Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: lakiernik katowice i okolice

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 8v
    Postów
    27

    Domyślnie lakiernik katowice i okolice

    Cześć,

    Zauważyłem na swojej AR 159 zaczynającą się korozję w okolicach motylka przedniej maski, czy macie kogoś na ślasku do polecania kto by to zrobił w rozsądnej kwocie ? Lakier standardowy czarny, i ile mniej więcej koszt naprawy lakierniczej powinien wynosić ?

    Dziękuję za opowiedzi

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR 147 Selespeed
    Postów
    64

    Domyślnie

    Podłączę się do tematu- szukam porządnego warsztatu, gdzie mogę zrobić trochę blacharki i lakier (trochę malowanie, trochę gruntowna kosmetyka) praktycznie całej Alfy. Katowice, ale jeśli ktoś na prawdę solidny- można podjechać. [MENTION=61342]Tedus[/MENTION]- znalazłeś kogoś może?

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 8v
    Postów
    27

    Domyślnie

    Niestety nic nie znalazłem, coś każdy mówi że zna, wie, ale nikt konkretów mi nie podał :/

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    Lakierowalem juz pare elementow nawet w calosci zmiana koloru i nigdy nie bylem zadowolony do konca raz trafilem przypadkiem lakiernie
    Kontakt


    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DAM-CAR"
    DAMIAN KOLCZOK
    UL. KALINY 39
    41-506 CHORZÓW
    I z czystym sumieniem moge polecic moja gtv wyjechala z pieknie polakierowanym blotnikiem i cudownie wycieniowanymi elementami z czystego serca polecam
    Nie jest to moj ujek kuzyn szwagier itp itd ukladow w firmie tez nie mam polecam bo wiem jak ciezko trafic na kogos dobrego
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kozanutria
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    DG / 50° 19′ 17″ N, 19° 11′ 14″ E
    Auto
    AR GT 1.9 JTD
    Postów
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał marshall Zobacz post
    Lakierowalem juz pare elementow nawet w calosci zmiana koloru i nigdy nie bylem zadowolony do konca raz trafilem przypadkiem lakiernie
    Kontakt


    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DAM-CAR"
    DAMIAN KOLCZOK
    UL. KALINY 39
    41-506 CHORZÓW
    I z czystym sumieniem moge polecic moja gtv wyjechala z pieknie polakierowanym blotnikiem i cudownie wycieniowanymi elementami z czystego serca polecam
    Nie jest to moj ujek kuzyn szwagier itp itd ukladow w firmie tez nie mam polecam bo wiem jak ciezko trafic na kogos dobrego
    [MENTION=2993]marshall[/MENTION] : w jakim zakresie cenowym kształtowało się lakierowanie Twojego błotnika ?

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Jeśli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    Podjedz wyceni Ci na miejscu tak bedzie najlepiej
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR 147 Selespeed
    Postów
    64

    Domyślnie

    [MENTION=2993]marshall[/MENTION] Dzięki za namiar

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa romeo 156 1.9 jtd 105km
    Postów
    39

    Domyślnie

    To może ja odświeżę temat. Chciałbym wymienić progi w mojej alfie 156 i do tego pozbyć się rdzy z kilku miejsc karoserii. Czy ktoś zna może jeszcze kogoś kto mógłby by to zrobić porządnie ? Im bliżej Zabrza Gliwic tym lepiej, do Chorzowa, Katowic też mogę jechać.
    Ostatnio edytowane przez michalll193 ; 14-04-2017 o 18:55

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    nie alfa :)
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał marshall Zobacz post

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DAM-CAR"
    DAMIAN KOLCZOK
    UL. KALINY 39
    41-506 CHORZÓW
    I z czystym sumieniem moge polecic moja gtv wyjechala z pieknie polakierowanym blotnikiem i cudownie wycieniowanymi elementami z czystego serca polecam
    Nie jest to moj ujek kuzyn szwagier itp itd ukladow w firmie tez nie mam polecam bo wiem jak ciezko trafic na kogos dobrego
    Trafiłem na ten post przypadkiem bo szukam blacharza-lakiernika w okolicy, a że zauważyłem DAM-CAR, i mam konto na alfaholikach (choć alfą nie jeżdżę) to muszę dodać coś od siebie.

    Widziałem lakierowane przez niego dwa zderzaki - wyglądały super, więc swój do naprawy i lakierowania postanowiłem również im oddać + naprawa rantów drzwi (czyszczenie, wytrawienie + lakierowanie, pojawiły się tylko minimalne purchle rdzy pod lakierem więc postanowiłem zrobić "póki czas").

    Po naprawie moja lista zastrzeżeń:
    -Uszkodzony (wypchnięty) tylny błotnik - od wewnątrz było widać, że komuś klucz się omsknął (obdrapany lakier), i uderzył w blachę wypychając ją - Panowie po pokazaniu im uszkodzeń się wyprali
    - źle złożony wlew LPG -poprawiali chyba raz, lub dwa - bez rezultatu, gdy rozebrałem sam okazało się że brakowało podkładki oraz uszczelniającego oringu - naprawiłem sam działa do dziś (ponad rok). Przed oddaniem auta pytałem co z wlewem, bo mówiłem że mogę oddać do gazownika - stwierdzili, że kupią nowy i złożą sami, "nie ma z tym problemu"
    -po ok roku korozja (lekkie purchle) na rancie drzwi znów się pojawiła
    -źle obkleili drzwi i lakier na rogu drzwi zrobił się szorstki - prawie udało mi się spolerować
    -na zderzaku gdy się przyjrzę widać miejsce naprawy (ale tego nie uważam za ich błąd, bo właściciel sam mówił, że lepiej byłoby nowy/używany dać, niestety z używkami był problem).

    I chyba tyle, chciałem oddać im jeszcze kilka innych rzeczy do roboty, ale gdy zobaczyłem "efekt" ich działań na swoim aucie to odpuściłem.
    A i dobre kilka lat temu chciałem się umówić z drugim autem na naprawę blacharską - wspawanie reperaturek, lakierowanie + naprawa progu. Zwodzili mnie ponad pół roku ("proszę dzwonić za tydzień", "proszę dzwonić na początku przyszłego tygodnia", "mamy ramę zajętą, teraz nie mamy jak", itd., itd..) - oddałem do innego blacharza-lakiernika do Mikołowa (oj, o nim to też mógłbym trochę napisać...).

Podobne wątki

  1. Pomiar kompresji Katowice / okolice
    Utworzone przez scrabit w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 13:00
  2. Katowice lakiernik
    Utworzone przez halim w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 11:15
  3. Katowice/Okolice - przegląd przedzakupowy
    Utworzone przez berez w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-10-2013, 21:50
  4. Katowice, Mikołów i okolice
    Utworzone przez Mark w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 22:47
  5. Naprawa fotela - Katowice i okolice
    Utworzone przez Amadi90 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 17:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory