Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: top 100

  1. #11
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    O gustach sie nie dyskutuję, zastanawiam sie jak sens ma robienie takich "konkursów piękności/brzydoty"...zawsze tak było, jest i bedzie że jednemu podoba sie matka a drugiemu córka :wink:

    Kazdy ma inne gusta i najczesciej ile ludzi tyle opinii o autku :roll:

    Gdybym miał wielką kaske, to w mojej stajni stanałby i Audi Q7 i subaru Impreza i Alfa Romeo...kazde autko jest inne i zaspokaja inne " żądze" :mrgreen:

    Pozdrawiam Alfisti
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Oleśnica
    Postów
    94

    Domyślnie

    Ktos wzbudzil sensacje tym rankingiem przez co jest spore zainteresowanie i reklama i o to chodzilo. Przypomina mi to to rankingi na najlepsze zespoly muzyczne wszechczasów co roku inny zespol wszechczasów. Taka niestety jest zasada rankingów nigdy nie sa realne bo poprostu jest to niemozliwe zeby taki ranking zrobic a reklama i posluch gwarantowany.

  3. #13
    dominik156
    Gość

    Domyślnie

    Ej dlaczego w tym zestawieniu jest tak mało aut niemieckich.. Coś mi tu śmierdzi Poza tym każdy z nas by mógł sobie zrobić taki ranking według swojego uznania i byłby tak samo kompetentny jak ten wyżej zamieszczony..
    Edit. Jak ja tam dostrzegłem więcej Alf? Źle za mną :/ Albo jakis inny ranking wychaczyłem. Nie wiem

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar adk
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    ok. Mińsk Mazowiecki
    Auto
    145 2.0 T.S. QV-style
    Postów
    243

    Domyślnie

    Bardzo dziwny ten ranking, nie wiem jak wam, ale mi Multipla jakoś podeszła, od razu jak tylko wprowadzili ją na rynek.

    Uplasowanie Fiata pomiędzy amerykańską karykaturą promu kosmicznego, a koreańskim wynalazkiem, który wogóle nie powinien nazywać się samochodem (pasowałby na bezzałogowy pojazd do rozminowywania obszarów działań wojennych), to wielka pomyłka.

    PabloGarage Group
    www.pablogarage.pl
    Mechanika / Renowacja powłoki lakierniczej / Flokowanie
    facebook.com/flokujemy

  5. #15
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem co robi tam bmw x6, mnie się bardzo podoba.
    pzdr

  6. #16
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominik156
    23 - Alfa Romeo 8C Competizione - nie wiem jak oni patrzyli na ten samochód. Może od spodu? Albo po bardzo mocnych dragach..
    Ja tu tylko widzę RZ 8C nie DD bo to już by była przesada.

  7. #17
    Sicilian
    Gość

    Domyślnie

    Q7 jest okropne. Wyglada jak glowny bohater filmu Obcy.



  8. #18
    Pitus25
    Gość

    Domyślnie

    szkoda że 147 nie umieścili w tym rankingu

  9. #19
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Nie podoba Ci sie Twoje auto??
    pzdr

  10. #20
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Widać że to Brytyjski ranking. Bo kupe tu angielskich wozidełek które faktycznie były już w swoich czasach parszywie brzydkie. Austiny Morisy itd. ale one właściwie znane są tylko na wyspie.
    Śmieszy mnie Syrena w tym rankingu. Co angole mogą wiedzieć o syrenie, po za tym na fotce jest wersja prototypowa rzeczywiście brzydka ,ale seryjne syrenki 100, 101 czy 102 były całkiem zgrabne,

    Renault Fuego czy Renault 16 czy moskwicz 408 w swoich czasach były naprawde zgrabnymi samochodomi. I dziwne się , żewogóle są w tym rankingu, nie wspominająć już że na wyższych lokatach niż co niektóre paszkwile.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory