Strona 1 z 13 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126

Temat: Opinie o Alfaholicy Fashion by cupsell.pl / Sklep Zamknięty!

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Administracja
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    8C Bi Turbo + NO2
    Postów
    19

    Domyślnie Opinie o Alfaholicy Fashion by cupsell.pl / Sklep Zamknięty!

    W tym temacie możecie wyrażać opinię o sklepie i produktach dostępnych w sklepie Alfaholicy Fashion / www.alfaholicy.cupsell.pl

    Mile widziane zdjęcia zamówionych produktów oraz sugestie odnośnie projektów. Ciekawsze propozycje będziemy rozpatrywać i ew. dodawać do asortymentu
    Ostatnio edytowane przez Administracja ; 09-03-2010 o 20:14

  2. #2
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Przypadł mi zaszczyt złożenia pierwszego zamówienia na koszulkę Alfaholików Postaram się wczuć w wymagającego klienta, tak naprawdę to z jakości towaru jestem bardzo zadowolony i ja nie mogę nic zarzucić. Jednak nie wszyscy są tacy dlatego postaram się do czegoś przyczepić... Wybrałem wysłanie koszulki za pobraniem.

    Przebieg zamówienia

    • Pn 2010-01-25 16:01 - złożyłem zamówienie
    • Wt 2010-01-26 12:20 - koszulka przygotowana, dostałem maila, że status zamówienia to "do wysłania"
    • Śr 2010-01-27 09:37 - koszulka wysłana, dostałem maila, że status zamówienia to "wysłane"
    • Pt 2010-01-29 12:00 - do moich drzwi zapukał listonosz i przekazał mi paczkę za pobraniem. Cena była taka sama jak w trakcie składania zamówienia - czyli wszystko Okej.

    U mnie (Dziwnówek) to normalna, że paczka idzie 2 dni, do ludzi w większych miastach często przychodzi 1 dzień wcześniej. Koszulka była zapakowana w kopercie. Otwieram i oglądam, zdjęcia poniżej

    Zdjęcia
    Pomniejszone i wyostrzone zdjęcia


    Zdjęcia w oryginalnych rozmiarach, prosto z aparatu do ściągnięcia TUTAJ (paczka rar 40 MB).

    Zdjęcia widoczne powyżej pochodzą prosto z aparatu, dokładniej z Nikona, który ma tendencje do dodawania zbyt dużej ilości niebieskiego odcienia do zdjęć. Nie są poprawiane kolory, ani nic w tym rodzaju. Światło naturalne - prosto z okna

    Opinia
    Na żywo nadruk wygląda o wiele lepiej - kolory są intensywne i żywe. Jedyny minus to kropka widoczna na ostatnim zdjęciu, były takie dwie, ale jedną usunąłem paznokciem, a drugą zostawiłem żeby pokazać wadę Po zrobieniu zdjęcia również usunąłem ją bez większego problemu.

    Jakość materiału jak dla mnie jest dobra, nie jest to jakiś materiał jak w koszulkach za 120 zł, ale też nie odstaje od średniej, która można nabyć w zwykłych sklepach.

    Towar wygląda profesjonalnie, poza tymi dwoma opiłkami, które przykleiły się na koszulkę, nawet (mimo, że chciałem) nie miałem się do czego przyczepić. Na koszulkach są ładne metki

    UWAGI
    Co do składania zamówienia to pojawił się problem. Zamówiłem z przyzwyczajenia rozmiar L, a potem dopiero zauważyłem, że koszulka w rozmiarze L będzie na mnie "trochę" za duża. Próbowałem pisać do sklepu, ale nic to nie dało, zrobili mi koszulkę w rozmiarze L. Dlatego tutaj przy zamawianiu trzeba zwrócić uwagę czy na pewno ten wzór chcemy i czy rozmiar jest odpowiedni, bo inaczej będziemy musieli kupić sobie drugą koszulkę

  3. #3
    WUJ LEDI
    Gość

    Domyślnie

    Super ciuszki na pewno z żoną na wiosnę zamawiamy

  4. #4
    czekal86
    Gość

    Domyślnie

    Powinni napisać jeszcze wymiary przy każdym rozmiarze, jeśli kolega napisał że nosi L a okazało się że trochę za duża. Poza tym super pomysł nie raz skorzystam

  5. #5
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Wymiary są, na dole strony, tylko mi się "nie chciało" patrzeć Tragedii nie ma, ale trochę za szeroka na moje bary

  6. #6
    plancior
    Gość

    Domyślnie

    Super sprawa z tym sklepem, jednak przez złożeniem zamówienia wstrzymuje mnie brak rzeczywistych fotografii artykułów.
    Bardzo chętnie bym zobaczył jak wyglądają koszulki czerwone oraz bluzy.

    PS.
    Czy będzie kiedyś możliwość wydrukowania swojego nicka na plecach?

  7. #7
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał plancior Zobacz post
    Bardzo chętnie bym zobaczył jak wyglądają koszulki czerwone oraz bluzy.
    Dlatego fajnie by było jakby każdy pokazywał zdjęcia na forum tego co zamówił My tych koszulek nie mamy fizycznie, one się produkują w Cupsell i wysyłają do tych co zamawiają

    Cytat Napisał plancior Zobacz post
    PS. Czy będzie kiedyś możliwość wydrukowania swojego nicka na plecach?

    jak ładnie poprosicie flatbeeta to może Wam powrzuca takie dedykowane koszulki. Tylko to trzeba robić w Corelu, więc nie wystarczy napisać w Wordzie Tuti. Tylko flatbeet umiał posługiwać się Corelem, zna się na reklamie, dlatego to on musiał się zająć całym sklepem i projektami Dlateego musicie baaaaaardzo ładnie prosić, bo chłopak się już i tak narobił przy tym co teraz jest
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 29-01-2010 o 21:04

  8. #8
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał plancior
    Czy będzie kiedyś możliwość wydrukowania swojego nicka na plecach?
    Samo przygotowanie napisu - nick'a to 3 minuty, więc nie problem. Problem się pojawia w momencie gdy trzeba przygotować koszulkę w ofercie bo to musiałbym każdy indywidualny projekt, różniący się tylko nickiem, wrzucać do naszej oferty. Czyli w ofercie byłaby setka różnych koszulek, które byłby zamówione tylko jeden raz. Najprościej by było gdybym wysłał im czcionkę, z której korzystamy i umówił się z nimi tak że każdy przy zamówieniu będzie już bezpośrednio ich informował o tym że zamówił koszulkę w której na plecach ma własny nick i przy zamówieniu ten nick podaje. Tyle że CupSell ma pod sobą kilkadziesiąt podobnych do naszego, sklepów i wątpię że będą się tak rozdrabniali dla nas. Szczególnie na początku gdy dopiero zaczynamy. Może z czasem gdy oni zobaczą że nasz sklep ma dużo zamówień i jesteśmy jednym z ich najważniejszych sklepów, to wtedy pójdą na taki układ. Bo teraz to wygląda tak że oni robią tylko te zlecenia które my mamy w ofercie a mi szczerze nie chce się przygotowywać setki różnych koszulek, sam napis indywidualny mogę zrobić ale przygotowywać każdą ofertę i umieszczać ja na stronie juz nie bardzo

    więc reasumując - myślę że z czasem będzie taka możliwość

    PS. Tuti, no zdejmij już tą koszulkę no nie musisz w niej chodzić non stop po domu
    hehehe

  9. #9
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    PS. Tuti, no zdejmij już tą koszulkę no nie musisz w niej chodzić non stop po domu hehehe
    Zimno jest to na razie tylko po domu A zdejmę jak zrobi się już żółta i będzie sztywna

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Karol_PKAR
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    AR 156 2.4jtd sportpack '01
    Postów
    119

    Domyślnie

    szkoda tylko że dopiero przeczytałem, że L-ki są trochę duże bo właśnie zamówiłem tą czerwoną eco driving. Mam nadzieje że nie będzie dużo za duża
    146 1.6 TS - nie wytrzymała testu zderzeniowego [*]
    156 2.4 JTD sportpack - obecna

Podobne wątki

  1. Opinie o ALFAHOLICY FASHION
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni post / autor: 28-12-2017, 18:01
  2. NAKLEJKI ALFAHOLIKÓW - sklep on-line ZAMKNIĘTY
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 19:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:22
  4. ALFAHOLICY FASHION by cupsell.pl / SKLEP ZAMNIĘTY!
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 20:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory