Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 12 z 173 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #111
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Dokładnie dobrze dudzik gada. Ja sam bym się takiego czegoś chyba nie podjął. Dlatego cieszę się z każdego gadżetu jakie mozna zakupić na naszym forum. I napewno w przyszłości też wybrzydzał nie będę
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  2. #112
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    nie zrozumiałem pytania jaśniej poproszę hehe
    Po prostu myślałem, że gadżety z logiem alfaholików muszą być jakoś zatwierdzone/przedyskutowane. Wydawało mi się, że zwykły pan "Zenek" z ulicy nie może sobie wziąć loga alfaholików i drukować je sobie na czym chce, bo skoro może, to każdy by sobie sam robił gadżety klubowe (np nalepka na ramki rejestracji)

  3. #113
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał barat Zobacz post
    Po prostu myślałem, że gadżety z logiem alfaholików muszą być jakoś zatwierdzone/przedyskutowane. Wydawało mi się, że zwykły pan "Zenek" z ulicy nie może sobie wziąć loga alfaholików i drukować je sobie na czym chce, bo skoro może, to każdy by sobie sam robił gadżety klubowe (np nalepka na ramki rejestracji)
    to wygląda tak ze logo Alfaholików jest tu ogólnie dostępne /jak dobrze poszukasz/ w Corelu w krzywych i teoretycznie każdy może sobie zrobić gadżet z tym nadrukiem tyle tylko że ogólnie ludziom nie chce się takich rzeczy robić na własną rękę /co mnie akurat nie dziwi/. poza tym nie każdy gadżet można zamawiać w ilości detalicznej tak by cena była nadal rozsądna więc po prostu lepiej zaczekać na zamówienie organizowane przez klub gdzie rola potencjalnego nabywcy ogranicza się tylko do przelania pieniędzy na konkretne konto i tyle, tak jest najprościej i najwygodniej ale było już parę takich osób którzy robili sobie np naklejki klubowe na własny użytek

  4. #114
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Tekken666
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    156 1,9 JTD 2000r 77kW
    Postów
    379

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    no i tak entuzjastycznie nastawionych ludzi lubię! aż mi sie humor poprawił bo nie ukrywam że wcześniej kolega Tekken66 trochę mi go popsuł
    Oczywiście że mój post nie miał żadnego nastawienia negatywnego, nie wiem dlaczego popsułem Ci nim humor i przepraszam za to.

    Jeśli chodzi o tekst "taniej" to szczerze mówiąc nie liczyłem wszystkiego dokładnie i nie chodzi wcale o cenę zamawianych dywaników, ba... nie dziwiło by mnie gdybyś chciał na tym coś zarobić (czy to dla siebie czy na poczet przyszłych gadżetów klubowych), w końcu to twój czas i poświęcenie się sprawie. Mogę się tylko domyślać ile z tym problemu szczególnie przy zamówieniach tylu ludzi. Nie miej do mnie żalu że tak napisałem, po prostu zobaczyłem cenę na stronie z większą możliwością wyboru kolorów i chciałem się dowiedzieć czemu tak jest. Czy dostanę kolor czerwony czy niebieski i tak będę zadowolony. Oczywiście dziękuję bardzo za możliwość zakupu takiego dywanika i że znalazł się ktoś taki jak Ty i zajmuje się całą sprawą. Pozdrawiam


    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    już Ci tłumacze drogi kolego - wybór jest ograniczony ponieważ im większy on będzie tym bardziej skomplikowane logistycznie i bardziej chaotyczne będzie to zamówienie a ja po prostu najzwyczajniej w świecie nie mam czasu tak dokładnie wszystkiego ogarnąć dlatego zdecydowałem się że ograniczamy się tylko do 3 kolorów, zarówno względem dywaników jak i koloru nadruków. po prostu jest mi tak prościej - to jedyny argument. wybór jest jaki jest, jeśli komuś kolory nie odpowiadają to przecież nie musi zamawiać. przy następnym zamówieniu ja zrobię projekcik a Ty sie zajmiesz całą resztą ok? to wtedy zrozumiesz że to nie jest takie lekkie łatwe i przyjemne
    Dzięki za wyjaśnienie. O to mi chodziło .
    Ostatnio edytowane przez Tekken666 ; 04-06-2011 o 07:40
    Alfa Romeo 156 1,9JTD (77kW) 2000r.

  5. #115
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Tekken flatbeet to dobry chłopak. Nie obraził się
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  6. #116
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Tekken flatbeet to dobry chłopak. Nie obraził się
    nie no nie obraziłem się ja sie nie obrażam, rzucanie fochem to domena kobiet hehe.. ja się co ca najwyżej mógłbym zirytować i zamknąć w sobie ale tak źle też sie nie stało zatem wszystko jest ok

  7. #117
    wojtasw007
    Gość

    Domyślnie

    Na zamyka się i irytację dobrym lekiem jest ognista woda (wóda) jeden kij, sobota, więc nie ma co w domu siedzieć Wasze Zdrowie..jak nie zapomnę ;o

  8. #118
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtasw007 Zobacz post
    Na zamyka się i irytację dobrym lekiem jest ognista woda (wóda) jeden kij, sobota, więc nie ma co w domu siedzieć Wasze Zdrowie..jak nie zapomnę ;o
    uuuu... ktoś tu pije;P pozazdrościć... a ja dziś o suchym pysku booo... muszę ogarniać dywaniki hehehehe

  9. #119
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar korzen
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bangor/North Wales
    Auto
    byla Alfa romeo 147 1,9jtd, bedzie ...?
    Postów
    424

    Domyślnie

    Wiadomo czy stopery będą montowane przez producenta czy we własnym zakresie? Bo wsumie w podłodze w 147 już są i bez zbędnego dokładania nowych można by użyć już istniejące...
    Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy - Golfy są wszędzie!!

  10. #120
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał korzen Zobacz post
    Wiadomo czy stopery będą montowane przez producenta czy we własnym zakresie? Bo wsumie w podłodze w 147 już są i bez zbędnego dokładania nowych można by użyć już istniejące...
    zapewne te co masz to są takie wkręty, które nie są na stałe montowane. też mam stopery ale mogę je w każdej chwili wyjąć z podłogi. w zamówieniu jest zestaw 4 stoperów gdzie każdy składa się z części mocowanej do dywanika i wkrętu do podłogi. wkręt mocowany jest we własnym zakresie a stoper do dywanika prawdopodobnie przez producenta.

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory