Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 154

Temat: Pytanie odnośnie GT :) pierwszy kontakt z alfą :)

  1. #51
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Cytat Napisał miki82 Zobacz post
    a co myślicie o tym ?
    http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-2-0-...697708993.html
    poszukiwania trwają
    No cóż jeśli się pchasz w JTSa i do tego z automatem to ja bym ją 3 razy w każdą stronę posprawdzał bo później może być kosztownie... Ale swoją drogą ładna. Zwłaszcza w środku.

    Cytat Napisał rafR1 Zobacz post
    jeśli szukasz to proponuje http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-wyja...713634984.html bo chce zmienić może teraz bedzię Brera
    Zastanawiałem się nad malowaniem swoich, takich samych felg na czarno i właśnie mnie przekonałeś żeby tego nie robić A w ogłoszeniu piszesz "Auto posiada pełne wyposażenie" a nie masz czujników cofania czy spryskiwaczy reflektorów więc hasło trochę na wyrost - ale spoko nie czepiam się - nie takie "cuda" widziało allegro.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  2. #52
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Cytat Napisał redek83 Zobacz post
    Zastanawiałem się nad malowaniem swoich, takich samych felg na czarno i właśnie mnie przekonałeś żeby tego nie robić .
    Własnie miałem pisać- dlaczego czarne felgi? Wygląda to... mocno średnio.
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  3. #53
    rafR1
    Gość

    Smile

    czarny dach i czarne felgi , kwestia gustu , mi się podoba a przede wszystkim jest inna niż pozostałe

  4. #54
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Oczywiście że tak. Ale właśnie dlatego się cieszę że widziałem u Ciebie, bo jednak mi się nie podoba a myślałem że będzie. To Twoje auto przecież.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  5. #55
    Sashimo
    Gość

    Domyślnie

    cześć dawno nie pisałem powód ? szef nie wypłacił kasy ;/ no i teraz mam dylemat bo dostałem tylko 24tyś zł ;/ a już nie mogę się doczekać żeby kupić sobie jakieś autko więc mam do was pytania czy ktoś wie może o jakiej fajnej alfie GT w dieslu ?

    bo ja mam na oku coś takiego

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-bezw...C27310781.html tylko do was pytanie co myślicie o tym dilerze bo z tego co widzę to znajduje się na drugim końcu Polski ;p i długo już stoi bo już pół roku ją widzę

  6. #56
    Sashimo
    Gość

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie odnośnie alf

  7. #57
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sashimo Zobacz post
    Ponawiam pytanie odnośnie alf
    Przez 2,5 m-ca ostatniego szukałem Alfy GT dla siebie, co prawda na południu PL skupiając się (dałeś linka z Trójmiasta). Generalnie moje ogóle odczucia, to:
    - za tą cenę będzie bardzo ciężko znaleźć coś porządnego (a GT to moje drugie włoskie auto i wiem że nie nie warto oszczędzać...)
    - przy tym roczniku i aucie sprowadzanym z zachodu, licznik jest mało realny. Te które oglądałem wszystkie oprócz tej co kupiłem miały na pewno albo prawdopodobnie cofany licznik
    - czy bite, czy powypadkowe, czy szpachla, handlarz i tak napisze BEZWYPADKOWE, NIC NIE STUKA NIC NIE PUKA!

    Powyższe to mało zachęcające fakty, ale niestety ja miałem takich przygód zbyt dużo przy poszukiwaniach...
    Ostatnio edytowane przez janczo ; 05-03-2013 o 22:44

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Wroclaw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    53

    Domyślnie

    moge potwierdzic bo sam szukalem bardzo dlugo swojej. i niestety pod koniec roku przyjdzie mi sie z nia rozstac.
    Pasja...
    Dla jednych zwykła maszyna...dla niektórych życiowa pasja...a także miłość...

  9. #59
    Sashimo
    Gość

    Domyślnie

    no dzwoniłem do gościa gadał że autko servisowane i ma książkę itd. " no i że się nie bawi w przekręcanie liczników XD" i pisał że jeśli chcę może mi sprowadzić jakieś autko z za granicy ale też nie chcę kupić kota w worku ;/ no i jak by ktoś z trójmiasta to czytał to może by pomógł góralowi w zakupie GT i zobaczył co to jest

  10. #60
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD
    Postów
    24

    Domyślnie

    kupowanie przez kogoś, też ma swoją specyfikę pamiętaj...
    ja teraz kupiłem na odległość, ktoś znajomy oglądał i to jeszcze u znajomego mechanika.
    Wszystko mechanicznie sprawdzone, na sam koniec wsiadam i jadę już po zakupie i formalnościach - no i widzę, że radio nie działa Nikt nie wpadł na pomysł nawet sprawdzić radio, bo słuchali zawieszenia i turbiny.

    Jakbym wsiadł sam, to dla własnego samopoczucia kupującego, powciskałbym wszystkie przyciski i na pewno sprawdził radio.

Podobne wątki

  1. [159] Pytanie odnośnie wydechu
    Utworzone przez Rolus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-07-2015, 00:34
  2. Pytanie odnośnie ASR/VDC
    Utworzone przez Lenix w dziale 147
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 18:01
  3. Pytanie odnośnie DSP niestandardowo
    Utworzone przez dragon855 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 00:18
  4. [145] Pytanie odnośnie strumienicy.
    Utworzone przez ADI_BoXER w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 12:12
  5. [156] Pytanie odnośnie 2.4 JTD
    Utworzone przez Domin_6kila w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 17:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory