Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Temat: boxer turbo (??)

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    nie trzeba zaraz moderator tamtego forum to połaczy.. mam nadzieje :wink: niestety tam nie ma fotek.

  2. #12
    Barto
    Gość

    Domyślnie

    ze bywaja to wiem ale z reguly jednak sie tam wsadza kompresor..narazie do wakacji musze zebrac wszystkie dane obadac ile to wszystko mnie mniej wiecej wyjdzie i co mi potrzeba..a po wakacjach ruszam z praca..wiec na wiosne bedzie rakietka :twisted: :twisted: :twisted:

    czyli teraz kto cos wie o zakladaniu kompresorow w polsce..najlepiej w malopolsce a jeszcze lepiej kraków

  3. #13
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Jest w Kraku koleś, który może ci pomóc bo ma naprawdę DUŻĄ wiedzę na ten temat i nie leje wody tylko mówi konkretnie o co chodzi. Ma na imię Piotrek (Kania). Tu masz do niego namiary:

    gg 2179953
    kom. 515336050

    Życze powodzenia, zbieraj wiadomości, kupuj sprzęt i składaj :wink: .

  4. #14
    Barto
    Gość

    Domyślnie

    wielkie dzieki..a on sie tym zajmuje?? ma jakas firme?? tak zebym wiedzial w jaki sposob w ogole zapytac

  5. #15
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma firmy. Zajmuje się tym hobbistycznie, ale i dla zysku . Jest po polibudzie i ma na swoim koncie kilka projektów typu polonez 2.0 Tubro 8) . Powiedz poprostu, że dostałeś namiary od znajomego i trzeba ci pomóc w sprawie montażu kompresora.

  6. #16
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Barto, jak bedziesz juz znal jakies konkrety to zapraszam do dzialu projekty...
    jak sie uda to bedziesz mial ciekawa maszyne

  7. #17
    Łukasz K.
    Gość

    Domyślnie

    Barto - będziesz rozmawiał z tym gościem już teraz czy zostawiasz to sobie na sam koniec kiedy będziesz już konkretnie zdecydowany ? Byłbym chętny na osobiste poznanie takiego człowieka ...

  8. #18
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    kompresor w Boxerku...apetycznie brzmi
    a ja mam silnik 1.4 też Boxerka...a tak wogóle to czy przy zakładaniu kompresora trzeba ingerowac w bebechy silnika? czyli mówiąc krutko; wszystko mocniejsze i bardziej sportowe :roll: ? czy poprostu montujesz kompresor i rura do przodu? a wogóle to gdzie go się montuje....? ma ktos jakies materjały tak apropo na ten temacik? co gdzie jak i jakie tego potem efekty są?

    pozdro

  9. #19
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli nie przesadzisz z ciśnienie dołądowania (odpowiednia średnica kółka), to nic nie trzeba przerabiac. Wszytko zalezy od tego jaki rodzaj założysz. Sprężarkę typu ROOTS zakłada się za przepustnicę, a kompresor ślimakowy przed. Długo by o tym pisać. Wystarczy poszukać na google, nie ma co zatruwać tematu. Już wszystko zostało zapisane.

  10. #20
    Scoozi
    Gość

    Domyślnie

    Moi mili, ja posiadam silniczek 1,7 16V, który seryjnie mianuje się mocą 129 KM, powiem szczerze, nie zaspokaja to już mojego zapotrzebowania na adrenalinke i coraz częściej widać u mnie zjawisko Lansu przez Bulwar... ale do rzeczy.
    Bardzo mnie interesuje montaż kompresora, jeśli sie uda to również założe sobie kompresor. Spytacie dlaczego...?? zawsze śmigałem Motocyklami.... Boxer dał mi dźwięk jak w Motorku, a Kompresorek zadba o nietuzinkowość i Moc mojego szerszenia....
    Swietny pomysł z kompresorkiem...
    Pozdrawiam.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Podobne wątki

  1. [146] Części od 1.4 1.6 boxer do 1.7 boxer. Troche pytań co do naprawy
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23-05-2012, 08:56
  2. [145] Czy można zmienic silnik z 1.3 boxer na 1.6 boxer
    Utworzone przez Gutek1983 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 08:26
  3. Silnik Alfa romeo 1.6 boxer lub cala alfe rozbita z tym silnikiem lub 1.4 boxer
    Utworzone przez Kojocik13 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 20:15
  4. Boxer Turbo. Czy ktoś coś wie?
    Utworzone przez Karol88 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 27-03-2010, 19:31
  5. [146] Boxer Turbo. Czy ktoś coś wie?
    Utworzone przez Karol88 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2009, 10:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory