Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: [146] JTD chip virus dobry tuner na Dolnym Śląsku.

  1. #1
    markos
    Gość

    Domyślnie [146] JTD chip virus dobry tuner na Dolnym Śląsku.

    Witam.
    Szukam dobrego tunera do silniczka JTD w woj dolnośląskim (dalej nie chcę jeździć ze względu na ewentualną potrzebę późniejszych korekt programu itd).
    Proszę szanownych zavirusowanych forumowiczów o polecenie, ewentualną opinię i ( jeśli znacie )przykładowe ceny usługi.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    arczimi
    Gość

    Domyślnie

    ogłasza sie na allegro firma z Wrocławia. poszukaj Jest na pewno bo tez kombinowałem ale ja potrzębuję coś w okolicach Rybnika.

  3. #3
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Ja pytałem na forum o takiego użytkownika z Allegro- "autotronica", warsztat ma w Wilczycach ul. Polna 48. Niestety nikt mi nic nie odpowiedział. Może Ty go zbadasz :?:
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  4. #4
    markos
    Gość

    Domyślnie

    Niestety też nic na ich temat nie znalazłem.
    Nie będę również ukrywał że pisząc tego posta miałem nadzieję na otrzymanie namiarów na firmę sprawdzoną przez kogoś,a nie tunera z allegro

  5. #5
    hajper
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o AutoTronica (vel. AutoSeba) to czytałem sprzeczne opinie...

    Chyba na SSS czy na forum TDI był temat o tym jegomościu. Ci, którzy robili u niego auta (2 czy 3) było zadowolonych z roboty (i z ceny, bo u niego 600zł kosztuje taka zabawa).

    Natomiast negatywnie wypowiadała się najbardziej znana w PL brać cziptunerów (Rogal z W-wy, ktoś z VTG), że wrzuca 'gotowce' (normalnie zgrywa się wszystko - modyfikuje pod dany silnik i wrzuca spowrotem, gotowiec nie jest pisany pod konkretny silnik tylko sterownik) - i nieraz może być smutno po jego przeróbkach.

  6. #6
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał hajper
    modyfikuje pod dany silnik i wrzuca spowrotem, gotowiec nie jest pisany pod konkretny silnik tylko sterownik) - i nieraz może być smutno po jego przeróbkach.
    Święta prawda.
    Ja mogę Ci kogoś polecić, ale z Krakowa niestety.
    pzdr

  7. #7
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Ja po prostu nie znam tej firmy(autotronica), ale że jest blisko, to miałem nadzieję, że może ktoś u nich już coś robił i powie coś konkretnego. Kolega Hajper cos wydostał, ale to też nic pewnego, bo z jednej strony opinie pewnie podobne do Allegrowych komentarzy, a z drugiej strony wypowiedzi praktycznie konkurencji, u której jest o dobre 100-200% drożej :?
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  8. #8
    hajper
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał b.piotrus
    Ja po prostu nie znam tej firmy(autotronica), ale że jest blisko, to miałem nadzieję, że może ktoś u nich już coś robił i powie coś konkretnego. Kolega Hajper cos wydostał, ale to też nic pewnego, bo z jednej strony opinie pewnie podobne do Allegrowych komentarzy, a z drugiej strony wypowiedzi praktycznie konkurencji, u której jest o dobre 100-200% drożej :?
    Kwestia dopytania, czy robią gotowce, czy robią pod dany silnik (jak robią pod dany silnik, to można spróbować... dobrze byłoby np. podjechać gdzieś później na kompa do serwisu Alfy i zobaczyć, co oni o tym sądzą).

    Druga rzecz - widziałem gdzieś wykreś Paska B5 1.9TDi 110PS, którego zrobili na 165PS - lekkie przegięcie moim zdaniem (ale mógł to być ich wyczyn z początku 'pracy).

  9. #9
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał hajper
    Druga rzecz - widziałem gdzieś wykreś Paska B5 1.9TDi 110PS, którego zrobili na 165PS - lekkie przegięcie moim zdaniem (ale mógł to być ich wyczyn z początku 'pracy).
    Lub szczególne życzenie klienta :wink: , ale to raczej świadczy o tym, że gosciu nie ma gotowca, tylko robi pod konkretny silnik, o czym zresztą pisze w opisach aukcji na Allegro, poza tym pisze, ze do 3 miesięcy można jeszcze poprawiać program i daje 2 lata gwarancji- jak inne renomowane firmy. Poza tym za nim przemawia to, ze na Allegro ma komentarze od marca 2007 i ani jednego negatywa. Z komentarzy wynika, że robił też Alfy z dobrym skutkiem. Ja nie wiem, trochę się jeszcze waham, na pewno za przemawia cena- 600zł z hamownią :shock: i komentarze na Allegro, ale czy to wystarczy?
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  10. #10
    hajper
    Gość

    Domyślnie

    Tylko widzisz - komentarze na allegro zazwyczaj wystawia się po zakupie Z tego co widziałem to jeden albo dwa były, że ktoś zrobił tyle i tyle km. Podnieść moc to nie jest sztuka przecież - chodzi o to, żeby ten silnik pochodził jeszcze

    A 2-lata gwarancji - "24 miesiące gwarancji na podzespoły silnika , tylko w przypadku przekroczenia w oprogramowaniu bezpiecznych wartości pracy tych podzespołów"

    Sam nie wiem, jak to zinterpretować

    I nie neguję umiejętności panów z AutoTronica - miłoby było, jakby się okazało że to solidny tuner - bo ma dobre ceny.

    /edit

    Jak się zdecydujesz, to napisz jak to wszystko wyszło - chętnych byłoby wielu

Podobne wątki

  1. Co warto zobaczyc na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie?
    Utworzone przez fiergloo w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 10:44
  2. Alfaholicy!!! a może by tak jakiś zlocik na dolnym śląsku????
    Utworzone przez kamko25 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 06-06-2014, 19:19
  3. Dobry tuner w krakowie, zna ktos?
    Utworzone przez Kacper_agh w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 22:00
  4. chip na śląsku
    Utworzone przez mariusz. w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 22:20
  5. [156] szukam dobrego warsztatu na dolnym śląsku
    Utworzone przez kamko25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory