Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Kontrolki kierunkowskazu centralny zamek

  1. #1
    alex397
    Gość

    Domyślnie Kontrolki kierunkowskazu centralny zamek

    Witam problem polega na tym ze nie odbija mi włącznik kierunkowkazu czy jest mozliwosc tego naprawy?
    Druga sprawa nie swiecą mi strzałki kierunkowskazów znaczy lewy nie ma reakcji a jak włącze prawy kierunek to miga kontrolka awaryjnych lecz kierunki wskazuja prawidłowo problem dotyczy tylko kontrolek(nie wiem moze ktos tam wsadzał paluchy )
    Trzecia sprawa centralny zamykał sie za czwartym razem były sytuacje ze zastałem auto otwarte zamykajac go recznie samochód nie otwierał sie .Wystąpił mi nastepny problem nie umie zamknąc drzwi przód prawy nawet recznie cycek ani drgnie .Kluczem moge zapomniec równiez zamka nie idzie przekrecic reszta drzwi zamyka sie ale recznie .
    I jeszcze jedno pytanko czy wystarczy wymienic tylko sam łancuszek w pompie olejowej zeby przestało dzwonic (łancuszek który posiadam jest 100%ok)

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 166, 2004r. 2.4 JTDm 175KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    AD1: Opcja są dwie, albo trzeba wymienić cały pająk na nowy, albo naprawić. Był na to jakiś patent z blaszką, ale zostawiłem to w spokoju. W każdym razie - trzeba ściągać kierownicę żeby to ruszyć.

    AD4: To może być też rozwiązanie punktu numer 3. Zdejmij boczek prawych drzwi i zobacz co tam się w środku dzieje. Możliwe że masz do wymiany zamek (ew. silniczek siłownika). Jeśli ten jest spalony, to centralny właśnie będzie odbijał za każdym razem, bo mimo polecenia zamknięcia będzie czuł że jedne z drzwi są otwarte.

    Co do reszty - nie miałem styczności więc się nie wypowiadam, może ktoś bardziej obeznany pomoże

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    Nie migające strzałki kierunkowskazów, spalony przekaźnik B883 606 17 164 umiejscowiony po prawej stronie za osłoną tunelu środkowego na wysokości nóg pasażera. Najczęsciej jest objawem uszkodzonej nagrzewnicy. Płyn ściekając robi zwarcie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAGE_052.jpg
Wyświetleń:	308
Rozmiar:	76.5 KB
ID:	94055

Podobne wątki

  1. Centralny zamek
    Utworzone przez DzIdEx7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 14-06-2014, 19:28
  2. Centralny zamek
    Utworzone przez Gopcio w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-07-2012, 07:39
  3. Zamek Centralny
    Utworzone przez jimmy_69 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-10-2011, 22:59
  4. Dziwne zachowanie kontrolki kierunkowskazu.
    Utworzone przez ponton26 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 13:43
  5. [145] Zamek centralny (AR 145)
    Utworzone przez lakersfan86 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-01-2010, 16:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory