Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Witam

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar skobi
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 2006r.
    Postów
    3

    Smile Witam

    Witam wszystkich forumowiczów.

    Mam na imię Dawid. Pochodzę z mniejszej miejscowości położonej niedaleko Kalisza (woj. wielkopolskie).
    Od zawsze moją uwagę przyciągały samochody marki Alfa Romeo w których się zakochałem pomimo beznadziejnej opinii ludzi wyssanych z palca.
    Gdy tylko zdałem egzaminy na prawo jazdy chciałem kupić Alfę 156 która niesamowicie mnie zaczarowała lecz z pewnych zdarzeń stałem się posiadaczem Hondy Civic. Nadal jednak z mojej głowy nie mogła wyjść myśl o Alfie. Więc po jakimś czasie postanowiłem sprzedać Hondę i zrealizować swoje marzenie dotyczące Alfy. Długo szukałem egzemplarza z dobrym silnikiem, w bardzo dobrym stanie (dodam że jest bezwypadkowa - sprawdzane miernikiem) i z najlepszym możliwym wyposażeniem i udało się to Sprowadziłem Alfę Romeo 156 Distinctive 2.4 JTD w full wypasie w wersji przed liftingiem z Niemczech. Gdy ją ujrzałem wiedziałem, że to właśnie ona będzie moja. I udało się od listopada 2012 roku jestem jej posiadaczem. Jestem bardzo zadowolony. Wymieniłem w lutym kompletny rozrząd z pompą wody oraz łańcuszek rozrusznika. W kwietniu został wymieniony termostat i olej razem z filtrem. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby były z nią jakieś problemy. Wszystko śmiga jak marzenie. Niestety na parkingu w mieście jakiś palant puknął mi w tył i pomimo haku zahaczył mi lewą stronę i zrobiła się pajęczynka na zderzaku
    Gdy tylko pozwoli na to portfel i będę w stanie rozstać się z moją 156 to moim kolejnym samochodem będzie Alfa Romeo 159

    Pozdrawiam wszystkich fanów oraz posiadaczy Alfy Romeo ! Marzenia się spełniają !

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Moniq
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Jarocin / Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 145
    Postów
    655

    Domyślnie

    Witam!

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar REIJO-AR166
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 3.0 V6 24V - poprzednio była AR 155 2.0 TS 16V
    Postów
    272

    Domyślnie

    Również witam!

Podobne wątki

  1. Witam alfafamilię, witam leszno :)
    Utworzone przez egi w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 22:19
  2. Witam, witam i o zdrowie pytam... :-)
    Utworzone przez bionix w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 23:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory