Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 104

Temat: [156]montaż soczewek+ringi+GTA look-krok po kroku!

  1. #71
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    całkiem dobrze to wygląda!!!
    wrzuć fotki lampy z tyłu,ciekawi mnie jak to u ciebie wygląda.jakieś małe są te twoje soczewki,albo mi się wydaje...
    jaką masz długość od czoła soczewki do końca gniazda żarówki?

    co do maskowania,proponuję ci wyciąć dwa koła z jakiegoś plastiku lub cienkiej blachy.średnica wewnętrzna taka jak szkło soczewki,dopasuj je dokładnie do otoczenia,pomaluj sprayem a,la chrom i przyklej na taśmę dwustronną do obrzeża soczewki.

    może będzie ładnie...

    jak ustawiłeś kąty świecenia?
    Ostatnio edytowane przez andro34 ; 18-03-2009 o 21:39


    moja druga ulubienica...

  2. #72
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    co do maskowania,proponuję ci wyciąć dwa koła z jakiegoś plastiku lub cienkiej blachy.średnica wewnętrzna taka jak szkło soczewki,dopasuj je dokładnie do otoczenia,pomaluj sprayem a,la chrom i przyklej na taśmę dwustronną do obrzeża soczewki.
    właśnie o czymś takim myślałem
    soczewki są dość duże - jak wstawię zarówkę i podłączę to prawie na styk z zakrętką tylną do wymiany żarówek. średnica soczewki - 80 cm. długości nie pamiętam
    co do kątów świecenia - ustawiłem oryginał na danej wysokości - rzuciłem światło na ścianę - krótkie potem długie i zaznaczyłem mniej więcej gdzie to ma świecić - głównie sugerowałem sie ustawieniem względem długich świateł - po porównaniu z oryginałem myślę że jest ok - długie powinny świecić prawie na linii światłocienia mijania( troszkę wyżej ) - w jego środkowej ( najjaśniejszej ) części.

  3. #73
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbiwolow Zobacz post
    co do kątów świecenia - ustawiłem oryginał na danej wysokości - rzuciłem światło na ścianę - krótkie potem długie i zaznaczyłem mniej więcej gdzie to ma świecić - głównie sugerowałem sie ustawieniem względem długich świateł - po porównaniu z oryginałem myślę że jest ok - długie powinny świecić prawie na linii światłocienia mijania( troszkę wyżej ) - w jego środkowej ( najjaśniejszej ) części.
    witam!!! z tego co tu piszesz powinno być dobrze,ale przydałoby się przed wklejeniem szkła sprawdzić poprawność świecenia na przyrządach.
    kiedy zamierzasz zakończyć całą operację?te lampy które pzerabiasz pochodzą z anglika?

    pozdrawiam!


    moja druga ulubienica...

  4. #74
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    lampy są oryginalne carello z mojej belli - zaden anglik - kupiłem na czas przeróbki depo black - jak skończe projekt soczewka to sprzedam te depo .

    całą operację chciałbym skończyć jak najszybciej ale totalny brak czasu utrudnia mi finał - a dzis w nocy jeszcze włamali mi sie do alfy i zakosili sprzet audio - radio dvd plus wzmacniacz - jakies 2000zł w plecy jak tu sie nie wkur...... - szkoda gadać - weekend do dupy

    do wypolerowania mam jeszcze te szkła bo nie dotarłem dokładnie w każdym miejscu i widać gdzie kończy się ta warstwa lakieru na lampie - w wiekszości ja usunałem i teraz tylko pasta g3 wypoleruję na glanc.

  5. #75
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Angry

    Cytat Napisał norbiwolow Zobacz post
    a dzis w nocy jeszcze włamali mi sie do alfy i zakosili sprzet audio - radio dvd plus wzmacniacz - jakies 2000zł w plecy jak tu sie nie wkur...... - szkoda gadać - weekend do dupy
    brak mi słów!!!
    kolego norbiwolow bardzo ci współczuję!wiem co czujesz bo ja około 10 lat temu miałem podobną sytuację.wtedy poszło w pi....u 1500zł plus wybita szyba!!!

    P.S.uszkodzili ci coś w alfie?

    pozdrawiam!!!


    moja druga ulubienica...

  6. #76
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    uszkodzona jest wkładka zamka od pasażera - ale ja otwieram i zamykam pilotem wiec nie jest to problem - problemem jest to że nie mam audio w aucie

  7. #77
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar wino-w2
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Czeladz
    Auto
    Alfa 159 1.9 16V JTDm
    Postów
    118

    Domyślnie

    witam
    jakim klejem kleiliście lampy po rozklejeniu

  8. #78
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    czarny silikon

  9. #79
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    taki zwykły silikon nie jest za słaby ?

  10. #80
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Ja używałem kleju do szyb. Niby też czarny...
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Podobne wątki

  1. Zawieszenie tyl krok po kroku.
    Utworzone przez mario1662.4 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-02-2016, 06:42
  2. Diagnostyka - krok po kroku
    Utworzone przez misiek_tarnow w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2015, 09:57
  3. KABEL DIAGNOSTYCZNY ELM327 OBD-II krok po kroku
    Utworzone przez rajek w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory