Strona 42 z 128 PierwszyPierwszy ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1273

Temat: Zakup używanej Mito - pomoc

  1. #411
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Volvo S80 2.5T
    Postów
    123

    Domyślnie

    Jest powód do negocjacji...

  2. #412
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Utrata Mito jest bardzo niska, nawet pomimo niefunkcjonalnego , 3 drzwiowego nadwozia. I nie ma znaczenia jaki jest silnik i wyposażenie, wystarczy że jest salonowe z dokumentacją i ceny są astronomiczne. Mój znajomy szukał takiego wozu dla żony ale przyzwyczajony do samochodów francuskich i ich utraty, przy Mito był przerażony. Oglądałem nawet jednego Miciaka w turbo, pomimo wcale nie idealnego stanu komis żądał za nie 48 % ceny za jaką było kupione jako nowe. 9-cio letni samochód! Nawet 10 letnie golce chodzą po 40 % swojej oryginalnej wartości co jest ewenementem. Fakt, ze ściągane złomy na wypasie mają niskie ceny nie ma tu nic do rzeczy, jak ktoś kupił nowe Mito czy Giuliettę w salonie i je odprzedaje, to nie ma prawa narzekać na utratę wartości bo ta jest często mniejsza niż w niemieckich wozach tej klasy.
    Widocznie te które oglądałem były ściągane a nie salon-PL. Czyli jakbym sprzedawał moją to mógłbym żądać więcej biorąc pod uwagę, że Pan Ryszard z salonu Polinar w Krk mówił wtedy że jeszcze na Polske takiej nie konfigurowano czyli z ksenonami, nawigacją, pakietem sport, "czerwonym karbonem" itd. Pikanterii dodaje fakt, że podobno zamawiał ją dla swojej córki znany krakowski piosenkarz, ten od "Brackiej", ale ona w ostatniej chwili się rozmyśliła dzięki czemu ja ją łyknąłem dla żonki

  3. #413
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Duke75 wyczyść sobie skrzynkę bo ci napisałem wiadomość ale chyba nie doszła
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  4. #414
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

  5. #415
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar romanroman3
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Biała Podlaska
    Auto
    MITO 1.4 TBI 155KM
    Postów
    20

    Domyślnie

    Witam szanowne grono. To mój pierwszy post i od razu chciałbym zapytać o wasze opinie na temat MITO turbo z ogłoszenia OTOMOTO nr 6019992400. Chodzi mi głównie o to czy takie ciemne fotele + czerwona deska i boczki występowały w takiej konfiguracji? Czy rzeźba? Generalnie jadę to auto obejrzeć i to moja największa wątpliwość. Dziękuję z góry za zainteresowanie.

  6. #416
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Występowała taka konfiguracja kolorystyczna fabrycznie, silnik najlepszy z benzynowych, wysposażenie fajne warto pojechać i obejrzeć choć cena dość niska jak na taką konfigurację warto więc być wyczulonym

    Jest podany vin więc napiosz do auto dna czy bezwypadkowe net i za kilkadziesiąt złoty będziesz miał historię auta,
    Ostatnio edytowane przez paweltbu ; 25-01-2018 o 15:19
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  7. #417
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar romanroman3
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Biała Podlaska
    Auto
    MITO 1.4 TBI 155KM
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweltbu Zobacz post
    Występowała taka konfiguracja kolorystyczna fabrycznie, silnik najlepszy z benzynowych, wysposażenie fajne warto pojechać i obejrzeć choć cena dość niska jak na taką konfigurację warto więc być wyczulonym

    Jest podany vin więc napiosz do auto dna czy bezwypadkowe net i za kilkadziesiąt złoty będziesz miał historię auta,
    Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości. Napiszę jak będę po oględzinach - kto wie, może nawet się pochwalę

  8. #418
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,804

    Domyślnie

    Cytat Napisał romanroman3 Zobacz post
    Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości. Napiszę jak będę po oględzinach - kto wie, może nawet się pochwalę
    Sprowadzany w takiej cenie - na pewno walony, pytanie jak mocno. Za udokumentowaną krajówkę trzeba dać jakieś 5 tys. więcej. Ja bym dowiedział się skąd był ściągnięty i sprawdził po ile ten rocznik chodzi w kraju rodzimym. Jeśli drożej niż handlarz sprzedaje to znaczy że to może być mina.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #419
    Użytkownik Ogier Avatar koniu
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Sprowadzany w takiej cenie - na pewno walony, pytanie jak mocno. Za udokumentowaną krajówkę trzeba dać jakieś 5 tys. więcej. Ja bym dowiedział się skąd był ściągnięty i sprawdził po ile ten rocznik chodzi w kraju rodzimym. Jeśli drożej niż handlarz sprzedaje to znaczy że to może być mina.
    Też mi się wydaje trochę tani. Samochód widać przygotowany do sprzedaży, wymyty i wypucowany. Podczas oględzin odłóż emocje na bok

  10. #420
    Użytkownik Świeżak Avatar Lone Wolf
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    AR MiTo 1.4 105KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    Właśnie to jest ten problem. 22 900zł to cena startowa. Sprzedający pewnie jest gotowy na zejście z ceny, chociażby te 400zł. Robi się 22 500zł. To teraz pytanie za ile samochód został kupiony w Niemczech, tak że warto było się kłopotać ze wszystkim, aby sprzedać go w Polsce z zyskiem. 18-19k zł? Ceny na mobile.de normalnych pojazdów bez przygód, też raczej niskie nie są.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  2. Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.
    Utworzone przez cosiestalosie w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 11:26
  3. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  4. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory