Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Temat: [145/146] ciekawe modyfikacje

  1. #1
    Vito74m
    Gość

    Domyślnie [145/146] ciekawe modyfikacje

    Witam wszystkich

    Opisujcie tutaj Wasze modyfikacje (nadwozia, silnika, jakie dodatki macie pomontowane i jakie przerobki w swoich bellach) serdecznie zapraszam. To moze byc temat ktory nam wiele podpowie i pomoze

    Oczywiscie mile widziane zdjecia
    Serdecznie pozdrawiam.
    VITO74M

    oki, zaczne pierwszy


    Ja sobie np. dorobilem otwieranie bagaznika z pilota od centralnego zamka i domykanie szyb po zamknieciu auta.

    w planie mam wysoki spoiler na dwie podpory i filtr stozkowy, ale co do filtra to nie wiem czy cos on daje poza glosniejszym dzwiekiem silnika

    pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekL
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Warszawa/Lublin
    Auto
    Giulietta Veloce Rosso Competizione, 156 GTA SW, 159
    Postów
    172

    Domyślnie

    A jak wysoki będzie ten spoiler? :roll:

  3. #3
    Vito74m
    Gość

    Domyślnie

    BartekL- no widzialem raz taka ze spoilerem na dwie podpory wysokość jakies 15 cm, i wygladalo to naprawde odlotowo, i wtedy zachorowalem, puki co rozgladam sie bo ceny uniwersalnych są w granicach od 300 do 500 a nawet i ponad tysiąc widzialem :/

  4. #4
    Vito74m
    Gość

    Domyślnie

    Strzala_1, vitam sluchaj mam pytanko do Ciebie, w mojej 146 ce jest silnik 1.6 boxer, czy mozna go wymienic na 1.7 16V i tyle czy tak jak mysle trzeba zmienic oprogramowanie albo calego kompa zeby to dzialalo i jak mozesz to napisz ile ten silnik spala ??

    pozdrawiam.

  5. #5
    ViP Pirat drogowy Avatar szamacz
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR GT 1.9 jtd
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vito74m
    domykanie szyb po zamknieciu auta
    a możesz coś więcej o tym napisać?? Bo brakuje mi czegoś takiego w mojej belli i chętnie bym się pobawił
    To co się liczy w życiu to szybkie dziewczyny i piękne samochody...

    AR 156 2.0 TS - była i jest dalej w rodzinie
    AR GT 1.9 jtd powered by Rperformance

  6. #6
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    .........
    Ostatnio edytowane przez Strzala_1 ; 13-03-2009 o 09:34

  7. #7
    Vito74m
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał szamacz
    Cytat Napisał Vito74m
    domykanie szyb po zamknieciu auta
    a możesz coś więcej o tym napisać?? Bo brakuje mi czegoś takiego w mojej belli i chętnie bym się pobawił



    vitam Cie. szamacz

    ja mam znajomego elektronika z firmy delphi (zajmuja sie mi. projektowaniem wiązek samochodowych do wiekszosci aut europejskich) wiec gosc sie zna na zeczy i co dziwne jest tani!!!

    sterowniki do szyb pamietam ze placilem po 60 zeta za sztuke i powiem ze warto bo jeszcze mi to przerobil tak ze moge zamykac szyby bez wkladania kluczyka do stacyjki, a samo domykanie jest zbawienne ( nie jeden raz zdazylo mi sie wracac do auta wlasnie po to zeby wlozyc kluczyk i zamknac szybe )

    Twoja maszyna jest nowsza wiec zupelnie na miejscu bylo by zamontowanie sobie czegos takiego i naprawde polecam (przydatne usprawnienie).

    Natomiast jesli chodzi o otwieranie bagaznika z pilota to w 145 i 146 jest przycisk do elektrycznego otwierania bagaznika na konsoli w aucie fabrycznie (otwiera on bagaznik na zgaszonym silniku), wiec trzeba bylo jeszcze cos tam podorabiac i dziala.

    gosc sie mordowal prawie caly dzien bo w 146 (nie wiem jak u Ciebie) jest sterowanie szyb z zamienionymi biegunami, np. lewa szyba sterowana + a prawa - i z tym musielismy sie pobawic z przekaznikiem. (ale sie udalo)

    gość policzyl sobie 100 !!!! zloty za robocizne a naprawde sie nameczyl.


    dla wszystkich zainteresowanych ew moge ulatwic kontakt z nim (na privie) chlopaczek daje gwarancje na to co robi. Jest z okolic krakowa polnocna czesc.

    Np na zamontowanie tego i podpiecie radia dostalem gwarancje rok.


    pozdrawiam

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Tutaj jest do sprzedania spoiler na klapę bagażnika. Kolega z forum sprzedaje, może się dogadacie: http://www.forum.alfaholicy.org/topi...3748ba9#144375
    Prawdopodobnie to taki spoiler jak ja miałem w swojej 146:
    http://www.forum.alfaholicy.org/topi...ht=przestrodze
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #9
    simeone
    Gość

    Domyślnie

    Właściwie pytanie- czy wychodziły oryginalnie 145, 146 z takimi konsolami jak na poniższych fotkach czy to może jakieś akcesoria tuningowe? Chciałbym sobie coś takiego sprezentować aby ożywic nieco wnętrze.

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    O ile się nie mylę, to tak - były wersje z drewnopodobną konsolą centralną. Jednak, mnie osobiście jakoś nie bardzo to tam pasuje, jeśli chcesz ożywić wnętrze, to zamień klamki na te z wersji po lifcie (były polerowane) podobnie jak ramki nawiewów, czy ramki wokół zegarów. Ponadto można sobie zafundować ładną aluminiową ramkę wokół lewarka skrzyni biegów, do tego utrzymana w jasnej tonacji gałka lewarka i np. srebrna konsola centralna jak tutaj: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5757225
    efekt będzie moim zdaniem wyśmienity. Chociaż już nawet bez tej konsoli by uszło
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. [75] Modyfikacje przedniej osi
    Utworzone przez Pituś w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-02-2017, 16:25
  2. 166 - 2.4 JTD 10V 140 KM CF3 modyfikacje
    Utworzone przez Kowalm w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 22:26
  3. [146] modyfikacje - Ciekawe propozycje
    Utworzone przez uki146 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-02-2010, 20:10
  4. [33] modyfikacje wiązki
    Utworzone przez anubis82 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-06-2008, 12:28
  5. [156] 1,8TS modyfikacje wydechu cd
    Utworzone przez b.pawelek w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27-05-2008, 18:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory