Zobacz wyniki ankiety: Jak wyglądają Twoje ramki?

Głosujących
973. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Super, nie widać, żeby się "starzały"

    303 31.14%
  • Mam je za krótko, żeby oceniać

    251 25.80%
  • Nadruk wyblakł

    23 2.36%
  • Czarny plastik ramki wyblakł

    3 0.31%
  • Wyblakł i nadruk i plastik

    10 1.03%
  • Ramka się "zestarzała", jednak w mało znaczącym stopniu

    19 1.95%
  • Nie mam ramki

    364 37.41%
Strona 126 z 196 PierwszyPierwszy ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1953

Temat: Ramki Alfaholików - jak się spisują?

  1. #1251
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar szejk
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie/Lubuskie
    Auto
    Alfa 159 2.4 210km Q4/159 2.0 JTDM TI
    Postów
    364

    Domyślnie

    Dzisiaj przyszły moje już trzecie ramki i całe szczęście nic im nie jest. Fakt, że są zawinięte tylko w folię, dodaje całej transakcji dodatkowego smaczku - taka loteria, albo będą całe, albo nie

    Osobiście nie wyobrażam sobie Alfy bez tych ramek.

  2. #1252
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa 159 150 km
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Wypraszam sobie, nikogo nie opierdzielałem za zbyt długi adres ale fakt jest taki że poprzedni kurier internetowy, przez którego puszczamy paczki, nie przewidział w polu adresowym tak wielu znaków jak długi jest adres Majki

    Rabaty ? Na własnym ukochanym forum chcecie oszczędzać ? no ładnie ładnie..
    Zamówienie grupowe to i tak już dla każdego z Was spory upust bo za przesyłkę płacicie tylko raz a nie że każdy z osobna jak przy normalnych paczkach
    jakieś stanowisko w mojej sprawie ? wstyd mi troszke zakładać te ramki ;p

  3. #1253
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał czaja Zobacz post
    jakieś stanowisko w mojej sprawie ? wstyd mi troszke zakładać te ramki ;p
    no co Ci mam powiedzieć ? wysłaliśmy normalne, doszły zarysowane, usterka w transporcie i tylko spisanie protokołu przy odbiorze może skutkować wymianą na nowe :/ wiem że zaraz będzie lawina tekstów w stylu "źle zapakowane" a z drugiej strony kto z nas ma kompetencje do tego by uznać że coś jest dobrze lub źle zapakowane ?

    to samo pakowanie w oczach jednej osoby może być uznane za wystarczające a dla kogoś innego za słabe. większość osób która dostaje ramki nieuszkodzone na pakowanie nie narzeka, wszyscy ci którzy dostają ramki uszkodzone w pierwszej kolejności zwalają winę na nas a to przecież nie my ramki uszkadzamy. nawet zapakowane w folię bąbelkową mogą przecież dojechać złamane w pół, dla chcącego nic trudnego

  4. #1254
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Chełm
    Auto
    Alfa Romeo 156, 1.6 TS
    Postów
    0

    Question Chcę kupić ramki!

    Witam Szanownych Alfaholików. Nie posiadam jeszcze ramki do mojej ali, ale chętnie zakupię. Czy jest taka możliwosć? pozdrawiam wszystkich Alfaholików.

  5. #1255
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzasta18 Zobacz post
    Witam Szanownych Alfaholików. Nie posiadam jeszcze ramki do mojej ali, ale chętnie zakupię. Czy jest taka możliwosć? pozdrawiam wszystkich Alfaholików.
    Zerknij na gorny pasek na forum
    "Sklep"
    ;-)








  6. #1256
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    no co Ci mam powiedzieć ? [emoji14] wysłaliśmy normalne, doszły zarysowane, usterka w transporcie i tylko spisanie protokołu przy odbiorze może skutkować wymianą na nowe :/ wiem że zaraz będzie lawina tekstów w stylu "źle zapakowane" a z drugiej strony kto z nas ma kompetencje do tego by uznać że coś jest dobrze lub źle zapakowane ? [emoji14]

    to samo pakowanie w oczach jednej osoby może być uznane za wystarczające a dla kogoś innego za słabe. większość osób która dostaje ramki nieuszkodzone na pakowanie nie narzeka, wszyscy ci którzy dostają ramki uszkodzone w pierwszej kolejności zwalają winę na nas a to przecież nie my ramki uszkadzamy. nawet zapakowane w folię bąbelkową mogą przecież dojechać złamane w pół, dla chcącego nic trudnego
    Do zapakowania ramek nie potrzeba 'kompetencji', wystarczy owinąć je w folię i do kosztów przesyłki doliczyć koszt folii bąbelkowej.
    Jestem przekonany, że tyle wystarczy, żeby wzrosła ilość zadowolonych klientów z dobrymi ramkami. Jeśli jednak ktoś by otrzymał uszkodzone, to miałby mniejsze podstawy do oskarżenia Was o złe zapakowanie

  7. #1257
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Ja za bardzo nie ruzmiem jak mogą być uszkodzone. Jedyna mozliwość, ze takie zostały zapakowane. Nigdy mi się nie zdarzyło aby coś od kuriera zapakowane w samą folię było porysowane. Ramki klubowe zamawiałem dwukrotnie i obie przesyłki były w folii, zniszeczeń czy zarysowań nie stwierdziłem.

  8. #1258
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Chełm
    Auto
    Alfa Romeo 156, 1.6 TS
    Postów
    0

    Domyślnie

    Dzięki

  9. #1259
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa 159 150 km
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    no co Ci mam powiedzieć ? wysłaliśmy normalne, doszły zarysowane, usterka w transporcie i tylko spisanie protokołu przy odbiorze może skutkować wymianą na nowe :/ wiem że zaraz będzie lawina tekstów w stylu "źle zapakowane" a z drugiej strony kto z nas ma kompetencje do tego by uznać że coś jest dobrze lub źle zapakowane ?

    to samo pakowanie w oczach jednej osoby może być uznane za wystarczające a dla kogoś innego za słabe. większość osób która dostaje ramki nieuszkodzone na pakowanie nie narzeka, wszyscy ci którzy dostają ramki uszkodzone w pierwszej kolejności zwalają winę na nas a to przecież nie my ramki uszkadzamy. nawet zapakowane w folię bąbelkową mogą przecież dojechać złamane w pół, dla chcącego nic trudnego
    z tym że te ramki zapewne zostały takie zapakowane . . .

  10. #1260
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek_tarnow
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 ts 120KM
    Postów
    206

    Domyślnie

    ramki jeszcze są dostępne???

Podobne wątki

  1. Ramki
    Utworzone przez Danielloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 23:48
  2. Pilna Pomoc Ramki Alfaholików Warszawa/okolice
    Utworzone przez Paazik w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 10:57
  3. Ramki
    Utworzone przez irekostrow w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory