Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: zawieszenie gwintowane alfa 147 a GT

  1. #1
    karu
    Gość

    Domyślnie zawieszenie gwintowane alfa 147 a GT

    witam, jako iż jest to mój pierwszy post na wstępie chciałbym się przywitać, więc witajcie

    przyznam szczerze, szperałem trochę po forum ale odpowiedzi nie znalazłem od kilku dni szukam zawieszenia gwintowanego do mojej alfy gt i gdzie nie wejdę w aukcje to wypisują że komplet pasuje do alfy romeo 147/156 + GT. w opisie aukcji wymienione są tylko specyfikacje do 147+156 w typie 937 oraz 932. z tego co się orientuje to mając alfe gt typ 937 oraz oglądając zdjęcia zawieszeń z alfy 147 a gt wszystko zazwyczaj wygląda identycznie.

    stąd moje pytanie: czy kupując dla przykładu zawieszenie z aukcji poniżej będzie ono pasowało bez problemu do mojej alfy?
    http://www.ebay.de/itm/TA-Technix-Ge...item2a1443fcdb

    z góry dzieki i pozdro

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Maykee
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Wroclove
    Auto
    GT 1.9JTD MB W126 '82 500sel
    Postów
    25

    Domyślnie

    Czesc widze ze tez masz biała alfe Seria biały lakier czy sam malowałes? Wracając do tematu ja mam obecnie b8 + sprezyny weitec jezdzi sie super, w winklach trzyma sie dobrze, ale tez zamawiam gwint. Ja kupuje ta technixa i pojezdze na nim chwile bo narazie nie mam kasy na kw variant 2 albo bilsteina b16, zalezy jeszcze czego oczekujesz od zawieszenia, bo na ta technixie ponoc z auta sie robi pingpong, ale do stance'u jest ok, jesli chodzi o winkle to troche gorzej... Jesli szukasz to tylko typ 937, alfa 147 i gt maja to samo zawieszenie.

Podobne wątki

  1. [147] Zawieszenie gwintowane
    Utworzone przez dadasiek w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-01-2015, 16:27
  2. zawieszenie gwintowane
    Utworzone przez sskamilss w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-01-2014, 18:35
  3. [145] zawieszenie gwintowane 145/146.
    Utworzone przez Phantom w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 07:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory