeździsz Alfą Romeo.

  3. #3
    monispol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarek82 Zobacz post
    raczej będziesz miał problem na jakiekolwiek odszkodowanie bo to ty uderzyłeś a nie oni ciebie i lepiej tego nie zgłaszaj bo cię jeszcze obciążą naprawą uszkodzeń, my też mamy w poznaniu takie C.H. skąd niektórzy mają problemy wyjechać
    dzęki, tylko tak się śpieszyli z otwarciem,że zapomnieli dobrego architekta zatrudnić bo co druga osoba w coś uderza. tragedia

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar siwulec82
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 TS (150 KM)
    Postów
    382

    Domyślnie

    Czarek o jakim C.H mówisz o Malcie???? jakoś ja i moja młoda nie mamy problemu z wyjazdem a pracowała tam dwa lata pewne rzeczy trza umieć robić... Kolego A.C masz jak masz to zgłaszaj a zdarzenie miało miejsce kilka dni temu więc teraz na bank im nie udowodnisz że stało się to w ich galerii. Sądzić możesz wszystkich o wszystko jak masz dobrą papugę może i wygrasz ale jak dostaniesz jakieś pieniążki wydasz na adwokata więc się zastanów!!!
    MY LIVE
    MY ALFA....

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Kobylnica, Gniezno, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM Distinctive Premium Q-Tronic + wyścigowa terenówka czyli firmówka
    Postów
    727

    Domyślnie

    a o co chcesz sie z nimi procesowac ze uszkodziles im ścianę, czy to ze masz za duży samochod i nie umiesz nim jeździć. Sorry za szczerość ale Jesli to zgłosisz to oni ci narobia problemow. Musimy sie przyzwyczaic do takich wjazdow bo bedzie tego wiecej.
    Jeśli chcesz być kimś - kup VW, jeśli jesteś kimś - jeździsz Alfą Romeo.

  6. #6
    monispol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarek82 Zobacz post
    a o co chcesz sie z nimi procesowac ze uszkodziles im ścianę, czy to ze masz za duży samochod i nie umiesz nim jeździć. Sorry za szczerość ale Jesli to zgłosisz to oni ci narobia problemow. Musimy sie przyzwyczaic do takich wjazdow bo bedzie tego wiecej.
    Nie wiem czy ja mam za duży samochód bo alfa 156 do takich nie należy. Nie uszkodziłam ich ściany tylko swój samochód. Chodzi o Gorzów i Nova Park. A samochodem umiem jeździć, jeżdżę od kilkunastu lat. Widocznie co druga osoba nie umie skoro uderzają w konstrukcję.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar anmark2301
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Sligo, ROI
    Auto
    AR147TS 120KM 2002
    Postów
    48

    Domyślnie

    to moze zapodaj zdjecie aby inni wiedzieli gdzie trzeba uwazac, pozdro

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar bsq
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ~156sw~ 1,9jtd 2003r
    Postów
    345

    Domyślnie

    umiec jezdzic a umiec jezdzic... skoro co druga osoba daje rade wyjechac to widocznie trzeba po prostu jechac tam ostrozniej. W malcie jest tez bardzo wasko i malo miejsca i widac ze sporo osob tam "haczy". Czasami trzeba po prostu na dwa razy (tym bardziej ze alfa ma bardzo maly promien skretu). Nic nie zdzialasz. Przepraszam, ale to ile ktos ma lat prawo jazdy to tez nie wyznacznik "umiejetnosci". Stalo sie i tyle. Pozostaje albo AC, albo naprawa na wlasny koszt.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar leszek.b
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    PKR
    Auto
    AR 159 JTDm Sportwagon
    Postów
    107

    Domyślnie

    No ale sorry jeśli widzisz, że przytrzesz to zawsze możesz cofnąć i poprawić ustawienie auta, a nikt Ci tam nie każe lecieć na pałę. Niestety jeżeli ktoś nie ma wyczucia własnego auta... Ja tam na Malcie nie mam jakoś problemu z wyjazdem.

  10. #10
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    hehe, sorry, ale zawsze się zastanawiałem kto tam takie ślady zostawia
    Wyjazd i przejazd na poziomy jest ciasny ale osobówka się mieście bez problemu. Za nieuwagę niestety się płaci. Tak samo nie oskarżysz nikogo że zostawił ci mało miejsca na parkingu. <br>
    <br>
    Mnie frustrował zawsze wjazd na górne poziomy chyba w Galaxy w Szczecinie. Każdy nawrót na 2 razy :|<br><br>
    Cytat Napisał anmark2301 Zobacz post
    to moze zapodaj zdjecie aby inni wiedzieli gdzie trzeba uwazac, pozdro
    <br><br>Myślę, że to dotyczy wszystkich parkingów gdzie trzeba sięgać po bilet i są przy tym wąskie przejazdy. Askana w Gorzowie tez jest cała "poobijana"
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 13-11-2012 o 23:22
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Podobne wątki

  1. Park Łódź
    Utworzone przez Sasza w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-07-2014, 11:02
  2. 100-lecie AR na Mondello Park
    Utworzone przez kojut w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-06-2010, 22:52
  3. Kulig - Park Świerklaniec 21.02 lub 27/28.02
    Utworzone przez omen w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 24-02-2010, 08:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory