Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: [Temat organizacyjny] Spocik podkarpacie?

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    145 1.6 16V
    Postów
    216

    Domyślnie [Temat organizacyjny] Spocik podkarpacie?

    Hmm co myslicie o spotkaniu alfaholikow z podkarpacia? jakies propozycje miejsca, i wogole data? ja chetnie bym pojechal

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar limak
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    AR146 1.4 TS 16V
    Postów
    80

    Domyślnie

    Mnie przez najblizszy tydzien nie ma na podkarpaciu.
    Ale... przy weekendach bylbym chetny, ale wiadomo jak to z czasem... raczej czesciej mimo wszytsko nie moge niz moge...

    Chroniczny brak czasu.

  3. #3
    k@rol
    Gość

    Domyślnie

    Ja tez jestem chętny, tylko nie wiem kiedy bella wróci od blacharza - myślę, że dopiero następny weekend. Jeśli chodzi o czas to jestem zarówno za weekendem jak i za tygodniem. A nad miejscem trzeba się dobrze zastanowić. Jakiś plener czy raczej miasto?

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    145 1.6 16V
    Postów
    216

    Domyślnie

    Preferowałbym plan taki spotkanie gdzieś w optymalnym miejscu ( stacja, badz jakas polanka ) wyjazd cała ekipa ( wszystkie alfki ) i piekny dojazd do miejsca w ktorym zlot robimy, bedzie to super wygladac jak bedzie jechac pare(parenascie) alf co o tym myslicie? a co do spotkania to preferuje jakis plenerek moze? bo miasto to duzo chuku chyba ze miasto jakis wiekszy zlocik itp?

  5. #5
    k@rol
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co się orientuję to chłopaki się od czasu do czasu organizują w Rzeszowie - więc może alternatywnie jakis plenerek. Są jakieś propozyjce co do miejsca? Może tak żeby było w miarę blisko z całego regionu?

    P.S

    Tak sobie właśnie pomyślałem, czy jest ktoś może z Mielca? Może przy lotnisku znalazłby się jakiś większy plac gdzie możnaby się spotkać, a pózniej popatrzec na samoloty czy coś w tym stylu?

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    145 1.6 16V
    Postów
    216

    Domyślnie

    Chłopaki a co myślicie o Magurskim Parku Narodowym? piekne krajoobrazy, praktycznie z calego podkarpacia nie daleko kazdy ma, miejsca duzo, mozna siasc pogadac i wogole, chyba ze wybieramy jakies porzadne miejsce i robimy zlot podkarpacia i jeszcze innych pobliskich wojewódźtw które sa chetne na taki zlot? Co o tym myslicie? Zrobmy taki zlot przedzimowy ale pozadny, ja sie na to pisze i kurde nie moge sie doczekac a jeszcze lepiej by było gdybyśmy zoorganizowali cos lepszego ale cos powazniejszego, typu znalesc jeszcze sponsora i wogole, wtedy by wiecej ludzi przyjechalo mozna by było troche spopularyzowac nasza pasje, nasze kochane auta

  7. #7
    k@rol
    Gość

    Domyślnie

    Pomysł fajny, na Magurze nawet jest dosyć miejsca żeby parę autek postawić. Co do takiego większego "zlotu" to pewnie chętni by się znalezli, ale czy znajdzie się też ktoś kto to zorganizuje, bo to już nie sprowadza się wyłącznie do zebrania ekipy i zajechania na jakiś parking.

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    145 1.6 16V
    Postów
    216

    Domyślnie

    hmm...za dobra reklame i duzo ludzi ktorzy na ta reklame by patrzyli by sie sponsorzy znalezli, np. LOTOS albo inny taki sponsor, a organizacje to by trzabylo jakos samemu zrobic, masz jakis pomysl?

  9. #9
    k@rol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubatron
    hmm...za dobra reklame i duzo ludzi ktorzy na ta reklame by patrzyli by sie sponsorzy znalezli, np. LOTOS albo inny taki sponsor, a organizacje to by trzabylo jakos samemu zrobic, masz jakis pomysl?
    Najpierw trzeba zobaczyć ile osób byłoby chętnych na taki spot, żeby sie nie okazało, że wszystko będzie zorganizowane, a stawi się 5 osób. Lokalnie to takiego większego zjazdu chyba nie ma co robić bo wtedy wystarczy jakiś parking. Trzeba mieć jakis wstepny plan i propozycje miejsca spotkania. Myślisz o takim 1 dniowym spocie czy coś z jakimś noclegiem, grillem itp?

    Ja za bardzo nie mam czasu się zajmować organizacją, myślałem o czymś mniejszym, lokalnym, żeby poznać Alfistów z okolic, spotkać się właśnie w jakimś ładnym, ciekawym miejscu, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, może coś zjeść i spokojnie się rozjechać.

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Jasło
    Auto
    145 1.6 16V
    Postów
    216

    Domyślnie

    Myśle że najpierw trzeba zrobić taki 1dniowy spocik, zapoznać sie z ludzmi i ich pogladami, a przy okazji pomyslec wtedy na realu o spotkaniu powazniejszym i cos zaplanowac, grilla mozna by było wynajac nawet w magurskim parku narodowym i tam przy grillu pogadac

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] wycieczka do itali - museo arese - co
    Utworzone przez OO__V__OO w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 06:13
  2. [Temat organizacyjny] Gorzów Wielkopolski - spot
    Utworzone przez bobryt w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 15:33
  3. [Temat organizacyjny] 30 marzec godz.14sta kazierz....
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-03-2008, 22:02
  4. [Temat organizacyjny] Zdjęcia z zlotu 09-10.09.2006.
    Utworzone przez siwy144 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 17:41
  5. [Temat organizacyjny] bydgoszcz ...
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2006, 13:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory