Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 242

Temat: Czapka z daszkiem & kurtki / bluzy wiosenne

  1. #101
    Użytkownik Romeo Avatar koles_02
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    AR 166 2,4JTD 10v CF2 EDC15 99' 140KM Grigio Chiaro
    Postów
    612

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maro1500 Zobacz post
    Na plecach może napis alfa romeo lub bez napisu?
    Z przodu na lewym zmniejszone logo ar na prawym alfagolicy.org i bedzie idealnie
    Tez mi sie podoba pomsl z alfa romeo na plecach I alfaholjcy na przodzie.

  2. #102
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Jak na teraz prawdopodobnie zrezygnujemy z nadruku na plecach w przypadku softshell'a - to już raczej 100% pewnie, jutro podmienię to w ofercie i zdecydujemy się na nową wersję z haftem na obu piersiach tak? Czyli z tych dwóch załączonych przeze mnie będzie wersja po prawej stronie. Logo w tej edycji jest mniejsze niż w przypadku polarów, na polarach miało 10.5 cm średnicy a tu jest 7.5 wiec sporo mniejsze niż na polarze
    I jest teraz suuuper . Nie ma szans na podobny wzór wiatrówek? Pozdrawiam

  3. #103
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Zmiana wersji kolorystycznych nie wchodzi już w grę bo zaraz każdy będzie miał jakieś swoje prywatne zachcianki ja jestem sam i sam to wszystko ogarniam i myślę że i tak już jest spory wybór. nie kompilujmy sobie poza tym nie widziałem żeby np Nike w sklepie sprzedawało 5 takich samych czarnych bluz różniących się tylko kolorem haftu, wszystko w ramach jednego sklepu jak już to są do wyboru różne wersje kolorystyczne całych bluz a nie tylko haftu. tak jak u nas do wyboru są 2 wersje.
    To nie jest zachcianka. Pytałem bo kolor czerwony jest praktycznie w każdych gadżetach a ja osobiście nie uważam go za atrakcyjny. Poza tym na pierwszych propozycjach logo było srebrne/szare i nie wiem dlaczego zostało zmienione, bo całego tematu nie śledziłem. W pierwszej wersji wziął bym w ciemno ale z tej rezygnuję.

  4. #104
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    UWAGA
    Zmianie uległ projekt haftu na kurtce Softshell - zrezygnowaliśmy z dużego logo na plecach i zostało ono przeniesione na przód w mniejszej formie, jak na załączonej wizualizacji. Na plecach nie ma w tym momencie żadnego nadruku. Decyzja ta została poparta sensownym argumentem - kurtka ta wydaje się być już bardziej elegancką wyjściową odzieżą, użytkowaną na co dzień, na której to nie wypada robić tak wielkiej reklamy na plecach.
    Do tej pory zamówionych zostało 5 kurtek i 4/5 osób wyraziło zgodę na zmianę projektu jako dobry pomysł.

    Reszta odzieży pozostaje bez zmian




  5. #105
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    UWAGA
    Zmianie uległ projekt haftu na kurtce Softshell - zrezygnowaliśmy z dużego logo na plecach i zostało ono przeniesione na przód w mniejszej formie, jak na załączonej wizualizacji. Na plecach nie ma w tym momencie żadnego nadruku. Decyzja ta została poparta sensownym argumentem - kurtka ta wydaje się być już bardziej elegancką wyjściową odzieżą, użytkowaną na co dzień, na której to nie wypada robić tak wielkiej reklamy na plecach.
    Do tej pory zamówionych zostało 5 kurtek i 4/5 osób wyraziło zgodę na zmianę projektu jako dobry pomysł.

    Reszta odzieży pozostaje bez zmian




  6. #106
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    Super, jeszcze jedno pytanko natury technicznej. Czy tylko obwód w ramionach wystarczy do dobrego dobrania rozmiaru? Mam lekkie obiekcje na ten temat, ale może się myle?

  7. #107
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maro1500 Zobacz post
    Super, jeszcze jedno pytanko natury technicznej. Czy tylko obwód w ramionach wystarczy do dobrego dobrania rozmiaru? Mam lekkie obiekcje na ten temat, ale może się myle?
    Postaram się zdobyć więcej informacji, jeśli producent ma jakąś taką kurtkę na stanie to poproszę o szczegółowe wymiary

  8. #108
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Postaram się zdobyć więcej informacji, jeśli producent ma jakąś taką kurtkę na stanie to poproszę o szczegółowe wymiary
    Ja też poproszę... Tylko to mnie powstrzymuje przed zamówieniem

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  9. #109
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    UWAGA!

    Przypominamy, że do najbliższego poniedziałku trwają zapisy na 1 turę odzieży więc jeśli ktoś chce się załapać w pierwszej turze to jest już ostatni na to dzwonek
    . Realizacja drugiej tury 7 maja.

    Bardziej szczegółowa rozmiarówka kurtek Softshell na razie nie jest dostępna

  10. #110
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    UWAGA!

    Przypominamy, że do najbliższego poniedziałku trwają zapisy na 1 turę odzieży więc jeśli ktoś chce się załapać w pierwszej turze to jest już ostatni na to dzwonek
    . Realizacja drugiej tury 7 maja.

    Bardziej szczegółowa rozmiarówka kurtek Softshell na razie nie jest dostępna



Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory