Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
973. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

    303 31.14%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

    251 25.80%
  • Nadruk wyblakł

    23 2.36%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

    3 0.31%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

    10 1.03%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

    19 1.95%
  • Nie mam ramki

    364 37.41%
Strona 151 z 196 PierwszyPierwszy ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 1953

Temat: Ramki Alfaholików - jak się spisują?

  1. #1501
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar adalberto
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    PŁOŃSK
    Auto
    PORSCHE CAYENNE S 4.8 2007 + MITO 1.4 2008-LPG
    Postów
    702

    Domyślnie

    Kurcze,przecież wszystko można owinąć w karton
    Ja wszystko co wysyłam,nawet metalowe rzeczy ,owijam w karton i szarą taśmą sklejam .
    Tak jak kolega wyżej napisał,przyciąć karton do ramek to chyba nie problem .
    Całe szczęście ,że trzy razy swoje dostałem w całości.
    PORSCHE CAYENNE S 4.8 385KM MITO 1.4 LPG 78KM NERO ETNA
    ALFA TO WIĘCEJ NIŻ AUTO.....TO PASJA
    HISTORIA 159 http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...adalberto.html
    HISTORIA MITO http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...nero_mito.html

  2. #1502
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar adalberto
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    PŁOŃSK
    Auto
    PORSCHE CAYENNE S 4.8 2007 + MITO 1.4 2008-LPG
    Postów
    702

    Domyślnie

    edycja
    Ostatnio edytowane przez adalberto ; 27-05-2017 o 15:35 Powód: zawieszone forum
    PORSCHE CAYENNE S 4.8 385KM MITO 1.4 LPG 78KM NERO ETNA
    ALFA TO WIĘCEJ NIŻ AUTO.....TO PASJA
    HISTORIA 159 http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...adalberto.html
    HISTORIA MITO http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...nero_mito.html

  3. #1503
    Użytkownik Świeżak Avatar mgrMafia
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Legnica, DE-Kevelaer
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 2010r.
    Postów
    103

    Domyślnie

    Już się boją aż zobaczę mój kubek [emoji14]

    Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

  4. #1504
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtax Zobacz post
    Nie robisz z siebie dziada. Nieistotne czy towar za 6 czy za 600zł. Zamawiasz nowe/sprawne, a nie połamane.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzięki wielkie, podejrzewam że sprzedawca bardziej boi się poniesienia kosztów transportu (12zł) niż ramki..
    Z drugiej strony ramki spełniły swoje zadanie - ochroniły osłonę przeciwsłoneczną ;PP więc to wcale takie głupie nie było...
    Zapomniałem wrzucić foto porysowanego nadruku:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170527_185610[1].jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	71.4 KB
ID:	229140
    Zobacz gdzie jest taśma - ten element był na środku połączonych ramek i stykał się bezpośrednio z drugą ramką - więc nic z zewnątrz nie doprowadziło do zadrapania nad literą "R", na miejscu przyjmującego protokół kuriera wyśmiał bym tę reklamację... Czerwona farba odchodzi takimi fragmentami wystarczy lekko dotknąć paznokciem.
    Co do samej ramki to jest wykonana z dziwnego tworzywa, wydaje się bardzo krucha.. Wcześniej na aucie miałem ramkę firmy Utal i jak przykładam jedną do drugiej to wydaje mi się "porządniejsza"

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał lutek26 Zobacz post
    Dlatego zamówiłem sobie z aledrogo naklejki identyczne jak ramki klubowe. 11 zł z wysyłką 2 szt.
    na początku chciałem zakupić te ramki:
    http://allegro.pl/ramka-dedykowana-p...485211507.html
    nawet bardziej stylistycznie pasowała by do lakieru i po wzorze na wkręty widzę że ona jest z tej firmy Utal(ta z miniatury) - jeśli to jest model F 14-4 to polecam bo jest bardzo porządna. Poniżej w opisie są już zdjęcia innej ramki..
    Ale chciałem być bardziej rozpoznawalny w trasie dla klubowych kolegów ;P

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał adalberto Zobacz post
    Kurcze,przecież wszystko można owinąć w karton
    Ja wszystko co wysyłam,nawet metalowe rzeczy ,owijam w karton i szarą taśmą sklejam .
    Tak jak kolega wyżej napisał,przyciąć karton do ramek to chyba nie problem .
    Całe szczęście ,że trzy razy swoje dostałem w całości.
    A po co, wystarczy wszystko wrzucić do wora i tak kurier dostarcza od 12-14 wtedy praktycznie wszyscy pracują więc wina i tak będzie kupującego że protokołu nie sporządził bo nie miał jak
    Ostatnio edytowane przez AlfaOne ; 27-05-2017 o 18:20
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  5. #1505
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ciesz się, że nie zamówiłeś kubka. Ja się kiedyś skusiłem, przyszedł zawiniętyw folię i w trzech częściach. Ponieważ była wysyłka na firmę i odebrały panie w recepcji, a ja to dostałem po paru godzinach to nawet nie pisałem z reklamacją.

    Same ramki są z kiepskiego plastiku. To pęknięcie przy mocowaniu to nic dziwnego, mi co któraś pękała w tym miejscu przy zakładaniu tablic, albo podczas mycia jak zahaczalem gąbką czy fibrą. Gdyby nie wygląd to jezdził bym na jakichs standardowych, albo mocowal tablice wkretami do mocowania na zderzaku.

    Można powiedzieć, że tutaj cena dobrze odzwierciedla jakość.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

  6. #1506
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    166
    Postów
    76

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć, forumowych na pewno nie kupię [MENTION=73114]AlfaOne[/MENTION] te ramki z Allegro są bardzo ładne, fajnie, że podlinkowałeś. Teraz przedemną wybór ramek: warszawskich Alfaholików vs ramki AR z Allegro.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #1507
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Ciesz się, że nie zamówiłeś kubka. Ja się kiedyś skusiłem...

    Same ramki są z kiepskiego plastiku. To pęknięcie przy mocowaniu to nic dziwnego, mi co któraś pękała w tym miejscu przy zakładaniu tablic, albo podczas mycia jak zahaczalem gąbką czy fibrą. Gdyby nie wygląd to jezdził bym na jakichs standardowych, albo mocowal tablice wkretami do mocowania na zderzaku.

    Można powiedzieć, że tutaj cena dobrze odzwierciedla jakość.
    Ta te ramki to badziew, jeszcze pękła w tym miejscu że po przykręceniu będzie klekotać podczas jazdy - miałem taką w skodzie na klapie z tyłu to wiem )
    A z tym kubkiem to wcale mnie nie dziwi, ciekawe ile jeszcze ludzi machnęło ręką na takie "zakupy" ??

    A widziałeś tą zasłonę przeciwsłoneczną?

    Na pewno nie pasuje do 159 - jest ze 20cm za wąska i musisz wybierać czy podszybie będzie odsłonięte czy gdzieś na górze ?!
    Podejrzewam, że ten co tym wszystkim handluje nawet nie ma alfy, mnie było by wstyd sprzedawać coś sygnowanego co nie pasuje..
    W kałflandzie widziałem ostatnio takie zasłony za niecałe 9zł (z takim samym wycięciem pod lusterko), tam był kartonik - "zasłona przeciwsłoneczna italian style" czy jakoś tak - można kupić i prysnąć farbą przez szablon.. podejrzewam że to ta sama.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Wojtax Zobacz post
    Dobrze wiedzieć, forumowych na pewno nie kupię [MENTION=73114]AlfaOne[/MENTION] te ramki z Allegro są bardzo ładne, fajnie, że podlinkowałeś. Teraz przedemną wybór ramek: warszawskich Alfaholików vs ramki AR z Allegro.
    Już napisałem pytanie do sprzedawcy czy po zakupie wyśle mi tą z miniaturki czy z opisu?
    Jak wyśle mi ta z miniaturki to zapięcie będzie pasować do tych moich ramek
    A jak wyglądają ramki z warszawskich alfaholików??
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  8. #1508
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    166
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał AlfaOne Zobacz post
    Ta te ramki to badziew, jeszcze pękła w tym miejscu że po przykręceniu będzie klekotać podczas jazdy - miałem taką w skodzie na klapie z tyłu to wiem )
    A z tym kubkiem to wcale mnie nie dziwi, ciekawe ile jeszcze ludzi machnęło ręką na takie "zakupy" ??

    A widziałeś tą zasłonę przeciwsłoneczną?

    Na pewno nie pasuje do 159 - jest ze 20cm za wąska i musisz wybierać czy podszybie będzie odsłonięte czy gdzieś na górze ?!
    Podejrzewam, że ten co tym wszystkim handluje nawet nie ma alfy, mnie było by wstyd sprzedawać coś sygnowanego co nie pasuje..
    W kałflandzie widziałem ostatnio takie zasłony za niecałe 9zł (z takim samym wycięciem pod lusterko), tam był kartonik - "zasłona przeciwsłoneczna italian style" czy jakoś tak - można kupić i prysnąć farbą przez szablon.. podejrzewam że to ta sama.

    - - - Updated - - -



    Już napisałem pytanie do sprzedawcy czy po zakupie wyśle mi tą z miniaturki czy z opisu?
    Jak wyśle mi ta z miniaturki to zapięcie będzie pasować do tych moich ramek
    A jak wyglądają ramki z warszawskich alfaholików??
    Warszawskich to na dole ramki flaga Włoch. Od lewej kolor zielony, środek biały i prawa strona czerwona. Na lewym i prawym rogu biały znaczek AR i na środku białym, czarny napis czcionką AR Warszawscy Alfaholicy. Wrzuciłbym zdjęcie po prostu, ale siedzę na forum przez Tapatalk i albo jestem za głupi albo nie można dodać zdjęcia przez talka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #1509
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfamat
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Żyrardów
    Auto
    ALFA 159 2.0 JTDM; ALFA 156 2.0 JTS
    Postów
    44

    Domyślnie

    Ja zamówiłem ramki i niestety kubek.

    Ramki -ok , ale kubek nie przeżył podróży. Kto to pakuję ??? Kolego, który pakujesz kubki zrób sobie szybkie szkolenie na yotubie.

    Totalna lipa, kawałek filii ochronnej dla kubka, to za mało... szkoda słów.

    Zgłosiłem reklamacje, ale pało pytanie dlaczego tak późno i dlaczego nie sprawdziłem przy kurierze. Bo nie sądziłem k......, że ktoś może mieć problemy z przygotowaniem przesyłki.

    Nie chodzi mi o te kilka złotych , tylko o podejście do tematu i brak odwagi cywilnej u osoby wysyłającej kubki. Nie jestem jedyny, który dostał uszkodzony kubek.

    Na pocieszeni zrobię sobie sam zajebisty kubek
    Ostatnio edytowane przez alfamat ; 27-05-2017 o 22:54

  10. #1510
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtax Zobacz post
    Warszawskich to na dole ramki flaga Włoch. Od lewej kolor zielony, środek biały i prawa strona czerwona. Na lewym i prawym rogu biały znaczek AR i na środku białym, czarny napis czcionką AR Warszawscy Alfaholicy. Wrzuciłbym zdjęcie po prostu, ale siedzę na forum przez Tapatalk i albo jestem za głupi albo nie można dodać zdjęcia przez talka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Spoko, widzę to oczyma wyobraźni
    dlatego wywaliłem tego taptalka

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał alfamat Zobacz post
    Ja zamówiłem ramki i niestety kubek.

    Ramki -ok , ale kubek nie przeżył podróży. Kto to pakuję ??? Kolego, który pakujesz kubki zrób sobie szybkie szkolenie na yotubie.

    Totalna lipa, kawałek filii ochronnej dla kubka, to za mało... szkoda słów.

    Zgłosiłem reklamacje, ale pało pytanie dlaczego tak późno i dlaczego nie sprawdziłem przy kurierze. Bo nie sądziłem k......, że ktoś może mieć problemy z przygotowaniem przesyłki.

    Nie chodzi mi o te kilka złotych , tylko o podejście do tematu i brak odwagi cywilnej u osoby wysyłającej kubki. Nie jestem jedyny, który dostał uszkodzony kubek.

    Na pocieszeni zrobię sobie sam zajebisty kubek

    Ooo widzę, że temat się rozwija
    Ramki ok bo ciężko było nimi zabezpieczyć kubek

    W pierwszym poście z tym kubkiem (że dobrze że nie zamówiłem) to ja żartowałem, nie wiedziałem że to naprawdę można tak spier@&#ić!!?

    Ten sklep nadawał by się do tematu "biznesspopolskkku" albo coś w tym stylu gdzie ktoś próbuję na czyimś znaku towarowym zarobić kasę w 2 tyg wpychając ludziom syf albo robi to z innego sobie tylko znanego powodu. Fajnie by było jak by w tym temacie wypowiedział się właściciel tego sklepu pewnie "zrobił by porządek z tymi pracownikami" - gorzej jak to jest firma jednoosobowa lub rodzinna, co w naszych realiach jest to bardziej możliwe ://

    Czekam na kolejne wpisy o niekompetencji sklepu, potem robimy pozew zbiorowy do rzecznika praw konsumenta ( <- ŻART OCZYWIŚCIE)

    Kolejne pytanie - Czy do towaru załączony był jakiś dowód zakupu??

    bo w mojej przesyłce nic takiego nie znalazłem a byłem ciekaw jak to jest podliczone..
    pozdrawiam
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

Podobne wątki

  1. Ramki
    Utworzone przez Danielloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 23:48
  2. Pilna Pomoc Ramki Alfaholików Warszawa/okolice
    Utworzone przez Paazik w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 10:57
  3. Ramki
    Utworzone przez irekostrow w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory