Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: skąd wziąć plus do włączenia radia po przekręceniu kluczyka?

  1. #1
    olej7777
    Gość

    Domyślnie skąd wziąć plus do włączenia radia po przekręceniu kluczyka?

    Wiem wiem każdy powie ze stacyjki ale to troche rozbierania jest o ile się nie mylę. Myślę, że może dało by radę pociągnąć plusa z bezpieczników, próbował ktoś tego? To nie jest zasilanie ale tylko sterownie wiec tam prądów nie ma dużych a i o zwarcie raczej ciężko - tak czy siak bedzie to na bezpieczniku wiec nic się nie upali. Pytanie tylko z jakiego zródła? Myślałem np o klimatyzacji- na wyłączonym silniku nie działa więc plus pojawia się dopiero po przekręceniu stacyjki, co o tym sądzicie?

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    zapalniczka też działa dopiero po przekręceniu kluczyka

    mnie tam wygodniej z radiem bez kluczyka








  3. #3
    olej7777
    Gość

    Domyślnie

    czyli w zasadzie najprosciej bedzie z zapalniczki mam pod nia podpieta tylko nawigacje (ktora sprytnie zabudowalem i kazdy mysli ze to fabryczny patent- zamiast popielniczki- 4,3" binatone carrera wchodzi ładnie z malymi luzami, a lark 50.2 sie miesci idealnie- oraz nie ma problemow z sygnalem).

    Tak wiec po problemie zapalniczka go rozwiaze chyba ze rozbebesze kabelki i znajde zagioniony plus ze stacyjki

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Fojut
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    156 JotTeDe
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał olej7777 Zobacz post
    czyli w zasadzie najprosciej bedzie z zapalniczki mam pod nia podpieta tylko nawigacje (ktora sprytnie zabudowalem i kazdy mysli ze to fabryczny patent- zamiast popielniczki- 4,3" binatone carrera wchodzi ładnie z malymi luzami, a lark 50.2 sie miesci idealnie- oraz nie ma problemow z sygnalem).

    Tak wiec po problemie zapalniczka go rozwiaze chyba ze rozbebesze kabelki i znajde zagioniony plus ze stacyjki
    a masz jakies zdjecie jak ta navi wylada w tym miejscu?

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał olej7777 Zobacz post
    Wiem wiem każdy powie ze stacyjki ale to troche rozbierania jest o ile się nie mylę. Myślę, że może dało by radę pociągnąć plusa z bezpieczników, próbował ktoś tego? To nie jest zasilanie ale tylko sterownie wiec tam prądów nie ma dużych a i o zwarcie raczej ciężko - tak czy siak bedzie to na bezpieczniku wiec nic się nie upali. Pytanie tylko z jakiego zródła? Myślałem np o klimatyzacji- na wyłączonym silniku nie działa więc plus pojawia się dopiero po przekręceniu stacyjki, co o tym sądzicie?
    Taki kabel jest w przewodach radiowych. Wyjmij radio i poszukaj w kostce lub na kablach plusa po przekręceniu zapłonu. Wedle opisu na zdjęciu jest to bolec o numerze 4.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1134910919_kostka_iso.jpg
Wyświetleń:	65718
Rozmiar:	39.0 KB
ID:	15294  
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 10-12-2010 o 20:58

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    olej tego plusa i wrzuć fotki jak ta navi wygląda...
    Podłączyłeś ją na stałe czy można zabierać?

  7. #7
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    wg mnie skoro jest w miejscu popiołki to troszkę nisko - mało wygodnie korzystać w czasie jazdy








  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar RobertWroc
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2JTS
    Postów
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    wg mnie skoro jest w miejscu popiołki to troszkę nisko - mało wygodnie korzystać w czasie jazdy
    i tak na co dzień korzystam z navi w telefonie,
    Zresztą i tak przeważnie słucham info...
    Inna sprawa że przy moim wzroście 2m siedzę dość daleko od konsoli więc zerknięcie w dół nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku.

  9. #9
    olej7777
    Gość

    Domyślnie

    jutro zrobie fotke i wam zaprezentuje to ze jest nisko mi osobiscie w ogole nie przeszkadza zazwyczaj słycham komend głosowych dodam tylko ze np oryginalnie dostawka na telefon byla mniej wiecej na tej samej wysokosci plusa ze stacyjki w kablach nie mam :/ zamienialem oba czerwone i na obu jest stale + 12 :/ tak wiec jutro ciagne z zapalarki

    Nawigacja jest w pełni wyjmowalna stoi na dodatek na oryginalej nozce- mala przerobka dam pelne foty jutro

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. WIZYTÓWKI alfaholików - skąd wziąć?
    Utworzone przez Administracja w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 17-01-2019, 12:05
  2. [159] tapicerka - ile roboty z przekładką i skąd wziąć?
    Utworzone przez Tygrys47 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 17:11
  3. Podpięcie wzmacniacza - skąd wziąć napięcie?
    Utworzone przez Bouncy w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2012, 08:11
  4. [155] Włączanie Radia Po Przekręceniu Kluczyka
    Utworzone przez SopelAR155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-11-2010, 16:04
  5. [155] skąd wziąć prąd do foteli
    Utworzone przez elpaco w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 04:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory