Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Przegub i nie tylko

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo 146 BOXER 1.6 96r.
    Postów
    1

    Domyślnie Przegub i nie tylko

    Witam,
    Jestem posiadaczem 146 boxera ( 96r. ) od jakiś 3 miesięcy i coraz bardziej odwlekam zatroszczenie się o nią. Mam pytanko jakiej firmy polecacie przegub zewnętrzny ? I czy od TS pasuję do boxera ? ( prosiłbym o firmy dobre ale nie koniecznie najlepsze ze względu że dopiero skończyłem szkołę i budżet na razie nie wielki ) I tak z innej beczki a mianowicie podczas kręcenia kierownicą, co jakieś 1/3 pełnego obrotu wali mi z przodu w prawym kole, łożysko amortyzatora? Dodam że wtedy cała sprężyna drga. I jeszcze pytanko o filtry, alfa zagazowana, jakich firm filtry ? Chce wymienić wszystkie, powietrza, paliwa, oleju (jaki olej polecacie?), kabinowy i od gazu fazy lotnej.
    A i czy ma ktoś może samą listwe tylniej prawej lampy? (chodzi mi o tą co się żarówki wkłada), bo w sklepie z częściami powiedzieli mi że muszę szukać używek, a używki to jedynie całe lampy, a ja potrzebuje jedynie tą listewkę. Jak coś chętnie kupię ją bo często gęsto rozłącza się i kierunek nie działa i nie raz miałem sytuacje że prawie mi w tył ktoś wjechał.

    Prosiłbym o pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Z przegubów polecam GSP. Ceny niewygórowane (większość tych które mamy na stanie nie są droższe niż 98 zł).
    Do sprawdzenia który to przegub potrzebuję numeru nadwozia oraz info czy auto ma ABS.


    Filtry polecam z firmy CLEAN. Produkt sprawdzony i niedrogi. Nie pomogę tylko z filtrem do gazu.

    Olej polecam 10W40 firmy GULF. Bardzo dobry jakościowo i niedrogi.
    -------
    Autosklep24 zaprasza na zakupy. Dla Forum rabat 10% na hasło "alfaholicy".

    W przypadku nagłej potrzeby rozmowy ze sprzedawcą
    proszę dzwonić 792 465-368


    <a href=http://autosklep24.pl target=_blank rel=nofollow>http://autosklep24.pl</a>

Podobne wątki

  1. [155] przegub
    Utworzone przez NERO2287 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-09-2010, 12:27
  2. [145] Przegub
    Utworzone przez Varrels w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 18:11
  3. 147 - Przegub
    Utworzone przez KaKa w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-11-2007, 23:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory