Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Temat: samoczynnie włączające się przeciwmgielne z tyłu AR 156 fl

  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Rybeńka
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Ozorków (Łódź)
    Auto
    '02 156 SW 2.4 JTD 150 KM NERO
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    u mnie także włącza się przeciwmgielne ale tylko w "brzydka pogodę" i klimatronik też czasem wariuje wie ktoś jak go ustawić zeby zapamietał temperature po wyłączeniu silnika,bo gdy odpalam auto to temp. ustawia na 21 stopni i dmucha sobie lekko a chciałbym trochę mocniej bez regulowania.kiedys mi sie pare razy udało to zrobić ale chyba przypadkiem
    W tym aucie wiele rzeczy się dzieje przypadkiem Ja już przestałem się tym przejmować. Działa to działa, nie to nie. Jak nie działa dzisiaj to będzie jutro. I tak w koło

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pawel2910
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Były: 156 2.4 JTD 02r. AR 159 2.4 JTDM 06r. Jest: Giulietta QV 12r.
    Postów
    927

    Domyślnie

    Dokładnie, nie przeżywać tak tymi przypadkami , z przeciwmgielnymi u mnie to samo się dzieje, ale nie wnikam, wyłączę i spokój, ostatnio coś tego nie ma

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Opis funkcjonowania

    Wyłącznik H35 przesyła sygnał włączania tylnych świateł przeciwmgielnych do urządzenia 'check' znajdującego się wewnątrz modułu obrotomierza E15 (styk 1 konektora B).
    Urządzenie 'check' wewnątrz E15 zasilane jest bezpośrednio z akumulatora (poprzez bezpiecznik główny maxifuse J/B2 w B5 do 2/99 lubod 2/99 w B99 .) do styków 10 i 16 konektora A oraz bezpieczniki F2 i F3 w skrzynce bezpieczników B1 ; pierwszy z nich zabezpiecza obwód świateł lewych, drugi prawych.
    Urządzenie 'check' steruje (styki 4 i 17 konektora A) zasilaniem tylnych świateł przeciwmgielnych znajdujących się w tylnej lewej F35 i prawej F36 lampie zespolonej, tylko wtedy, gdy otrzyma jeden z dwóch sygnałów zgody - włączenia świateł mijania lub świateł przeciwmgielnych.
    Pierwszy sygnał łączy obwód świateł mijania przez styk 8 konektora A ( Patrz E2011 ŚWIATŁA MIJANIA ).
    Drugi sygnał przesyłany jest do obwodu wewnątrz modułu obrotomierza E15 : ten sam sygnał zapala lampkę sygnalizacyjną "włączonych przednich świateł przeciwmgielnych'.
    Jednocześnie z włączeniem tylnych świateł przeciwmgielnych zapala się także lampka sygnalizacyjna "włączonych tylnych świateł przeciwmgielnych' wewnątrz E15 .Styk 14 konektora A połączony jest z masą.
    W przypadku wystąpienia usterki w obwodzie, zapala się lampka sygnalizacyjna 'uszkodzenie świateł' umieszczona wewnątrz E15 - zasilana poprzez wyłącznik zapłonu (INT) w obwodzie zabezpieczonym bezpiecznikiem B11 do 2/99 lubod 2/99 bezpiecznikiem F4 w dodatkowej skrzyncebezpieczników B98B .
    Wyłączniki na tunelu H35 zostają podświetlone po włączeniu świateł pozycyjnych wyłącznikiem w zespole przełączników pod kierownicą H5 .
    Panowie tu jest prosto napisane , kiedy się przeciwmgielne zapalają. Jeżeli Ci co mają problem z nimi to niech sobie podmienią obrotomierz na testy. Innej przyczyny tu nie widzę tych waszych dziwnych problemów.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

Podobne wątki

  1. [159] Włączające się światła awaryjne podczas hamowania
    Utworzone przez kacperr w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 30-07-2018, 09:33
  2. Samoczynnie włączające się wycieraczki :(
    Utworzone przez kaczorrr w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2018, 17:34
  3. Webasto - nie wyłącza się samoczynnie.
    Utworzone przez Radeon w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 18:04
  4. Nie włączające się radio
    Utworzone przez daniell162 w dziale 147
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 23:36
  5. [159] Gdzie zrobić podświetlenia miejsca na nogi włączające się przy otwieraniu drzwi?
    Utworzone przez plancior w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-10-2009, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory