Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
884. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

287 32.47%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

235 26.58%
  • Nadruk wyblakł

17 1.92%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

2 0.23%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

7 0.79%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

13 1.47%
  • Nie mam ramki

323 36.54%
Strona 153 z 153 PierwszyPierwszy ... 53103143144145146147148149150151152153
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,522 z 1522
    Administrator ds. gadżetów Romeo Avatar flatbeet
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

Domyślnie

Kaufland... 7 zł.. Aha... super Sherlock'u.. a co powiesz na to, że nasze przechodziły jeszcze przez pośrednika który, raz - policzył sobie marżę żeby na tym zarobić, dwa - wykonał dla nas nadruk za który też musieliśmy zapłacić. Jak do tego dodasz, że my jako forum też nakładamy małą marżę na wszystkie gadżety (wchodzącą w skład kasy klubowej, z której chociażby dokładamy do organizacji zlotów ogólnopolskich, o czym wspomniałem już wcześniej) to cena rośnie. Serio liczysz na to, że forum motoryzacyjne (bez względu na to jak duże by było) może konkurować cenowo z jedną z największych i najtańszych europejskich sieciówek ? To Cie uświadomię Sherlock'u że w tej branży jest tak że im więcej sztuk zamówisz u producenta tym niższą masz cenę za sztukę. My zamówiliśmy 50 bo na więcej nas nie stać. Kaufland zamawia pewnie bezpośrednio u producenta setki tysięcy i cena za sztukę ociera się pewnie o grosze. Naprawdę muszę takie rzeczy tłumaczyć ?? Sherlock'u... jak czegoś nie wiesz to zapytaj najpierw Watson'a a dopiero potem wyskakuj publicznie z takimi porównaniami

serio kończę już tą płytką dyskusję także możesz śmiało coś na koniec odpisać i uznaj że wygrałeś

Użytkownik Ogier
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm

Domyślnie

Liczyłem na taką odpowiedź i dobrze wiesz, że nie udowodnię Ci kłamstwa bo nie jestem urzędem skarbowym - i nie przeprowadzę audytu (a uwierz mi, że za starych dobrych czasów "trochę" bym Was zniszczył).
    Jedynie można domniemać ile tego sprzedajecie na 85tys zarejestrowanych klubowiczów, a niech każdy przynajmniej raz pomyślał o zakupie w Waszym sklepie...
    Na pewno znajdzie się kilku naiwniaków którzy łykną to co napisałeś ale nie ja - o nie nie gdybyście dokładali do tego interesu to forum i sklep już dawno były by wspomnieniem.

Watson podpowiada mi że nie potrafisz przegrywać z honorem i maty sam nie klepniesz.
    Zostaje rozsądzenie tego co tu było pisane przez klubowiczów - tylko proszę o przeczytanie od początku zanim się wypowiecie -czyli jakieś 2-3 strony wcześniej.

Z drugiej strony to i tak nie ma znaczenia bo z tego co wcześniej ludzie pisali w tym temacie "problem zawsze był" i jak widać po Twojej postawie - "problem zawsze będzie"
    Alfa Romeo159 1.9JTDm 8v