Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: [145] wycieraczki ramiona problem HELP

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar as
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    AR 145 / 1994 1,4 BOXER
    Postów
    1,112

    Domyślnie

    Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć jakią długość powinny mieć wycieraczki przedniej szyby w mojej BESTII? Pytam ponieważ wydaje mi się, że poprzedni właściciel przekombinował a zbliża się chyba czas ich wymiany :wink:
    Errare humanum est - Mylić się jest rzeczą ludzką.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wrocław/Kobyla Góra
    Auto
    156 '00 1.9 JTD 105KM
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arek 146
    Całe pióra dostaniesz na Lwowskiej w sklepie z częściami do aut włoskich, koszt cos ok. 80zł Firma champion
    Dlaczego ja nie wiedziałem, że jest ktoś z Wrocka kto może pomóc
    Rozumiem, że 80zł za sztukę?

    Dzięki wielkie Arek 146! Byłem dzisiaj na Placu Zgody i mają mieć o 12 jakieś BOSCHa, za 55 zł komplet lecz nie byli mi w stanie powiedzieć czy będą pasowały... Nie wiedzieli też czy to same gumy czy pióra. Chciałem pojechać mimo to i zobaczyć co to za cudo, miałem być o 12 ale w takim razie nie jadę :twisted:

    Dzisiaj już nie zdążę pojechać na Lwowską bo nie urwę się z pracy a widzę że czynne mają do 17. Jutro pojadę tam z samego rana.

    Wczoraj oglądałem te moje pióra i gumy już sie porozpoławiały :? Wyglądają jakby były tam od zjazdu auta z fabryki. Wygląda na to, że poprzedni właściciel albo nie jeździł w deszczu albo po prostu mu to nie przeszkadzało.

  3. #13
    Maroo_
    Gość

    Domyślnie

    dzieki za pomoc. w koncu sie wkurzylem i wymienilem na porzadne valeo ze spoilerem i okazuje sie ze jednak dobra jakosc to dobry efekt. dzial idealnie
    mozna zamknac temat

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar as
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    AR 145 / 1994 1,4 BOXER
    Postów
    1,112

    Domyślnie

    Dlaczego zamknąć? Może ktoś kiedyś odkopie ten temat ponownie - poza tym nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi na swoje pytanie :| Jakie powinny być te długości wycieraczek w moim modelu?
    Errare humanum est - Mylić się jest rzeczą ludzką.

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Jeziory/k.Poznania
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał as
    Dlaczego zamknąć? Może ktoś kiedyś odkopie ten temat ponownie - poza tym nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi na swoje pytanie :| Jakie powinny być te długości wycieraczek w moim modelu?
    Jeśli chodzi o seryjne wycieraczki to długość piór (gum) to 52cm obie, a jeśli chodzi o wycieraczki które podalem wcześniej w poście to tak jak jest napisane na aukcji 51cm strona kierowcy i 48 cm strona pasażera!!!

    Ps.Tak na marginesie seryjne wycieraczki do Alfy romeo 145 boxer sa takie same jak do Fiata Tipo i domyślam się ,że do Fiata cena bedzie niższa :wink:
    AR 147 1.9 JTD 16V MICHAŁ

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar as
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    AR 145 / 1994 1,4 BOXER
    Postów
    1,112

    Domyślnie

    Na podstawie tego co u siebie widzę modę stwierdzić, że 520 mm to za dużo, jak na wycieraczkę od strony pasażera - ba powiem więcej mam 480 mm i o coś nap... ;//
    Errare humanum est - Mylić się jest rzeczą ludzką.

  7. #17
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar adk
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    ok. Mińsk Mazowiecki
    Auto
    145 2.0 T.S. QV-style
    Postów
    243

    Domyślnie

    Ja w swojej też prawą mam krótszą 48cm, natomiast lewa od kierowcy ma 53cm.

    PabloGarage Group
    www.pablogarage.pl
    Mechanika / Renowacja powłoki lakierniczej / Flokowanie
    facebook.com/flokujemy

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wrocław/Kobyla Góra
    Auto
    156 '00 1.9 JTD 105KM
    Postów
    93

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj na Lwowskiej po ramiona Championa - 68zł za sztukę więc sporo mniej niż pisałeś Luis, i bardzo mnie to cieszy

    Zmartwiła mnie jedna rzecz. Dowiedziałem się w sklepie, że ramiona do których można wpinać normalnie pióra tak jak w innych autach, kosztują ponad 100zł za sztukę :?
    Wiecie o tym coś? Zamieniał ktoś z Was na takie? Za jaką cenę je kupiliście?

  9. #19
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał as
    Na podstawie tego co u siebie widzę modę stwierdzić, że 520 mm to za dużo, jak na wycieraczkę od strony pasażera - ba powiem więcej mam 480 mm i o coś nap...
    Wycieraczki na pewno nie są tej samej długości.
    Chyba, że w boxerach jest inaczej.

    Ja proponuje kupić takiej długości wycieraczki jak sam ostatnio zrobiłem.
    Jako, że drażniło mnie, że wycieraczka pasażera odstaje, bo ramię nie ma siły żeby docisnąć końcówkę, to kupiłem wycieraczki 575mm dla kierowcy i 450 dla pasażera.

    I moim zdaniem taki układ jest dobry.

    Z resztą na aukcjach z dedykowanymi do 145 wycieraczkami Valeo, właśnie wspomniane długości są dedykowane.

  10. #20
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    Cytat Napisał pavvel
    Byłem dzisiaj na Lwowskiej po ramiona Championa - 68zł za sztukę więc sporo mniej niż pisałeś Luis, i bardzo mnie to cieszy

    Zmartwiła mnie jedna rzecz. Dowiedziałem się w sklepie, że ramiona do których można wpinać normalnie pióra tak jak w innych autach, kosztują ponad 100zł za sztukę :?
    Wiecie o tym coś? Zamieniał ktoś z Was na takie? Za jaką cenę je kupiliście?
    troszku nie rozumię z czego sie cieszysz bo jak kolega ci posłał linka na alegro co 79 zeta kosztuje komplet(2 sztuki!) valeo hehehe
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

Podobne wątki

  1. Przednie wycieraczki - problem
    Utworzone przez Bladyy w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-01-2013, 10:36
  2. Problem wycieraczki nie działają!!!!!!!!!!
    Utworzone przez Revol84 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-12-2012, 15:28
  3. [146] Wycieraczki i ramiona.
    Utworzone przez alfazkl w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 22:53
  4. Wycieraczki problem
    Utworzone przez don_majkel w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 20:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory