Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Jak powinna być założona sprężynka zamykająca znaczek tylnej klapy?

  1. #1
    Ciamek
    Gość

    Domyślnie Jak powinna być założona sprężynka zamykająca znaczek tylnej klapy?

    Witam. Mam problem ze sprężynką, która zamyka znaczek w zamku tylnej klapy AR Spider. Na początku nie zamykała mi znaczka do końca, a po rozebraniu nie funkcjonuje wogóle. Nie wiem, jak powinna być założona? Ma ktoś jakiś pomysł??
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 02-11-2010 o 17:47

  2. #2
    Ciamek
    Gość

    Domyślnie

    Widzę, że nikt tego chyba nie rozbierał. A może ma ktoś manuala i mógłby podać jakiś link?? (chodzi mi o książkę w wersji elektronicznej)

  3. #3
    oskarciu
    Gość

    Domyślnie

    jak sie nie wie jak cos dziala to sie nie rozbiera...potrzeba troche czasu aby to zlozyc i pomyslunku(chyba ze sprezyna peknieta)

  4. #4
    Ciamek
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc. Musiałem rozebrać, bo nie domykała mi się klapka i dziadowato wyglądało. Wiecie czym różni się forum garbusów od alfa romeo?? Tym, że na tym pierwszym ludzie sobie pomagają...

  5. #5
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ciamek
    Wiecie czym różni się forum garbusów od alfa romeo?? Tym, że na tym pierwszym ludzie sobie pomagają...
    A wiesz czym się różni kultura od jej braku ?
    Tym, że w tym pierwszym przypadku nie ocenia się negatywnie czegoś (np. forum i przy okazji jego użytkowników ) czego jeszcze dobrze się nie poznało
    fakt faktem post oskarcia na pewno nie okazał się pomocny ale to ,że nikt Ci nie pomógł nie oznacza ,że nikt nie chce - być może po prostu nie wie
    więc teza "na forum Alfa Romeo sobie nie pomagają"
    jest błędna i obrażająca sporą grupę ludzi
    pozdr.

  6. #6
    Ciamek
    Gość

    Domyślnie

    Popatrz na to z mojej strony. Jeśli przez dłuższy czas nie było odpowiedzi, to napisałem post, w którym stwierdzam, że chyba nikt nie rozbierał. Ale nie cierpię takich postów, jak kolegi "oskarciu", który pisze...
    jak sie nie wie jak cos dziala to sie nie rozbiera...potrzeba troche czasu aby to zlozyc i pomyslunku(chyba ze sprezyna peknieta)
    Jeśli uraziłem innych użytkowników, to przepraszam, ale posty w stylu w/w są dla mnie żałosne.

  7. #7
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    fakt - takie posty nie są pomocne ale tak jak pisałem nie można oceniać całej społeczności forum
    wystarczy
    dalej będzie już tylko lepiej

Podobne wątki

  1. [159] zmian logo tylnej klapy na znaczek z mikrostykiem
    Utworzone przez Psycha89 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-07-2016, 21:10
  2. Znaczek scudetto z tylnej klapy
    Utworzone przez Łysy0800 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 17:14
  3. [155] Listwa tylnej klapy
    Utworzone przez kasztelan w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 21:14
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-10-2008, 09:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory