Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zainteresowany tym zestawem piśmienniczym?

Głosujących
80. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    77 96.25%
  • NIE

    3 3.75%
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 164

Temat: Zestaw piśmienniczy

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Wygląda świetnie, cena atrakcyjna, ale ołówek rzeczywiście nie każdemu jest potrzebny. A może zestaw pióro + długopis, albo tylko jeden długopis w pudełku


  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post

    Ogólnie to były inne kolory ale zdecydowaliśmy się na wersję czerwoną i przy takiej zostajemy, tylko ta będzie w ofercie
    Mnie to zastanawia, że większość gadżetów jest jakimś dziwnym trafem czerwona (piszę tylko o tych, które nie mają innej opcji kolorystycznej). Może by tak czasem dać szansę innym kolorom...?

    Co do ołówka i długopisu to myślę, że w tej cenie nawet sam długopis jest wart zachodu. Jak ktoś nie używa ołówka to niech sobie leży ładnie w etui.

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar madmax-y
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR166 2,0TS.;HS VT600;AR 145 1.4 Bx Była
    Postów
    569

    Domyślnie

    Świetny zestaw ,idealny na prezent .
    Jeżeli dojdzie do realizacji to ja piszę się na 4 komplety

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Mnie to zastanawia, że większość gadżetów jest jakimś dziwnym trafem czerwona
    Bo to kolor szczególnie mocno kojarzony z Alfą Romeo, jakimś dziwnym trafem I mnie to wcale nie przeszkadza


  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Shut-up-and-take-my-money.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	106.9 KB
ID:	67487

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Bo to kolor szczególnie mocno kojarzony z Alfą Romeo, jakimś dziwnym trafem I mnie to wcale nie przeszkadza
    Usterkowość też jest z AR kojarzona... Ja np w kolorze czarnym kupił bym co najmniej 3 zestawy a czerwone gadżety mnie nie interesują i podejrzewam, że nie tylko ja bym wolał inny kolor. Skoro jest ankieta to można ją było poszerzyć o pytanie o kolor. Jak znam życie pewnie by czerwony wiódł prym ale skoro jest opcja wyboru u producenta to można z tego korzystać.

  7. #17
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Bo to kolor szczególnie mocno kojarzony z Alfą Romeo, jakimś dziwnym trafem I mnie to wcale nie przeszkadza
    Dokładnie tym się kierujemy Nawet szata graficzna na forum jest w tym kolorze. Brera w kolorze Rosso też wygląda najlepiej Ja rozumiem że każdy ma jakieś swoje preferencje i nie każdemu musi sie czerwony podobać ale niestety póki co trzeba się dopasować do większości, chodzi o to żeby znalazło się jak najwięcej chętnych bo w innym wypadku nie wprowadzimy tego w ogóle do sprzedaży jeśli nie będzie zbytu
    Faktem jest że kolor czerwony dominuje w naszych gadżetach ale nigdy do tej pory ten kolor się z krytyką nie spotkał i po tym wnioskuję że większość klubowiczów chętnie go przyjmuje
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 29-08-2012 o 22:31

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Faktem jest że kolor czerwony dominuje w naszych gadżetach ale nigdy do tej pory ten kolor się z krytyką nie spotkał i po tym wnioskuję że większość klubowiczów chętnie go przyjmuje
    Ale skoro ktoś stoi przed faktem dokonanym i nie ma wyboru to rezygnuje z zakupu lub kupuje czerwone bo nie ma innej opcji. Może by tak jednak zmienić ten zwyczaj? Wiem, że przy niewielkiej ilość zamówionych zestawów nie ma szans na kilka kolorów od producenta ale np pendrive'y mimo, że nie były czerwone chyba dobrze się sprzedawały?

  9. #19
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Ale skoro ktoś stoi przed faktem dokonanym i nie ma wyboru to rezygnuje z zakupu lub kupuje czerwone bo nie ma innej opcji. Może by tak jednak zmienić ten zwyczaj? Wiem, że przy niewielkiej ilość zamówionych zestawów nie ma szans na kilka kolorów od producenta ale np pendrive'y mimo, że nie były czerwone chyba dobrze się sprzedawały?
    Akurat z pendrivami nie trafiłeś kolego bo sprzedało się ich raptem 25/26 sztuk więc raczej słaby wynik hehe ale nie winie za to koloru Poza tym w tamtym modelu nie było wyboru jeśli chodzi o kolor. A nie uważasz że np czerwony gadżet dużo bardziej rzuca się w oczy niż czarny? I że to też wpływa na jego 'fajność' ? I że ten kolor jest zarezerwowany dla pewnych marek jak na AR? Tak jak np srebrny czy czarny dla niemieckich aut a czerwonego raczej próżno tam szukać.. no takie mam subiektywne odczucia

  10. #20
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Mi czerwony kolor akurat bardzo odpowiada ale gdyby był wprowadzony również czarny to musiałbym się zastanowić... Za to bardzo przeszkadza mi klubowy parasol w czerwieni bo chętnie bym taki przytulił ale w czerni :/ a nie mozna tego zrobić w konfiguracji czarne etui + czerwone długopisy ?

Podobne wątki

  1. [159] Zestaw głośnomówiący
    Utworzone przez zajdel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 09:21
  2. [Sprzedam] Zestaw HID używany
    Utworzone przez creaf w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 06:07
  3. Naj zestaw do 1.8.T.S
    Utworzone przez Revol84 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 18:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory