Zobacz wyniki ankiety: Kupiłbym dywaniki typu

Głosujących
526. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CLASSIC

    18 3.42%
  • PREMIUM

    483 91.83%
  • bez róznicy mi to

    25 4.75%
Strona 37 z 173 PierwszyPierwszy ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 1725

Temat: Dywaniki samochodowe

  1. #361
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    a jak mnie wiecej wyglądają takie dywaniki do bagażnika? ma ktoś moze jakiegoś linka?

  2. #362
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    przypuszczam że tak samo jak ten który masz teraz tylko byłby nadruk klubowy wiec w sumie nie wiem skąd takie duże zainteresowanie tymi dywanikami no i byłby też nowy czysty świeży hehehe ale ogólnie sam sie zastanawiam coście się na te dywaniki do bagażnika tak uparli ale ok, zapytanie do producenta poszło

  3. #363
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    przypuszczam że tak samo jak ten który masz teraz tylko byłby nadruk klubowy wiec w sumie nie wiem skąd takie duże zainteresowanie tymi dywanikami no i byłby też nowy czysty świeży hehehe ale ogólnie sam sie zastanawiam coście się na te dywaniki do bagażnika tak uparli ale ok, zapytanie do producenta poszło
    OJ Flat to zapytanie to idzie juz 2 miesiace i dojsc nie moze
    o co k'mon???

  4. #364
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    masz jeszcze te dywaniki jesli tak i pasuja na 100% do 156 to biore je za tą 100 razem z przesyłką
    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    człowieku ściemniać to mozesz sobie Ty sam to po pierwsze,po drugie nie mam zamiaru kupować "czegoś" od gościa z zerową ilością postów,który najprawdopodobniej zarejestrował się tu po to by kręcić "wałki" (nie oskarżam tu nikogo) . po trzecie nie czytam wiadomości prywatnych codziennie a po czwarte pobądź na tym forum troszkę dłużej nabij sobie jakiś wartościowych postów(a nie tylko sprzedam) a napewno będziesz poważniej traktowany-przynajmniej przeze mnie.pozdrawiam i bez odbioru
    Czy ktoś jeszcze przeczytał to samo, czy ja może mam zwidy, albo kolega rozdwojenie jaźni?

    ja i ona - "iniemamocne"

  5. #365
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał eMka Zobacz post
    Czy ktoś jeszcze przeczytał to samo, czy ja może mam zwidy, albo kolega rozdwojenie jaźni?
    hehehe o widzę że przed koleżanką nic się nie ukryje fakt, jakaś taka niekonsekwencja, myślę że niepotrzebny był ten atak na kolegę Osami

  6. #366
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mc007
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    159 1.9 q-tronic
    Postów
    353

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    ogólnie sam sie zastanawiam coście się na te dywaniki do bagażnika tak uparli
    Wydaje mi się, że dywanik, szczególnie w jaśniejszej kolorystyce będzie super wyglądał po otwarciu bagażnika w Belli

  7. #367
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał eMka Zobacz post
    Czy ktoś jeszcze przeczytał to samo, czy ja może mam zwidy, albo kolega rozdwojenie jaźni?
    co Ty wiesz o zabijaniu a co do tematu nie lubie jak ktoś nazywa mnie ściemniaczem...i to bez wyraźnego powodu...a od takich "embrionów" jak kolega Osami wolę już trzymać się z daleka(właśnie po próbie transakcji do której na szczeście nie doszło) i zadne rozdwojenie jaźni-poprostu życie nauczyło mnie trzymać dystans do takich osób (oczywiście nie obrażając tutaj znowu nikogo)

    a co do tych dywaników do bagażnika jaka jest ich wielkość i jak mniej wiecej wyglądają,nie mogę ich sobie jakoś wyobrazić.Ja w swojej alfie nie mam w bagazniku zadnych dywaników no chyba,ze chodzi o tą okładzinę,którą jest wyłożona klapa pod kolo zapasowe oraz nadkola
    Ostatnio edytowane przez gcredhot18 ; 22-11-2011 o 22:03

  8. #368
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Nie wiem czy tak można dawać linka do aukcji z alledrogo, więc wole nie dawać zresztą tam słabo to widać i na zdjęciu wygląda gorzej niż w praktyce, jak nie zapomnę to machnę zdjęcie i wrzucę ja akurat mam czarne dywaniki(do kabiny i do bagażnika) z niebieskimi obwódkami i niebieskim znaczkiem Alfa Romeo, tak żeby się komponowało z moim niebieskim autkiem

  9. #369
    eilat1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    także dywaniki dopiero po nowym roku ale będę chciał też wprowadzić do oferty dywaniki do bagażnika
    hej flatbeet pomysl takze o dywanikach do anglika.... wydaje mi sie ze chetnych byloby sporo....

  10. #370
    osami
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    człowieku ściemniać to mozesz sobie Ty sam to po pierwsze,po drugie nie mam zamiaru kupować "czegoś" od gościa z zerową ilością postów,który najprawdopodobniej zarejestrował się tu po to by kręcić "wałki" (nie oskarżam tu nikogo) . po trzecie nie czytam wiadomości prywatnych codziennie a po czwarte pobądź na tym forum troszkę dłużej nabij sobie jakiś wartościowych postów(a nie tylko sprzedam) a napewno będziesz poważniej traktowany-przynajmniej przeze mnie.pozdrawiam i bez odbioru
    No szok
    Po pierwsze Wałki to Ty pewnie masz we włosach (nie obrażając nikogo).
    Po drugie, po cholerę się w ogóle odzywasz skoro mam mało wartościowych postów i i tak nie chciałeś kupić??
    Po trzecie, inni widać nie maja problemów z poważnym traktowaniem innych forumowiczów i jeden z nich już kupił te "lewe dywaniki" i na pewno będzie zadowolony.
    Po czwarte, nie będę sobie nabijał postów po to tylko, żeby ludzie tacy jak Ty traktowali mnie poważnie... dziwny system wartościowania
    Powodzenia w życiu.

    Przepraszam innych forumowiczów za te niepotrzebne wstawki w temacie i pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Dywaniki samochodowe gumowe.
    Utworzone przez Sysek w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory