Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Srebrne obramowania, Alfa 147

  1. #1
    SnakeDoc
    Gość

    Domyślnie Srebrne obramowania, Alfa 147

    Witam. Kupiłem czarną Alfe 147. Myślę nad montażem srebrnych listew/obramowań przy uszczelkach na oknach. Nie wiem czy dobrze się wyraziłem ale nie wiem do końca jak to się nazywa profesjonalnie ;p Myślę, że będzie to fajnie wyglądało przy czarnym aucie Znajomy ma takie przy a6 99r i dodaje aucie charakteru. Montował ktoś z Was może takie do swojej Alfy ? Szukałem na allegro ofert ale nic nie znalazłem ;/ Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Daj se z tym siana.
    Lepiej te pieniądze wydaj na dobry olej a nie jakieś wiestuningowe listewki z Tesco.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    bedziesz wygladal jak reszta pastuchow z passata b5
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Kolego powiem Ci, że brakuje mi tego w Alfach. Np w modelu 159. Taka limuzyna, a nie ma tego, a ładnie wyglądałaby z Tymi listwami.
    Co do montowania samemu.. robią to niektórzy na forum. Ja proponuje ci puścić samą listwę dołem, wokoło cięzko będzie to zrobić bo klamka z tyłu przeszkadza. Próbuj.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  5. #5
    SnakeDoc
    Gość

    Domyślnie

    Brakuje tego wlasnie w Alfie...Szukam na allegro i niestety nic nie moge znalzezc w tym temacie. Jak cos znajde to napisze, najlepiej jakby ktos.to robil pod zamowienie do auta

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał SnakeDoc Zobacz post
    Brakuje tego wlasnie w Alfie...Szukam na allegro i niestety nic nie moge znalzezc w tym temacie. Jak cos znajde to napisze, najlepiej jakby ktos.to robil pod zamowienie do auta
    Hehe są złote rączki co pewnie takie coś by ogarnęli. Sam miałem coś takiego robić. Ale w końcu odpuściłem. Ja nie namawiam ani nie zniechęcam jak to ogarniesz to się pochwal
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Nic fajnego te ramki. Weź sobie wyobraź jak będziesz to łączył i zginał jakie zmarszczenia wyjdą na zgięciach- nie będzie to wyglądało fajnie. Do tego jak już objedziesz tym drzwi dookoła to samo połączenie będzie źle wyglądało. Dosłownie kilka dni temu widziałem coś takiego na leonie- tyłka nie urywało. Kiedyś widziałem to na 147, tym bardziej tyłka nie urywało, ale wiem czemu tak było- bo drzwi były strasznie obdrapane i ta listwa miała za zadanie to maskować

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    wieśtuningi na forum ;/ masakra..

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał SnakeDoc Zobacz post
    Witam. Kupiłem czarną Alfe 147. Myślę nad montażem srebrnych listew/obramowań przy uszczelkach na oknach. Nie wiem czy dobrze się wyraziłem ale nie wiem do końca jak to się nazywa profesjonalnie ;p Myślę, że będzie to fajnie wyglądało przy czarnym aucie Znajomy ma takie przy a6 99r i dodaje aucie charakteru. Montował ktoś z Was może takie do swojej Alfy ? Szukałem na allegro ofert ale nic nie znalazłem ;/ Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam
    To się nie "nazywa profesjonalnie" bo to nic z profesjonalizmem nie ma wspólnego. Może jest na allegro kategoria "agrotuning"...? Już to widzę, jak takie listwy dodały uroku temu audi... Lepiej pomyśl nad czymś bardziej przydatnym niż takie bajery niskiego lotu.

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar PHOENIX
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Podolsze, Poland
    Auto
    BRERA 2,4 JTDm 2008 ; 156 Sportwagon 1,9 JTD 2004r. + 147 1,6 TS 2001 r była
    Postów
    444

    Domyślnie

    lepiej zakup sobie lotke od GT
    jeśli pomogłem w jakimś poście nie zapomnij podziękować za niego

    "Życie dane jest raz człowiekowi i trzeba przeżyć je tak, by nie płonąć ze wstydu za lata przeżyte bez celu."

    Il mio terzo amore Alfa Romeo



Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory