Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Problem z Przeplywka pomocy.

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Dchedogi
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa 166 2,5 V6 24V
    Postów
    248

    Domyślnie Problem z Przeplywka pomocy.

    Witam wszystkich, napewno juz jest gdzies taki temat ale nie moge znalezc wiec prosil bym o linka.

    Moj problem polega na tym ze juz 4 przeplywka mi padla w przeciagu paru miesiecy i nie mam pojecia dlaczego, po podlaczeniu do kompa wyskakuje tylko blad przeplywomierz powietrza i chcial bym sie dokladnie dowiedziec jaka powinna byc masa przeplywajacego powietrza przez przeplywke bo ja mam 700, kumpel ma taki sam silni 2.5 V6 tylko ma alfe 156 a ja 166 i mu pokazuje 570, i teraz zastanawiam sie czy gdzies przedostaje mi sie lewe powietrze ???

    Z gory dizekuje za wasza pomoc Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dchedogi Zobacz post
    Witam wszystkich, napewno juz jest gdzies taki temat ale nie moge znalezc wiec prosil bym o linka.

    Moj problem polega na tym ze juz 4 przeplywka mi padla w przeciagu paru miesiecy i nie mam pojecia dlaczego, po podlaczeniu do kompa wyskakuje tylko blad przeplywomierz powietrza i chcial bym sie dokladnie dowiedziec jaka powinna byc masa przeplywajacego powietrza przez przeplywke bo ja mam 700, kumpel ma taki sam silni 2.5 V6 tylko ma alfe 156 a ja 166 i mu pokazuje 570, i teraz zastanawiam sie czy gdzies przedostaje mi sie lewe powietrze ???

    Z gory dizekuje za wasza pomoc Pozdrawiam.
    Kolego, przeczytaj ten temat http://www.forum.alfaholicy.org/166/...o_analize.html a szczególnie zapoznaj się danymi technicznymi przepływomierza Bosch HFM5 (ten jest w naszych silnikach).
    Sprawdź napięcie zasilania (noga nr 2), masę (noga nr 3), oraz pozostałe sygnały (oznaczenia nóg są na wtyczce) - może masz uszkodzenie w wiązce przewodów do przepływki.
    Ostatnio edytowane przez stanlizak ; 14-06-2012 o 10:11

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Dchedogi
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa 166 2,5 V6 24V
    Postów
    248

    Domyślnie

    Dziekuje kolego za linka i za pomoc, nie bardzo orientuje sie w tym jak mam sprawdzic napiecie przeplywomierza, wszystkie dane juz znalazlem lecz to jest magia dla mnie, bede musial sie polapac co i jak w tym wszystkim, jeszcze raz dziekuje za linka, ale najpierw moze ja sprobuje przeczyscic znaczy jedna z nich bo jeszcze 3 przeplywki. Kupowalem same wklady oczywiscie.

    Jeszcze raz dziekuje.

Podobne wątki

  1. problem chyba z przeplywka
    Utworzone przez patryk103 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 19:34
  2. pomocy przeplywka krokowiec juz nie wiem??
    Utworzone przez bravo5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2010, 21:12
  3. przeplywka
    Utworzone przez kornzone w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 08:24
  4. Problem z przeplywka
    Utworzone przez Rafik w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 20:26
  5. Przeplywka?
    Utworzone przez Rafik w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-10-2007, 21:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory