Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Przedłużona gwarancja

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Cytat Napisał pieta Zobacz post
    .... Zreszta w wersji 170 kucy w benzynie cos nie tak jest z turbinami, ...
    Na podstawie czego takie bzdury piszesz - nikt się nie skarżył, a ja sam mam jeden z pierwszych egzemplarzy w Polsce - juz dawno po gwarancji i żadnych problemów
    Ostatnio edytowane przez Maciek-156 ; 12-03-2013 o 20:19
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    maciek-156
    przeciez sam tego nie wymyslilem, gdzies musialem to wyczytac, pewnie na tym forum Poza tym nie mowilem ze kazdemu sie psuja turbiny na logike biorac silnik bardziej wysilony bedzie tez bardziej awaryjny

    nie mam czasu przeszukiwac forum, znalazlem jeden watek o turbinie ale do qv wiec to nie argument

    http://www.forum.alfaholicy.org/mito...gwarancja.html

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    No właśnie chyba tylko ten o QV był. Jakby ludziom padały turbiny, to by było słychać. Nie sądzę, aby przed upływem 5 lat, czy tych 100.000 cokolwiek się masowo z tym działo, a to są graniczne warunki gwarancji. Co do ceny, to już nie pamiętam, ale na pewno nie było to 3-4 tysiące. Ta suma była za podstawowy zakres, który był kompletnie bezużyteczny, a grube rzeczy, typu silnik, zawieszenie były w trzecim zakresie ochrony, tym najdroższym. Czy jakoś tak, bo z pamięci cytuję, a to ponad dwa lata minęły.

    Masowe problemy, z tych poważnych, były ze skrzyniami, ale i to chyba poprawili, bo coś nowych wpisów nie widać. No i mnóstwo pomniejszych, ale to nie będę się rozwijał, bo mi żyłka wyjdzie.

    ___

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał milleniusz Zobacz post
    No właśnie chyba tylko ten o QV był. Jakby ludziom padały turbiny, to by było słychać. Nie sądzę, aby przed upływem 5 lat, czy tych 100.000 cokolwiek się masowo z tym działo, a to są graniczne warunki gwarancji. Co do ceny, to już nie pamiętam, ale na pewno nie było to 3-4 tysiące. Ta suma była za podstawowy zakres, który był kompletnie bezużyteczny, a grube rzeczy, typu silnik, zawieszenie były w trzecim zakresie ochrony, tym najdroższym. Czy jakoś tak, bo z pamięci cytuję, a to ponad dwa lata minęły.

    Masowe problemy, z tych poważnych, były ze skrzyniami, ale i to chyba poprawili, bo coś nowych wpisów nie widać. No i mnóstwo pomniejszych, ale to nie będę się rozwijał, bo mi żyłka wyjdzie.

    kilka lat temu pytalem sie o dodatkowa gwarancje do uzywanego grande z salonu o wartosci ok 30k, pelen pakiet na rok wyszedl bodajze 3 tysie ale to bylo dawno temu i nie prawda. Stwierdzilem ze nie ma sensu. Zreszta sprzedajacy tez mnie od tego odwodzil

  5. #15
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    To co reklamują w TV teraz to : Ubezpieczenie Awarii Elektromechanicznej - Przedłużona Gwarancja
    („Przedłużona Gwarancja”) jest to program ubezpieczeniowy oferowany przez Fiat Bank Polska S.A. we współpracy z Ubezpieczycielem London General Insurance Company Ltd.

    Czyli dodatkowe ubezpieczenie, a nie gwarancja producenta.
    motor sports can be expressed in one single letter ///M

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    To co reklamują w TV teraz to : Ubezpieczenie Awarii Elektromechanicznej - Przedłużona Gwarancja
    („Przedłużona Gwarancja”) jest to program ubezpieczeniowy oferowany przez Fiat Bank Polska S.A. we współpracy z Ubezpieczycielem London General Insurance Company Ltd.

    Czyli dodatkowe ubezpieczenie, a nie gwarancja producenta.
    Wklejcie info co jest wyłączone z tego ubezpieczenia. Kiedyś np Ford miał niezłą ofertę na to, a kompletnie beznadziejną Seat, bo prawie nic nie obejmowała.

  7. #17
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta QV White+Carbon
    Postów
    12

    Domyślnie

    Ja przedłużyłem do 5 lat , koszt 3700 - trzeba od razu podjąć decyzję czy przedłużamy.
    Koszt porównywalny z tym co oferuje np. VW, trochę drożej niż w Toyocie. Pewnie wynika z ilości stwierdzonych usterek.

  8. #18
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR MITO
    Postów
    16

    Domyślnie

    Weź kup pożądne auto a nie jakiś włoski wynalazek

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    64

    Domyślnie

    Miło że wspominacie moją historię Stresu miałem co nie miara! Ale na szczęście dobrze się skończyło... Sorry za offtop ale nie mogłem się powtrzymać
    Ostatnio edytowane przez Edivip ; 29-04-2013 o 20:58

  10. #20
    Użytkownik Ogier Avatar Wierzba
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TCT i AR Spider 916 2.0 TS
    Postów
    186

    Domyślnie

    ja dostałem ofertę na przedłużenie gwarancji - czyli dodatkowe ubezpieczenie - extra 1 rok kosztuje 1100 zł brutto - decyję nalezy podjąć przed ostatecznym zakupem samochodu.
    “You cannot be a true petrolhead until you’ve owned an Alfa Romeo – it’s like having really great sex which leaves you with an embarrassing itch.” – Jeremy Clarkson

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Tuning a gwarancja.
    Utworzone przez Arkadius w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-08-2014, 22:26
  2. Akumulator (gwarancja)
    Utworzone przez TriXter w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 18:44
  3. [MiTo] ile trwa gwarancja
    Utworzone przez Lutraki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 08:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory