Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 11 z 173 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #101
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    ooo to szybko
    o co k'mon???

  2. #102
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Mam pytanie. Czy cena dywaników się nie zmieni jeżeli np będzie 30 kupujących / 100 kupujących. I druga rzecz czy znowu będzie jak z zapachami ze bedziemy wpłacać w ostatniej chwili???? ;/ po co wszyscy się ociągają z wpłatami. Nawet nie zauważymy jak na kalendarzu wyskoczy nam 15 czerwiec....

  3. #103
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Tekken666
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    156 1,9 JTD 2000r 77kW
    Postów
    379

    Domyślnie

    A ja mam pytanie: dlaczego mamy mniej kolorów do wybory niż na stronie producenta. projekty różnią się jedynie dodanym logo a na stronie autodywaniki.pl można wybrać kolor obszycia, kolor napisów (nie tylko czerwony i biały). Złożyłem już zamówienie na czarne z czerwonym napisem ale jeśli była by możliwość wyboru to chętnie zmienię na niebieski (po konsultacjach z żoną ). Jesli się nie da to trudne jednak dziwi mnie że na stronie mogę kupić taniej i mam większy wybór kolorów a jedyna różnica to nasze logo.
    Alfa Romeo 156 1,9JTD (77kW) 2000r.

  4. #104
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Mam pytanie. Czy cena dywaników się nie zmieni jeżeli np będzie 30 kupujących / 100 kupujących. I druga rzecz czy znowu będzie jak z zapachami ze bedziemy wpłacać w ostatniej chwili????
    ta cena jest ustalona na bazie około 40/50 zamówień.. do 100 to wątpię byśmy dobili co do wpłat to w tym wypadku nie będziemy czekać aż wszyscy na liście wpłacą. napisane jest jasno że 20 czerwca przelewamy pieniądze producentowi, kto sie nie wyrobi z wpłatą do tego czasu to jego strata w przypadku zawieszek było inaczej bo musieliśmy zebrać konkretną liczbę, tu tak nie jest więc nie jesteśmy tak bardzo uzależnieni od wszystkich tych co są na liście a nie wpłacili jeszcze

    Cytat Napisał Tekken666 Zobacz post
    dlaczego mamy mniej kolorów do wybory niż na stronie producenta. projekty różnią się jedynie dodanym logo a na stronie autodywaniki.pl można wybrać kolor obszycia, kolor napisów (nie tylko czerwony i biały). Złożyłem już zamówienie na czarne z czerwonym napisem ale jeśli była by możliwość wyboru to chętnie zmienię na niebieski
    już Ci tłumacze drogi kolego - wybór jest ograniczony ponieważ im większy on będzie tym bardziej skomplikowane logistycznie i bardziej chaotyczne będzie to zamówienie a ja po prostu najzwyczajniej w świecie nie mam czasu tak dokładnie wszystkiego ogarnąć dlatego zdecydowałem się że ograniczamy się tylko do 3 kolorów, zarówno względem dywaników jak i koloru nadruków. po prostu jest mi tak prościej - to jedyny argument. wybór jest jaki jest, jeśli komuś kolory nie odpowiadają to przecież nie musi zamawiać. przy następnym zamówieniu ja zrobię projekcik a Ty sie zajmiesz całą resztą ok? to wtedy zrozumiesz że to nie jest takie lekkie łatwe i przyjemne

    Cytat Napisał Tekken666 Zobacz post
    Jesli się nie da to trudne jednak dziwi mnie że na stronie mogę kupić taniej i mam większy wybór kolorów a jedyna różnica to nasze logo.
    cena na stronie producenta to 89zł /za sam dywanik z małym nadrukiem/ tylko weź pod uwagę że tam powierzchnia nadruku jest ponad 2x mniejsza niż w naszym projekcie, podana cena jest tylko ceną dywanika, bez wysyłki /14zł/ i 4 stoperów /6zł/. więc weź jeszcze raz wszystko dobrze policz i wtedy dopiero pisz takie rzeczy a w zasadzie jak podliczysz jeszcze raz to chyba już tak nie napiszesz że tam taniej, mam taką nadzieje

  5. #105
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Mi to nie przeszkadza. Wiem jedno takich dywaników w drugiej Alfie nie znajdę ani w innym aucie więc opłaca się brać

  6. #106
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Mi to nie przeszkadza. Wiem jedno takich dywaników w drugiej Alfie nie znajdę ani w innym aucie więc opłaca się brać
    no i tak entuzjastycznie nastawionych ludzi lubię! aż mi sie humor poprawił bo nie ukrywam że wcześniej kolega Tekken66 trochę mi go popsuł

  7. #107
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Hehe no i poszedł przelew

  8. #108
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dudzik87
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Gorzków koło Wieliczki
    Auto
    147, 1.6 16v 105 km
    Postów
    265

    Domyślnie

    Ja Ci Flatbeet powiem tak rób swoje a innymi sie nie przejmuj!! Bo tu nikt nikogo nie zmusza do zakupu, jak komuś nie pasuje to niech sobie sam kupuje nawet "aluminiowe" w Tesco bo do komentowania jest dużo chętnych a żeby samemu cos zorganizować czy pomóc to nikt sie nie zgłasza.
    Ja Mam pełny szacunek do Ciebie że chce Ci sie na to poświęcać swój prywatny czas bo jak byś chciał to zrobił bys sobie projekt i zamówił tylko dla siebie.
    Tyle ode mnie na ten temat

  9. #109
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Hehe no i poszedł przelew
    mój już jest u kolegi na koncie tak od godziny 13 (według kiedykasa.pl)

    Cytat Napisał dudzik87 Zobacz post
    jak byś chciał to zrobił bys sobie projekt i zamówił tylko dla siebie.
    A nie ma jakiejś niepisanej (grzecznościowej) zasady, że loga alfaholików nie ładuje się na wszystko co się chce pomijając oficjalny kanał? :>
    Ostatnio edytowane przez barat ; 03-06-2011 o 13:27

  10. #110
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudzik87 Zobacz post
    Ja Ci Flatbeet powiem tak rób swoje a innymi sie nie przejmuj!!
    tak też robię i dzięki za słowa otuchy

    Cytat Napisał barat Zobacz post
    A nie ma jakiejś niepisanej (grzecznościowej) zasady, że loga alfaholików nie ładuje się na wszystko co się chce pomijając oficjalny kanał? :>
    nie zrozumiałem pytania jaśniej poproszę hehe

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory