Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Problem firma na wyscigowej we wroclawiu.

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie Problem firma na wyscigowej we wroclawiu.

    Witam. Swoj problem z maglownica juz opisywalem ale wszystko sie caly czas komplikuje i przeciaga w czasie.. Otoz oddalem magla do regeneracji na wyscigowa.. Maguel wrocil po kilju dniach, zostal zamontowany i okazalo sie ze cieknie w miejscu podlaczenia kierownicy czyli tam gdzie usterki nie bylo.. Przekladnia odeslana na gwarancji po czym.otrzymalem telefon ze testuja ja i wszystko jest ok, ale wymienia uszczelniacz i odesla.. Przekladnia przyszla, zostala zamonzowana i?? Jak ciekla tak cieknie.. Po rozmowie z kierownikiem mialem auto odstawic na wyscigowa bo stalo w innym warsztacie i na wyscigowej mialo byc wszystko juz na ich koszt naprawione.. Zeby nie dac sie zrobic w kulki oraz zeby dostac zwrot pobiesionych koaztow mialem wezwac rzeczoznawce co tez zrobilem.. Pan wszystko spisal i auto zniknelo za brama warsztatu..dzisiaj otrzymalem telefon ze przekladnia wrocila po ponownej regeneracji, ale nadal cieknie!! Rece opadaja! Co teraz robic?? Mieszkam za granica i poruszam sie autem od kuzyna ktore musze oddac w niedziele!! Panowie prosze o jakies rady, co robic, czy moge zadac auta zastepczego.. To juz 4 raz z ich winny auto zostalo unieruchomione! Ostatnio musialem je holowac az z granicy w Olszynie! Bardzo prosze kogos znajacego sie troche na prawie co teraz robic..

    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    308

    Domyślnie

    Proponuję Ci zażądać zwrotu kosztów naprawy maglownicy i poszukac inna firmę. Tak chyba będzie łatwiej i szybciej.

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Ale nie zmienia to faktu ze przez nich mam zawalone auto olejem w srodku oraz nadal nie mam auta!!

    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Ja bym zażądał naprawy magla i wysprzątania środka na błysk Wg mnie nic nie zrobisz a to będzie najlepsze rozwiązanie bo sądzić się też nie ma sensu bo będzie to trwało bóg wie ile.
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Jester
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wrocław/Włodawa
    Auto
    AR 146 1.4 bx
    Postów
    948

    Domyślnie

    w mirkowie przekładnie robią, cenią się ale czytałem, że to jeden z najsolidniejszych zakładów w polsce
    If you just let me I'll find a way
    To ease your mind and for you to stay
    And I will untie all the ropes
    It's hard for me but believe me, I'm trying.

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Dzisiaj dotarlem.do Gliwic. Jutro ide do rzecznika praw konsumenta oraz do adwokata. Firma spiepszyla trzy razy naprawe w czego efekvie mam zalane wnetrze auta olejem przekladniowym.. Rzeczoznawca rowniez byl powolany i wszystko zostalo udokumentowane. Ponadto przez to, ze samochod popsul mi sie (a raczej zorientowalem.sie o tym) dopiero na granicy (na autostradzie ruchy kierownica sa nie wielkie wiec nic nie wskazywalo na usterke) nie bylem w stanie dotrzec na umowione spotkanie przez co stracilem spore zlecenie. Wszystko mam udokumentowane. Facet z wroclawia w sumie niczemu winny bo nie u nich maglownice sa regenerowane tylko w glownej siedzibie firmy w lodzi ktora to skoleji spycha wine na wroclaw co jest idiotyzmem bo to oni spiepszyli sprawe naprawy i jeszcze wmawiali ze przekladnia jest sprawna i odesla na moj koszt bo wymianie uszczelniacza.. Poprostu wielka kpina i nie zostawie tak tego. Chociazbym mial walczyc z nimi kilka miesiecy to im nie odpuszcze zeby nauczyli sie nie robic ludzi w ciu... Facet z wroclawia przyznal ze niestety czesto przychodza do nich zle zregenerowane maglownice wlasnie z lodzi.. Dam znac jutro po rozmowie z rzecznikien i adwokatem

    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Ka-Ka
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    MAZDA RX-8 była:AR 159 SPORTWAGON 1.9JTDM/AR 156 Grigio Lipari 1.9 JTD M-jet Sportwagon
    Postów
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jackieee Zobacz post
    Chociazbym mial walczyc z nimi kilka miesiecy
    Kilka miesięcy to byłby fajny krótki termin. Ja bym się przyszykował na rok i więcej...

    Życzę powodzenia bo takich trzeba tępić. Oddajesz auto płacisz, a odbierasz jeszcze gorzej i słuchasz spychoterapi( to nie ja to oni, to nie oni to nie ja)... jak w ASO normalnie

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Mam czas.. Pieniadze juz i tak wydalem i zeby tych debili nauczyc wydam jeszcze wiecej.

    Jestem juz po rozmowie z rzecznikiem. Kobieta niestety pijecia o mechanice nie miala i tylko mowila co jest zapisane w prawie cywilnym..
    Wszystko mam miec na pismie co oczywiscie mam oraz sugerowala polubowne rozwiazabie sprawy.. Nie mabproblemu.. Jak mi oddadza sprawne auto oraz pokryja poniesione koszta powstale przez ich nieudolna naprawe. Na 15 termin u adwokata..
    Gesendet von meinem LT18i mit Tapatalk 2

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fx25
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera Q4 Stelvio Q
    Postów
    383

    Domyślnie

    Po pierwsze zajmij się naprawą auta ;-). Odstaw do innego warsztatu, weź jeszcze raz rzeczoznawcę niech ponownie opisze i naprawiaj.
    Podlicz wszystkie koszty poniesione (naprawy, holowania, wypożyczenie auta zastępczego, sprzątania, rzeczoznawcy) i utracone (utrata zlecenia - dokładnie udokumentuj) zbierz papiery i wal do prawnika niech przygotuje do nich pierwsze pismo ... Potrwa to trochę, skończy się w sądzie, bo warsztat nie miał pewnie ubezpieczenia a sam płacić nie będzie chciał.
    Sprawa potrwa jak to w PL, ze 2-3 lata ale się nie przejmuj - sąd zasądzi zwrot kosztów z ustawowymi odsetkami - są lepsze jak lokata ;-).

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    No to aktualizacja.. Auto znowu unieruchomione.. Firma Turbo Dynamika regenerowala w sumie 4 razy mojego magla az wkoncu wsadzili innego niby tez zregenerowanego ktory wytrzymal znowu tydzien czasu.. Tym razem przynajmniej nie pocieklo juz do wnetrza auta.. W kazdym razie szef firmy telefonicznie nie zgadza sie na moja ugode, nie chce nawet zaplacic za koszta rzeczoznawcy. Ugode miale mu podeslac pisemnie co i zrobilem.. Do dzisiaj odpowiedzi brak, wiec sprawa do sadu.. Lacznie koszt to ponad 5700 zl przy czym auto nadal nie jest naprawione.. Wedlug adwokata auto mam naprawic gdzie indziej, a koszta naprawy zostana wliczone do calosci.. Niestety, ale nie dalo sie polubownie rozwiazac sprawy.. w sumie niczego innego sie nie spodziewalem od osoby ktora ignoruje klienta na calej lini - samochod mam sobie sam odholowac do nich bo maja to w "D" i nie potrafia zalatwic lawety, oraz auto zastepcze ?? Tez Pan wybuchnol smiechem gdy o nie zapytalem na czas naprawy... Ponadto jego pytanie "A co jak my pojdziemy z Panem na ugode, a auto po kolejnej naszej naprawie znowu sie popsuje?" - No jak ktos mi takie pytanie zadaje i nie potrafi odpowiedziec czy z gory zaklada, ze tak bedzie to przepraszam.. Dzisiaj doszedl konca czas jaki mieli na podjecie decyzji czy ida na ugode czy tez nie - odpowiedzi brak, wiec auto idzie gdzies indziej do naprawy, a adwokat zaklada sprawe...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Jester Zobacz post
    w mirkowie przekładnie robią, cenią się ale czytałem, że to jeden z najsolidniejszych zakładów w polsce
    Moglbys moze jakis namiar na nich podac ??

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Ktora lakiernia najlepsza we wroclawiu?
    Utworzone przez Jabolek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-08-2015, 08:24
  2. kuj - pom okolice rypina i nie tylko kto na zlot we wroclawiu
    Utworzone przez samul w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-08-2010, 11:44
  3. Gazownik we wroclawiu lub okolicach
    Utworzone przez Misiek145ts w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 17:56
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-10-2009, 12:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory