Zobacz wyniki ankiety: Wybieram smycz...

Głosujących
243. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Lewą /czerwoną/

    63 25.93%
  • Prawą /czarną/

    99 40.74%
  • Bez różnicy, obie dobre

    81 33.33%
Strona 1 z 102 123456789101151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1019

Temat: Projektujemy gadżety..

  1. #1
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie Projektujemy gadżety..



    Smycze z ankiety

    Tak właśnie zabrałem się za zaprojektowanie paru drobnych gadżecików. Jest na forum paru niezłych designerów i grafików więc można by wrzucać tu własne pomysły, które przyjdą nam do głowy.

    Ja na razie wrzucam
    - projekt zapachu do samochodu, wisiorek w sensie /proporcje 1:5/
    - koszulka
    - naklejka na tylną szybę /może być mniejsza, większa, na każdej indywidualny nick/
    - naklejka klubowa /również wielkość i kolory dowolne/

    Coś te foty na jakości bardzo straciły po wrzuceniu tu, ale generalnie widać o co chodzi
    Oczywiście projekty są w pełni dostępne dla zainteresowany. Co moje to i Wasze
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 31-12-2009 o 00:36

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    zapach i koszulka bardzo fajne, natomiast ta naklejka niezbyt mi do gustu przypadla
    Today we are living our future memories..

  3. #3
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    a ten zapach nie jest trochę za długi ? ta naklejka jak dla mnie to też średnio
    ja myślałem o czymś takim jak mają koledzy z Węgier z alfaamore.com zdjęcia poniżej



    Ostatnio edytowane przez mrutyś ; 23-11-2009 o 12:29

  4. #4
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Co do zapachu to nie wiem jaka jest technologia wytwarzania takiego wisiorka, może ktoś z Was się orientuje??
    Pisał ktoś kiedyś do mnie w tej sprawie, jakaś firma. Jak znajdę maila to pokażę ofertę.

    PS
    Przenoszę do spraw organizacyjnych

  5. #5
    Użytkownik Embrion Avatar pilotnh
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Miasto Królów Polskich - Kraków/Zielonki
    Auto
    alfa romeo GTV 2.0
    Postów
    12

    Domyślnie

    koszulka podoba mi się bardzo, jeśli możesz to proszę o plik żeby można było sobie zrobić nadruk na koszulce, a naklejka z tyłu też fajna, ja bym się na nią pisał...

  6. #6
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    co do naklejki to domyślałem się że nie wszystkim przypadnie do gustu bo jest trochę duża i agresywna. zrobię jeszcze inną wersję z delikatniejszą czcionką. chociaż czcionek w necie jest tysiące darmowych więc ciężko się zdecydować

    pilotnh@ plik do projektu koszulki podeśle na dniach bo mam na drugim kompie, obecnie niepodłączonym, jak chcesz to podeśle też naklejkę tyle że nie mam tego jeszcze w Corelu

    Tuti@ jak by się dało to przekaż pomysł jakiejś firmie może będą chętni u nas na coś takiego. jeśli chodzi o długość to proporcje są 1:5 /myślałem o wymiarach 3x15 cm, można ewentualnie trochę skrócić/.
    Chciałem ten post umieścić w sprawach organizacyjnych ale mam zablokowane zakładanie nowych wątków w tym dziale
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 23-11-2009 o 14:46

  7. #7
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie



    te eco-driving jest dobrym pomysłem tylko biednie wygląda. ma ktoś foto jak wyglądała wersja sprzedawana na alledrogo?
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  8. #8
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Zapachy do samochodów
    http://www.brooklyn.pl/index_pl.php?go=zapachy
    http://www.zawieszki-zapachowe.pl/
    http://www.auto-zapachy.pl/

    Trzeba zamówić dużą ilość. Nie są drogie więc to by problem nie był, jakby zapachy nie wietrzały z czasem...

    Dorzucam jeszcze projekt ramek pod tablice autorstwa AR_156. Nie znalazłem firmy, która, by robiła mniej niż 100 sztuk, ale może komuś się do czegoś przyda.

    bobryt fajny projekt, ale może logo klubowe takie jak zrobił flatbeet było by lepsze?
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfaholicyramka1.jpg
Wyświetleń:	368
Rozmiar:	32.5 KB
ID:	8237  
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 23-11-2009 o 15:07

  9. #9
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    bobryt fajny projekt, ale może logo klubowe takie jak zrobił flatbeet było by lepsze?
    ale ja chyba nie zrobiłem żadnego loga jeszcze ten czerwony ala-grill to już był tu na forum jak się zjawiłem, ja tylko dorzuciłem napis bokiem i pomysł by każdy mógł indywidualnie na swojej koszulce mieć na czarno model Alfy, którą jeździ. No chyba że tą całość uznajemy jako nowe logo
    też mi sie podoba koszulka bobryt'a, z 8C. zapomniałem że przy zamówieniach masowych można już poszaleć bardziej z wielkością i ilością kolorów na nadruku. ja do tej pory robiłem tylko sobie indywidualnie koszulki i przy indywidualnym zamówieniu jednej sztuki takie duże projekty z kilkoma kolorami to był mega koszt. Ale gdyby było więcej zamówień to wtedy już się w sumie opłaca.

    a te zapachy to musimy pomyśleć bo może znajdą się chętni na zamówienie masowe. czytam na tych stronach jak przygotować dla nich taki projekt i mogę taki plik ze spokojem przygotować
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 23-11-2009 o 15:35

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Witam.
    Czytam ten temat bo sam się interesuje gadżetami
    Nie wiem czy znacie tą stronę ale jeśli nie to zamieszczam link, może coś kogoś zainspiruje...

    http://shop.alfisti.net/Fan-Articles/Accessoires:::2_104.html

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory