Raz jeszcze witam wszystkich serdecznie! Cieszę się, że dołączyłem do tak prężnie działającej grupy miłośników marki Alfa Romeo. Może po krótce o sobie. Mam na imię Daniel i jestem rocznik "89 Ogólnie miłuję się w autach włoskich. Od zawsze w mojej rodzinie gościły Fiaty, które dzielnie znosiły i nadal znoszą trudy dnia codziennego O Alfie myślę intensywnie od ok 2 lat, aż właśnie nadszedł ten moment kiedy odłożyłem "parę groszy" i chcę kupić moją wymarzoną 147 po FL. Dlatego właśnie teraz zdecydowałem się założyć konto aby wcześniej nie nabijać darmowych statystyk. O forum alfaholicy.org dowiedziałem się z sieci szukając kiedyś jakiś informacji o Alfach. Mam coś na oku i chciałbym abyście wyrazili o tym egzemplarzu swoje opinie. Nie wiem czy mogę tu umieścić taki link i prośbę ale mam nadzieję, że nie zostanę za to zlinczowany
Mianowicie interesuje mnie Alfka z tego ogłoszenia:
http://automarsel.gratka.pl/ogl/1345...036d7b5fa6e4,1

Cena jest przystępna tylko ten niewielki przebieg może budzić małe podejrzenia :/ Zna może ktoś ten komis? Jeśli moją prośbę czyta ktoś z okolic Gniezna i miałby możliwość i chęć podjechania tam i obejrzenia autka na żywo a potem zdania mi relacji to byłbym niezmiernie wdzięczny. W ramach wdzięczności moglibyśmy się dogadać tak, że mogę zwrócić koszt przejazdu. Mnie od Gniezna dzieli ok 350 km w jedną stronę to nawet jadąc moim dotychczasowym autkiem z LPG (Fiat Brava tak na marginesie ) to i tak mi się generuje już spory koszt a dodatkowo dochodzi dzień urlopu w pracy. Jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc to naprawdę chylę czoła. Na zdjęciach i po opisie wydaje się być niezła, ale wiadomo, że sprzedawca zawsze chce sprzedać a chyba nikt z nas nie chciałby przejechać pół kraju, żeby zobaczyć jakieś przysłowiowe "padło" Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek zainteresowanie! Pozdrawiam!