Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 164

Temat: Sylwester 2008 Alfaholików!!!

  1. #71
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Trzeba zebrac zaliczki i wtedy bedzie mozna myslec. Bo tak to nam pouciekaja osrodki i bedzie jak w zeszlym roku,
    Alfa Romeo Brera 3.2 V6 JTS Q4
    Wcześniej:
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V 160KM
    Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 110CV
    Alfa Romeo 147 2.0 16V Selespeed
    Alfa Romeo Spider 916 1.8 16V
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo 147 1.9 8V JTD
    Lancia Delta 1.8 8V
    Alfa Romeo 156 SW 1.8 16V M1.5.5
    Alfa Romeo 164 2.5 TD VM
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Lancia Dedra Kombi 1996 1,6 MPI
    Alfa Romeo 155 2.5 V6
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer

  2. #72
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    W takim razie robimy tak:
    Kazdemu z listy wysle namiary na moje konto na PW i do wtorku 16.09.2008 czekam na wplaty zaliczek powiedzmy po 150 od osoby (i 50 zl od dziecka)

    Kwoty podaje orientacyjne bo przeciez nie wiemy co wynajmiemy i ile dni kazdy z nas bedzie ale to sie juz porozlicza jak bedzie juz wiadomo co i za ile.

    Jesli do kogos PW nie dotarlo to pisac bo moglem pominąć

  3. #73
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    Kontaktowaliśmy się mailowo z BlueCafe. Powiedzieli że mają około 30 miejsc. Zaliczki chcą 30%. Trzeba się decydować... jest to w miarę sensowna cena. Zastanówcie się i napiszcie czy rezerwujemy pobyt. Czas nagli więc macie czas do niedzieli by w poniedziałek ewentualnie zadzwonić i klepnąć. Wpłaty tak jak pisał Fred wyżej więc się powtarzać nie będę Wydaje mi się że taniej nic nie znajdziemy z imprezą sylwestrową, kuligiem, 6 pełnych noclegów i przyzwoitych warunków...takie jest moje zdanie...


    Kate

    Ps.
    Majkel coś widzę że masz ciągoty do Freda... teraz te kąpielówki.. na zlocie chciałeś wejść do niego pod prysznic... no ja nie wiem DD

    EDIT:

    JUŻ JEST NIEAKTUALNE

  4. #74
    moninika
    Gość

    Domyślnie

    aż mi się buźka uśmiechnęła od ucha do ucha jak zobaczyłam listę chętnych.
    My raczej nie damy rady, niestety w mojej pracy w grudniu urlop jest niemożliwy ;//

  5. #75
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Fred, dzieci po ile?

  6. #76
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    No extra 420 km do przejechania ( przez cały Śląsk, rozkopaną obwodnicę Krakowa i zakorkowaną Zakopiankę) a ja skończę pracę o 12 :? i to i tak o 4 godziny za wcześnie. Chyba rano już się w garnitur do roboty odszykuję bo na toast zajedziemy DD . Kurcze lekko 8 godzin jazdy pod warunkiem że nie zasypie całej Polski jak 3 lata temu :mrgreen: .

    A teraz już na poważnie:
    1. 7 dni od kiedy do kiedy ?
    2. Czy za malucha do lat 2 się płaci za nocleg ?( chyba że ktoś go przechowa przez tydzień )
    3. No i jak ze starszymi dziećmi.
    4. Rozumiem że całotygodniowe wyżywienie i napojeeee na własny koszt. :mrgreen:
    5. Czy można dojechać 31.12.2008 tzn. krótszy termin pobytu będzie tańszy.
    6. Nie kupować fajerwerków tylko zrobić małą zrzutę a będą w cenie promocji hipermarketu minus 60 % i strzelania na 30 minut <haha>

    Cytat Napisał Kate
    JUŻ JEST NIEAKTUALNE
    no to pojechaliśmy. Tak się rozpisałem że nawet tego nie zauważyłem :cry:

  7. #77
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    Zdaję sobie sprawę że Sylwester w górach wielu osobom się podobał, ale ze względu na to że góry są mocno obłożone jeśli chodzi o te dni, poza tym niektórzy z nas mają zamiar przyjechać dopiero 30 bądź 31, mam propozycję do odrzucenia. Może zrezygnowalibyśmy z pomysłu Sylwester w górach i poszukali czegoś troszkę bliżej centrum PL, tak by np. Superjahu007 nie musiał niszczyć w pracy nowego garnituru, bo zdąży przyjechać na toast

    Może ktoś z Was zna jakieś zalesione tereny, gdzie moglibyśmy się pobawić. Niech rzuca propozycje. Przecież liczy się towarzystwo a nie miejsce DD

  8. #78
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Kate, to był żart i proszę na mnie nie patrzeć jakoś damy radę zapewne w podobnej sytuacji jest więcej osób. W górach wiadomo iż jest najlepszy klimat na tego rodzaju imprezy :mrgreen: i można pojeździć na nartach.
    A jedyne miejsce gdzie w naszych okolicach grawitacja pomaga zjechać na dół to okolice Bełchatowa. Jednym słowem niedaleko od Częstochowy.


    EDIT


    Cytat Napisał 75andrew155
    Ja mogę zaproponować cały osrodek koło Warszawy ale organizacja baletu należała by do nas DD
    Może stolica ???

  9. #79
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    Oferta do rozważenia, nie wiem czy są wolne miejsca bo nie dzwoniłam.

    http://www.uheliosa.maxmedia.pl/

    Terminy pobytów:
    27.12 - 2.01.2007,
    28.12 - 3.01.2007,
    29.12 - 4.01.2007

    600 zł - cena za pobyt w pokoju 2 osobowym
    550 zł - cena za pobyt w pokoju 3, 4 osobowym
    500 zł - cena za pobyt w pokoju 5 osobowym
    450 zł - cena za pobyt dla dzieci do lat 12

    W cenę wliczone są noclegi, wyżywienie (2 posiłki dziennie) oraz Zabawa Sylwestrowa organizowana na terenie budynku.

    Menu sylwestrowe:
    - zimna płyta
    - dwa ciepłe posiłki
    - stół z chłopskim jadłem
    - pieczony prosiak
    - ciasta
    - owoce
    - kawa, herbata
    *alkohol we własnym zakresie

    Zabawa odbywać się będzie przy muzyce mechanicznej.

    W Noc Sylwestową dla naszych "małych gości" organizujemu kinder bal.

    Istnieje możliwość zorganizowania kuligu z poichodniami oraz z pieczeniem kiełbasek.



    Kolejna oferta /też nie wiem czy są wolne miejsca/:
    http://www.cogito.waw.pl/szczegoly.php?id=888

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    Słuchajcie czy interesuje was pobyt tylko i wyłacznie z zabawa sylwestrową (balem) czy też mogłaby sie odbyć imprezka w wynajetym hoteliku w formie prywatki. Miejscowość okrajnik 10km od żywca,15km do góry sławnej góry żar z zajebistą trasa narciarską. Pokoje z łazienkami i tv. Organizowałem impre sylwestrowa w tamtym roku coprawda w domu (mieszkam tuz obok) a goscie spali w hotelu. Cena jak pamietam 50 zeta od osoby. Miejsc noclegowych jest tam około 50. Bardzo dobre warunki bo budynek oddany do uzytku 2 lata temu. Zobaczcie "Karczma POD JELENIEM OKRAJNIK" w google.Moge podejść do włascicielki i zagadać. Bardzo prawdopodobne że bal tez będą organizować bo sala balowa miesci 120 osób. Czesto organizowane sa tam wesela. Duży parking,ładna okolica.Czekam na propozycje. ELO wszystkim.Jedna z atrakcji tutejszych jest zjeżdżanie na napompowanych dętkach ze stromych górek jak oczywiście śnieg dopisze. Zajebista frajda kto nie próbował niech żałuje.
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Sylwester 2009
    Utworzone przez Piotras w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2009, 14:38
  2. [Temat organizacyjny] Sylwester 2007/2008 BORKI
    Utworzone przez wera w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 30-12-2007, 00:25
  3. Sylwester
    Utworzone przez Konrado w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 14-11-2007, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory