Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Moja była giulietta - Wie ktoś coś na jej temat??

  1. #1
    Wołek
    Gość

    Domyślnie Moja była giulietta - Wie ktoś coś na jej temat??

    Ciekaw jestem jak przebiegają prace przy mojej byłej giuliettcie. JacekK, wiadomo ci coś w tym temacie :?: Chętnie zobaczył bym jakieś fotki, niestety przesiałem gdzies numer do nowego właściciela razem ze starym telefonem. Może jeszcze kiedyś dadzą się przewieźć :mrgreen: .

  2. #2
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    Ty się lepiej pochwal co nowego transaxlowego kupisz a może już masz?:>

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie Re: Moja była giulietta - Wie ktoś coś na jej temat??

    Cytat Napisał Wołek
    Ciekaw jestem jak przebiegają prace przy mojej byłej giuliettcie. JacekK, wiadomo ci coś w tym temacie :?: Chętnie zobaczył bym jakieś fotki, niestety przesiałem gdzies numer do nowego właściciela razem ze starym telefonem. Może jeszcze kiedyś dadzą się przewieźć :mrgreen: .
    Nie wiedzieć czemu umknął mi gdzieś ten temat, no ale nic nowego nie wniosę jeśli napiszę, że prace się jeszcze nie zaczęły, przynajmniej o ile mi wiadomo :wink: . Na razie Giulietta stoi sobie grzecznie w ciepłym i suchym miejscu, a jakie są wobec niej plany(tzn. w jakiej konfiguracji ma wyjechać na drogę) to ja sam nie wiem. Jakbyś zamierzał kontaktować się z właścicielem to służę numerem tel. - wal na priv

Podobne wątki

  1. [156] Moja alfa chyba była bita! co teraz...?
    Utworzone przez Mamucik w dziale 156
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 25-04-2013, 13:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory