Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Fotoradar Bytom

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar kobe83
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 170KM/ 156 1.9 JTD115KM była
    Postów
    1,467

    Domyślnie Fotoradar Bytom

    Chodzi mi o fotoradar stacjonarny przy wjeździe do Bytomia za mostem obok stacji BP.
    Jeżdze tamtędy codziennie i zawsze zwalniam. Jednak dzisiaj po urlopie rano jechałem lekko zaspany i zagapiłem się. Ockonołem się jak błysło czerwone światło . Miałem jakoś 80 km/h. Pech, że było pusto i nikt przedemna nie jechał.
    Ale moje pytanie czy ten fotoradar jest czynny, czy jest to może straszak tylko. Przyszło komuś już z tamtąd zdjęcie?
    Włoski geniusz, włoska technologia, włoska pasja.

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    zazwyczaj puszek na radary jest zdecydowanie więcej niż radarów;
    w moich rejonach wygląda do tak, że co kilka dni radar jest przekładany w inne miejsce - więc z faktu, że dzień wcześniej działał (lub nie) nic pewnego nie wynika;
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar kobe83
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 170KM/ 156 1.9 JTD115KM była
    Postów
    1,467

    Domyślnie

    Znalazłem w necie cos takiego: "zdjęcie idzie od kilku dni do kilku tygodni jednakże jeśli nie zostanie dostarczone w ciągu 30 dni od daty zrobienia fotki to mandat jest nieaktualny" .Czy to prawda?
    Włoski geniusz, włoska technologia, włoska pasja.

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    szczerze mówiąc nie wiem (choć sam dostałem po ponad 2 miesiącach);
    natomiast jeśli rzeczywiście tak byłoby, to nie należy cieszyć się przedwcześnie - wówczas delikwenta czekałby sąd grodzki (tak jak przy odmowie przyjęcia mandatu);
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    co do bytomia to spokojnie ja tam latam czesto z gliwic do chorzowa i ani jedna ani 2 bella nei dostała fotki a pstrykało nie raz a co do mandatu to wiesz róznie to bywa bo zalezy gdzie dostaniesz mandat czasem to trwa bo np foto CIe trafi nad morzem ...
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  6. #6
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    A wiecie może co postawili pomiędzy Piekarami Śląskimi a Bytomiem na obwodnicy piekarskiej ? Na pasie w kierunku Bytomia ? Stoi tam ładny słup - wygląda jak ozdoba a czy to aby przypadkiem nie jest foto radar ?

  7. #7
    marcinchorzów
    Gość

    Domyślnie

    Futoradar jest też koło basenu dla nurków na chorzowskiej przy wyjezdzie z Bytomia > wiem bo własnie odebrałem z straży miejskiej 500 mandat i 10 punkt. Gdy odbierałem Mandat dowiedziałem się że bedzi 20 nowych fotoradarów w tych okolicach . Straz czy policja nie ma terminu dostarczenia mandatu mój kolega dostał po 6 miesiacach ,wiem tylko ze punkty licza sie od daty zrobienia fotki.

  8. #8
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Tak wiem że tam stoi -ale interesuje mnie to nowe "coś". Jak będę wracał w czwartek obejrzę to dokładnie.

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    tak jak mówisz jest to ładne srebrne i robi pstryk z tego co wiem jet to straszak a wyglada jak zegar reklama z ing
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  10. #10
    penny21
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Superjahu007 Zobacz post
    A wiecie może co postawili pomiędzy Piekarami Śląskimi a Bytomiem na obwodnicy piekarskiej ? Na pasie w kierunku Bytomia ? Stoi tam ładny słup - wygląda jak ozdoba a czy to aby przypadkiem nie jest foto radar ?
    Tak jahu - zgadza się - to jest foto radar ale nie powiem Ci czy służy do robienia prawdziwych zdjęć czy tylko do straszenia. Póki co nikt z moich znajomych z tego słupa prezentu nie dostał.

    Co do radaru koło BP na Chorzowskiej w Bytomiu - postaliśmy tam ostatnio z kumplem pooglądać jak to działa. Zauważyliśmy dziwną zbieżność - radar błyska wszystkim ,którzy przejechali na żółtym - nawet tym jadącym 30km/h.

Podobne wątki

  1. Fotoradar
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-05-2015, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory