Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 184

Temat: Alfa Romeo SUV (nazwa robocza)

  1. #151
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Radzia, szacun. Mam takie zdanie jak Ty.

    Ale napisz prosze czym Ciebie tak zniechęcał, rozumiem, diler, jak przybyłeś kupić auto?
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  2. #152
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Przede wszystkim TOTALNY brak informacji dilerów:
    a/ kiedy będzie kolor Rosso Alfa? nie ma takiego koloru ("Nie ma takiego miasta jak Londyn. Jest Lądek Zdrój." )
    b/ mamy tylko taki wzornik kolorów jak w katalogu, ale Panie, to z rzeczywistością niewiele ma wspólnego (dla porównania proponuję wizytę np. w salonie BMW)
    c/ co to jest zawieszenie sportowe? nie mam pojęcia
    d/ czy do Pakietu Sport trzeba dokupić tapicerkę skórzaną? nie mam pojęcia
    e/ czy jest jakiś wzornik tapicerek? nie
    f/ czy można zrobić podwójny wydech? - jest jako akcesorium w katalogu; - ale to w katalogu to jest atrapa; - nie no, Panie, atrapy by nie dali chyba; - mówię Panu, że atrapa; (tutaj moje sugestie, że może by tak wydech z QV i podmienić tylko wkładkę w zderzaku...); łe Panie, to drogo wyjdzie, nie ma sensu

    itp. itd., ogólnie niewielka chęć sprzedaży i kompletna niewiedza w przypadku firmy, która ma 3 (TRZY) modele w ofercie

    W sumie w ADF-ie Pan całkiem nieźle wypadł nawet (w dodatku katalog dostałem, w Poznaniu tylko kserówki cennika mogłem dostać ), ale rabatem mnie nieszczególnie powalił i interesu nie zrobiliśmy. Gdyby nie kolega rafter, to nie wiem czy bym już Julką jeździł.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  3. #153
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FerraEnzo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)
    Postów
    567

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Tu nie chodzi o to, czego my byśmy chcieli. Ja chciałem kupić Giuliettę i kupiłem ją. Ale gdybym był statystycznym Polakiem, nawet bym na nią nie spojrzał, tyko kupił Golfa/Octavię/Corollę (czy co tam jest kompaktem w poszczególnych markach).
    Kupiłeś bo masz więcej rozumu niż statystyczny Polak Bo mity o alfie są już dawno nie aktualne, ale MY alfisci mamy dodatkowy plus...te spojrzenia ludzi, nawet za swoją widzę że sie patrzą to wolę nie myśleć co jest z Twoją A z tą niezawodnościa niemców to hmm...Golf VI mojego wujka po 20 kkm ma cały zawias do roboty, a audi a4 przyszłego teścia stoi już miesiąc w serwisie...jakieś pomysły nt. UBER SUPER NIEMIECKIEJ MOTORYZACJI ;P

    A odnośnie SUV'a AR to ja jestem za. Muszą wejść w ten segment bo wszyscy mają SUV'y, może to jakoś podratuje markę. I my też sie przyzwyczaimy. Dało sie obyć z paskudnym Cayen, który IMO jest bezsensu Ja bym zrobił tak...kupił SUV'a tańszej marki np. nowa Kia Sportage a za kasę która została jakiś szybki samochód np. Forda Focusa RS/AR 156/147 GTA itp. itd, im ktoś ma wiecej kasy tym coś lepszego/szybszego. KIA do miasta na dziury i krawężniki a sportówa for fun. Ale może BOGACI myślą inaczej
    Ostatnio edytowane przez FerraEnzo ; 11-08-2011 o 08:39

  4. #154
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Jak już pisałem wyżej... Citroen ma SUV-a, Peugeot ma SUV-a, Renault ma SUV-a, a ile ich widziałeś na ulicach? Mimo, że dwa pierwsze to Mitsu, a Outlanderów w Polsce zatrzęsienie... SUV Alfy nie będzie się sprzedawał, a jednak to obciach dla marki. Kiedyś był wywiad z kimś wysoko postawionym w BMW i pytali go, dlaczego weszli w SUV-y. Odpowiedź? Bo na świecie jest pełno ludzi, którzy chcieliby mieć BMW, ale nie mają dróg, aby mogli nim jeździć... Więc koncepcja zrodziła się, aby upchnąć swoje produkty w Rosji i na Bliskim Wschodzie. Oba regiony jakoś średnio obfitują w Alfy .
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 12-08-2011 o 07:53
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  5. #155
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Jak już pisałem wyżej... Citroen ma SUV-a, Peugeot ma SUV-a, Renault ma SUV-a, a ile ich widziałeś na ulicach? Mimo, że dwa pierwsze to Mitsu, a Outlanderów w Polsce zatrzęsienie... SUV Alfy nie będzie się sprzedawał, a jednak to obciach dla marki. Kiedyś był wywiad z kimś wysoko postawionym w BMW i pytali go, dlaczego weszli w SUV-y. Odpowiedź? Bo na świecie jest pełno ludzi, którzy chcieliby mieć BMW, ale nie mają dróg, aby mogli nim jeździć... Więc koncepcja zrodziła się, aby upchnąć swoje produkty w Rosji i na Bliskim Wschodzie. Oba regiony jakoś średnio obfitują w Alfy .
    Marchionne ma dość poważne plany co do ekspansji rynku południowoamerykańskiego i azjatyckiego (Rosja, Chiny). Oczywiście mowa o całym koncernie. Ale pewnie Alfa też znajdzie tam swoje miejsce.


  6. #156
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Będzie cuore sportivo pełną gębą...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #157
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał FerraEnzo Zobacz post
    Kupiłeś bo masz więcej rozumu niż statystyczny Polak
    Brawo!

    Cytat Napisał FerraEnzo Zobacz post

    Bo mity o alfie są już dawno nie aktualne, ale MY alfisci mamy dodatkowy plus...te spojrzenia ludzi, nawet za swoją widzę że sie patrzą to wolę nie myśleć co jest z Twoją
    O tak, moj drogi, te spojrzenia sa po prostu obledne i bezcenne
    Alfa nikogo nie pozostawia obojetnym, szczegolnie jak naloze czarnego wosku i jak sie swieci, jak psu jajka

    Adam

  8. #158
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Piotruch88
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    Fiat Grande Punto
    Postów
    22

    Domyślnie

    @FerraEnzo
    Mity o Alfie już nieaktualne ale "sportowe serce" niestety też na tym ucierpiało Tak jak Giulietta pasuje do portfolio AR jako "hothatch" tak ten SUV nie pięć ni w dziesięć delikatnie mówiąc (o klekocie od Maserati nie wspominając). Jeśli Alfa ma pretendować do segmentu premium to powinni porzucić przedni napęd w sedanach czy coupe i zostawić go tylko do aut typuGiulietta czy MiTo. Dużo ludzi kupuje BMW głównie z powodu RWD i Audi dla napędu AWD.

    @radosuaf
    To co piszesz ma sens. Na TVN turbo kiedyś podawali, że model Audi A6 Allroad sprzedaję się bardzo dobrze i że Audi bało się na rynek wprowadzać bo to takie w sumie ani terenówka ani osobówka czy coś takiego. No ale później okazało się to super duper i wszyscy zadowoleni. Skoro tak chętnie kupują te Audi to czemu Alfa Crosswagon praktycznie nie istnieje na drogach? Między innymi przez (nie oszukujmy się) awaryjność z czasów kiedy alfa kierowała się bardziej bezkompromisowym cuore sportivo, która to później dla typowego Kowalskiego stała się aksjomatem awaryjności. SUV Alfy czeka podobna przyszłość co Crosswagon-a
    Ostatnio edytowane przez Piotruch88 ; 13-08-2011 o 22:05

  9. #159
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Może kogoś zainteresują najświeższe przecieki i informacje o nowym SUV rodem z US&A. Pomimo, że piszą o Liberty, SUV ze znaczkiem Alfy będzie miał bardzo dużo wspólnego (silnik, przeniesienie napędu, platformę):

    http://www.caranddriver.com/news/201...py-photos-news

    Pozdr.,

  10. #160
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    amerykanska maszkara z logo AR. Już Lancie tak wpuścili w 300C))

    masakra.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

Podobne wątki

  1. znaczek ALFA ROMEO skąd się wzięła nazwa i herb !!
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-01-2017, 22:55
  2. Żarówka halogenowa alfa romeo - jaka nazwa.
    Utworzone przez bartek1204 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-05-2014, 12:01
  3. [145] [146]1.7 16v boxer - układ chłodzenia,temperatura robocza silnika,wentylator.
    Utworzone przez Alucard30 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-05-2013, 17:23
  4. Nazwa dla Alfa Romeo, ktoś tak mówi??!?
    Utworzone przez ideally w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 11:17
  5. Skąd się wzięła nazwa ALFA ROMEO
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 10:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory