Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Siwa taka Piękna że wszyscy chcą się przytulać :)

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie Siwa taka Piękna że wszyscy chcą się przytulać :)

    tak oto zakończyła się sobotnia wycieczka na zakupy....Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA210067.jpg
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	121.9 KB
ID:	74840Pan był taki zauroczony ,że chciał koniecznie sie poprzytulać...hehee /oczywiście żart/

    Właściwie to może nawet dobrze.......mam motywację że
    by poprawić ten boczek który ktoś wcześniej pomalował i słabiutko dobrał kolor lakieru.....a teraz bedzie...cudnie.....pokaże wam jak zrobię.
    jak myślicie ile ubezpieczalnia wypłaci...?
    likwiadator napisał:
    do wymiany błotnik,kierunkowskaz,opona,nadkole wew.
    do malowania drzwi, zderzak,błotnik,felga.
    i jakieś tam 2 roboczo godziny .
    na jaką kasę mogę liczyć????
    Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar ANET
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    ALFA 164 SUPER 3.0V6 24V
    Postów
    2,442

    Domyślnie

    Trochę kasy skrobniesz te części nie mają zamienników,tylko żeby rzeczoznawca dobrze je wycenił.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie

    Dostałem już wycenę i mam pytanie do kogoś kto jest biegły w temacie: czy to dobra wycena???bo wydaje mi się że trochę chyba Pan z hdi chce mnie wydymać...delikatnie mówiąc....
    Koszt lakierowania szczególnie mnie osłabił....za 350 pln to nawet Pan Kaziu w garażu obok nie pomaluje mi 4 elementów .

    wycena 166.pdf
    Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne.

  4. #4
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Coś mi sie pierniczy adobe i nie moge otworzyc twej szkody. Ale napisałes, że do wymiany opona - czy 1 sztuka?

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie

    Cytat Napisał majster Zobacz post
    Coś mi sie pierniczy adobe i nie moge otworzyc twej szkody. Ale napisałes, że do wymiany opona - czy 1 sztuka?
    między innymi opona....
    Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartekalfa166 Zobacz post
    wydaje mi się że trochę chyba Pan z hdi chce mnie wydymać...delikatnie mówiąc....
    nic nowego. Po pierwsze napisz odwołanie do ubezpieczalni starając się wykazać ich błędy zwłaszcza w wycenie poszczególnyc elementów.

    Jakimś rozwiązaniem będzie tez udanie się do specjalistycznego zakładu, poproszenie o wycenę i udokumentowanie jej. Nikt nie musi przecież wiedzieć, że nie będziesz tego robił u nich. Po tym wysyłasz wraz z odwołaniem dokumenty do ubezpieczalni, które są dowodem na to, że TU stara się zaniżyć odszkodowanie

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jankes1979
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    GOSTYŃ
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 150KM+Fiat Idea 1.3 jtdm,FURA ŻONY;-)
    Postów
    372

    Domyślnie

    lakierowanie wycenił na nieco ponad 700,czytaj dokładnie,nie zmienia to jednak faktu,że to i tak za mało tak o połowe jeśli mają być 4 elementy,do tego ten zapis o urealnieniu kosztu części!?,firma ubezpieczająca ma obowiązek pokryć koszt naprawy przy użyciu nowych oryginalnych części więc polecam wizytę w nalbliższym aso,zabranie kosztorysu i odwołanie,jak rozumiem tej wyceny nie podpisałeś?,jeśli tak to musisz naprawić furę zabrać fakture z warsztatu udać sie do ubezpieczyciela i poinformować o wyższym niz założony koszcie naprawy.Zależy też czy wybrałeś wariant serwisowy,czy gotówkowy.Lepiej ten drugi,tylko z poprawną wyceną.
    pozdro

Podobne wątki

  1. A taka była piękna... :( STŁUCZKA
    Utworzone przez SEBEK w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-06-2010, 21:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory