Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Temat: Dobry mechanik okolice Strumien, Zory, Cieszyn

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mwowry
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Cieszyn, Poland
    Auto
    Jest 159 1,9 150km...BYŁA AR 147 1.6 TS 120... BYŁ VW GOLF V 1.9TDI
    Postów
    472

    Domyślnie

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    Nie wspomagam konkurencji bo nie jestem z branży motoryzacyjnej więc nie mam w tym żadnego interesu.
    W takim razie pogadaj o nim z kimś z branży motoryzacyjnej. Każdy kto ma samochód z grupy fiat alfa lancia z każdym większym problemem udaje się do Pana A. z Górek. I nie mówię tu o wymianie oleju, tarcz, czy klocków, po prostu szkoda jego czasu na takie pierdoły. A co do pasowania części z innych modeli to mechanik, który z tym robi na co dzień chyba wie lepiej niż ktoś kto "nie jest z branży motoryzacyjnej" Zdrufko
    Jeśli jeździsz fiatem, lub iveco, nie wybieraj się daleko...

  2. #12
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Nigdy nie twierdziłem że to jest zły mechanik. Nie wiem jak innym naprawia auta. Sądząc z innych wpisów dobrze. Ja też trafiłem do niego z polecenia. I niestety miałem z nim taką przygodę jak opisałem Myślałem że to forum służy właśnie do wymiany doświadczeń alfistów i obrony ich interesów. A tu widzę że opisując nie za ciekawe doświadczenie z mechanikiem który sobie nie poradził z moim autem i całkiem sporo na dodatek sobie za to policzył,natrafiam na krytykę mojej osoby. Chyba z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy na tym forum.
    Ostrzegam więc wszystkich jeśli macie jakieś niedobre doświadczenia z mechanikami broń Boże nie uzewnętrzniajcie tego na forum. Od razu odezwą się znajomi królika i dostaniecie po uszach. Po co Wam to? Lepiej siedźcie cicho niech inni też się natną.

  3. #13
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Lancia Kappa Coupe
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    Nigdy nie twierdziłem że to jest zły mechanik. Nie wiem jak innym naprawia auta. Sądząc z innych wpisów dobrze. Ja też trafiłem do niego z polecenia. I niestety miałem z nim taką przygodę jak opisałem Myślałem że to forum służy właśnie do wymiany doświadczeń alfistów i obrony ich interesów. A tu widzę że opisując nie za ciekawe doświadczenie z mechanikiem który sobie nie poradził z moim autem i całkiem sporo na dodatek sobie za to policzył,natrafiam na krytykę mojej osoby. Chyba z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy na tym forum.
    Ostrzegam więc wszystkich jeśli macie jakieś niedobre doświadczenia z mechanikami broń Boże nie uzewnętrzniajcie tego na forum. Od razu odezwą się znajomi królika i dostaniecie po uszach. Po co Wam to? Lepiej siedźcie cicho niech inni też się natną.

    Witam raz jeszcze w tej chwili zagne Pana, Panie SYFON prosze napisac u ilu elektrykow mechanikow bylo byla juz Pańska alfa i co w niej bylo robione ?

    Programowanie centralki wymiana centralki pedal gazu itd itp prosze napisac ile warsztatow juz Pan odwiedził i wydał pieniedzy nim przyjechał Pan do Górek.?

    Ostatni wątek jaki mi sie nasuwa skad mechanik ma wiedziec ze problem z autem tkwi dalej skoro klient po odjechaniu od mechanika nie odzywa sie . Dla każdej normalnej osoby jest to potwierdzenie ze z autem jest wszystko ok.

    pozdr

  4. #14
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Sam o tym Panu mówiłem. Przed Panem byłem u jednego mechanika i on sobie też nie poradził. Ale dlatego że nie dał rady to nic za robotę nie wziął. I to jest uczciwe podejście. A u Pana byłem raz, nie chciał Pan powiedzieć co Pan zrobił bo to Pana tajemnica. Ale zapłaciłem. Nie naprawił Pan przyjechałem z reklamacją i znowu Pan mnie skasował. Trzeci raz już nie jechałem żeby znowu za reklamację płacić. Zadzwoniłem tylko że błąd jaki był taki pozostał. Tym bardziej że mówiłem ze pedał gazu mam nowy a Pan go wymienił i kazał za używany zapłacić. Naprawiłem gdzie indziej a przyczyna była banalna.

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTD 150KM
    Postów
    28

    Domyślnie

    można jakiś kontakt do tego Pana z Górek?

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2009
    Auto
    AR159 Q-tronic
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    Który mechanik z okolic Żor czuje dobrze V6'tki?

  7. #17
    Użytkownik Embrion Avatar leon8101
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żory-Rój
    Auto
    156 2.0ts 156 2.5V6
    Postów
    21

    Domyślnie

    883495980 Żory dzwonić jak chcecie

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2009
    Auto
    AR159 Q-tronic
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    A kto to taki? Jeśli można przybliżyć

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar szejker
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Strumień
    Auto
    Alfa Romeo 147 TI 1,6 120KM
    Postów
    178

    Domyślnie

    W Strumieniu starej micry k10 nikt nie potrafil naprawic. Az sie boje o nowa alfe...

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Giddens
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Radziechowy / Żywiec
    Auto
    AR 156 2.0 JTS SW
    Postów
    38

    Domyślnie

    robilem generalke jtsa u Andrzeja z Gorek, wszystko zrobione tak jak trzeba, dodatkowo wyszlo pare innych pierdol przez ktore rachunek podskoczyl, ale zrobione jest tak jak trzeba, zostalo tylko jakas mala uszczelke wlozyc bo troche kapie, ALE bedzie to zrobione jak podjade, na razie nie mam czasu.

    jako jedyny poradzil sobie z bledem, silnik po remoncie chodzi o wiele lepiej niz od zakupu samochodu, sprzeglo to samo.

    ceny - dla jednego drogo dla drugiego tanio, wazne zeby byla adekwatna do wykonanej uslugi.

    mieszkam daleko od Andrzeja i zawsze jak przyjade nawet bez uprzedzenia to rzuca wszystko i patrzy mi na auto, podlacza kompa etc. (no max 10 min musze poczekac). ma swoja lawete, przyjechal nia po moje auto do mnie do domu, pieniedzy przed wykonaniem pracy nie chcial zadnych, chociaz byla to bardzo duza kwota i proponowalem zaliczke.

    wiec ja moge Andrzeja polecic.


    pozdrawiam Wojtek z okolic ZYWCA

Podobne wątki

  1. dobry mechanik-tarnów i okolice
    Utworzone przez maxiking w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-02-2018, 14:15
  2. Dobry mechanik Chorzów i okolice
    Utworzone przez zoon w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 21:48
  3. Dobry mechanik Ostrołęka i okolice
    Utworzone przez dragon910 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 21:24
  4. Dobry mechanik Świdnica - okolice
    Utworzone przez Bladyy w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 14:55
  5. Dobry mechanik okolice wodzisławia śl
    Utworzone przez Szwejk73 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-08-2009, 11:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory