Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
973. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

    303 31.14%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

    251 25.80%
  • Nadruk wyblakł

    23 2.36%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

    3 0.31%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

    10 1.03%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

    19 1.95%
  • Nie mam ramki

    364 37.41%
Strona 153 z 196 PierwszyPierwszy ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 1953

Temat: Ramki Alfaholików - jak się spisują?

  1. #1521
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Kaufland... 7 zł.. Aha... super Sherlock'u.. a co powiesz na to, że nasze przechodziły jeszcze przez pośrednika który, raz - policzył sobie marżę żeby na tym zarobić, dwa - wykonał dla nas nadruk za który też musieliśmy zapłacić. Jak do tego dodasz, że my jako forum też nakładamy małą marżę na wszystkie gadżety (wchodzącą w skład kasy klubowej, z której chociażby dokładamy do organizacji zlotów ogólnopolskich, o czym wspomniałem już wcześniej) to cena rośnie. Serio liczysz na to, że forum motoryzacyjne (bez względu na to jak duże by było) może konkurować cenowo z jedną z największych i najtańszych europejskich sieciówek ? To Cie uświadomię Sherlock'u że w tej branży jest tak że im więcej sztuk zamówisz u producenta tym niższą masz cenę za sztukę. My zamówiliśmy 50 bo na więcej nas nie stać. Kaufland zamawia pewnie bezpośrednio u producenta setki tysięcy i cena za sztukę ociera się pewnie o grosze. Naprawdę muszę takie rzeczy tłumaczyć ?? Sherlock'u... jak czegoś nie wiesz to zapytaj najpierw Watson'a a dopiero potem wyskakuj publicznie z takimi porównaniami

    serio kończę już tą płytką dyskusję także możesz śmiało coś na koniec odpisać i uznaj że wygrałeś

  2. #1522
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Liczyłem na taką odpowiedź i dobrze wiesz, że nie udowodnię Ci kłamstwa bo nie jestem urzędem skarbowym - i nie przeprowadzę audytu (a uwierz mi, że za starych dobrych czasów "trochę" bym Was zniszczył).
    Jedynie można domniemać ile tego sprzedajecie na 85tys zarejestrowanych klubowiczów, a niech każdy przynajmniej raz pomyślał o zakupie w Waszym sklepie...
    Na pewno znajdzie się kilku naiwniaków którzy łykną to co napisałeś ale nie ja - o nie nie gdybyście dokładali do tego interesu to forum i sklep już dawno były by wspomnieniem.

    Watson podpowiada mi że nie potrafisz przegrywać z honorem i maty sam nie klepniesz.
    Zostaje rozsądzenie tego co tu było pisane przez klubowiczów - tylko proszę o przeczytanie od początku zanim się wypowiecie -czyli jakieś 2-3 strony wcześniej.

    Z drugiej strony to i tak nie ma znaczenia bo z tego co wcześniej ludzie pisali w tym temacie "problem zawsze był" i jak widać po Twojej postawie - "problem zawsze będzie"
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  3. #1523
    Administrator weteran Maniak resoraków Avatar Krzyśko
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Kuryłówka
    Auto
    159 SW 1.9 JTS 2006r., 147 1.9 JTD 2004r.
    Postów
    958

    Domyślnie

    Alfaholicy... tyle aut z ramkami a jak rękę podnosisz do takiego albo mrugniesz światłami to robi wielkie oczy i nie wie o co chodzi albo patrzy czy ma światła włączone...
    159 SW 1.9 JTS 16V 2006r.
    147 1.9 JTD 8V 2004r.

  4. #1524
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Gybson
    Dołączył
    04 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa górnicza
    Auto
    2003 156 Sportwagon 1.9 16v
    Postów
    27

    Domyślnie

    Musiało się tak po prostu przytrafić... Na tych ramkach jeździ setki jeśli nie tysiące aut i mało kto narzeka. Sam otrzymałem już swój komplet i przyznaję że wszystko jest jak najbardziej ok. Ramki są z dużo lepszego plastiku niż co niektóre dostępne w sklepach. Na dłuższą metę wszystko się okaże ale pierwsze wrażenie jest jak najbardziej dobre.

  5. #1525
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Ja ze swoimi jeżdżę prawie od trzech lat. Dotarły w stanie nienaruszonym.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1526
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ja jestem za tym, żeby flatbeet zwracał pieniądze ludziom, którzy poczuli się oburzeni. Nawet kosztem budżetu naszego corocznego zlotu, bo jak jakiś drobny procent jest na coś przeznaczany to tylko na to..

    Ramki są zamawiane u producenta w ilości 500 sztuk. Nie są drogie. Producent też nie jest wybitny. Wady się zdarzają. Ale mi nigdy nie przyszło do głowy, żeby reklamować plamę zdartego lakieru o średnicy 5 mm... przecież ramka kosztuje tyle co piwo w lokalu. Ale jak napisałem - myślę, że za ogólnym przyzwoleniem Paweł mógłby wysłać uszkodzony gadżet drugi raz, ewentualnie zwrócić pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 30-05-2017 o 09:11

  7. #1527
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Mnie tam wsio rawno czy będziecie komuś kasę oddawać czy nie. Zakupy zawsze traktowałem jako wsparcie forum, chociaż sam na zloty nie jeżdżę.

    Po prostu zwróciłem uwagę że raz - wykonaniem i materiałem ramki szału nie robią. Dwa - pakowanie przesyłek ssie. Jedno i drugie jest oczywistą oczywistością dla każdego kto chociaż raz zamawiał coś że sklepu. Ale nie dziwię się ludziom którzy zamawiał pierwszy raz a na forum są od niezbyt dawna że się wkurzają.

    Traktują sklep klubowy jak każdy inny sklep internetowy więc oczekują też podobnej jak w normalnym sklepie obsługi. Z waszej strony też wypadało by to zrozumieć. I to skąd się bierze oburzenie.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

  8. #1528
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar bullik1
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Brzechów / Kielce
    Auto
    Była - Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD 85kW/115KM 2002r.
    Postów
    488

    Domyślnie

    Jak ktoś nie chce kupować na forum to tego nie robi. Nikt nikogo nie zmusza. Uszanujmy też zaangażowanie osób które się zajmują forum.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 8V 115 KM - była
    Jest Zafira 2.0 OPC 192KM

  9. #1529
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Bestii
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    147 1.6
    Postów
    7

    Domyślnie

    Siemanko, mam pytanie ma ktoś kontakt z [MENTION=2484]flatbeet[/MENTION] odnośnie właśnie ramek na tablice rej.

  10. #1530
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Zamówione w czwartek, zobaczymy kiedy dotrą.

Podobne wątki

  1. Ramki
    Utworzone przez Danielloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 23:48
  2. Pilna Pomoc Ramki Alfaholików Warszawa/okolice
    Utworzone przez Paazik w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 10:57
  3. Ramki
    Utworzone przez irekostrow w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory