Strona 11 z 1164 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 11631

Temat: Widziany \ Widziana...

  1. #101
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Napisze to samo jeszcze raz co na głównym
    Dzisiaj jechałem drogą dojazdową do Krakowa z Niepołomic i z naprzeciwka jedzie niebieska 145 z napisami "alfa romeo" w kazdym mozliwym miejscu, obnizona,szyby niebieskie, wydech slyszany z odleglosci kilku kilometrow itd. jednym slowem full wies tuning , wiec pomyslalem ze taki to mi napewno odmacha, a Tu "dupa", koles popatrzyl na mnie tak jak to ja mialbym byc walniety. =)

  2. #102
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał M@T
    Napisze to samo jeszcze raz co na głównym
    Dzisiaj jechałem drogą dojazdową do Krakowa z Niepołomic i z naprzeciwka jedzie niebieska 145 z napisami "alfa romeo" w kazdym mozliwym miejscu, obnizona,szyby niebieskie, wydech slyszany z odleglosci kilku kilometrow itd. jednym slowem full wies tuning , wiec pomyslalem ze taki to mi napewno odmacha, a Tu "dupa", koles popatrzyl na mnie tak jak to ja mialbym byc walniety. =)
    Ja tam często pomykam ale jak na złość jak ja jade alfą to nie spotykam za często innych.

  3. #103
    Sicilian
    Gość

    Domyślnie re: Widziany \ Widziana...

    Cytat Napisał Carissa
    Temat ten już padł na innych stronach, ale stwierdziłam, że może napiszę to na stronie regionalnej. Ja teraz migam długimi światłami do każdej Alfy, którą widzę na drodze, ale niestety, jeszcze nikt mi nie odpowiedział Ale będę twarda, i niech sobie wszyscy inni na drodze myślą, że zwariowałam! Ale apel do wszystkich z Krakowa - WITAJMY SIĘ NA DRODZE! Miło jest przynależeć do grupy Alfoholików, a jeszcze milej będzie wprowadzić jakiś znak wspólny w życie. Co Wy na to?
    Srebrna, sedan z rejestracja KMY to ja, lub moj brat-będziemy pozdrawiali

  4. #104
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    Pozdrawiam srebrną 146, jadącą dziś za mną na trasie Wieliczka - Niepołomice około 13:30, pozdrowiłem ją kierunkami, na co kierowca zamrugał długimi, aż się lepiej zaczęło jechać

  5. #105
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    ja też pozdrawiam i macham i mało kto odmachuje ale jak zaczniemy machać to może zrobi sie nas więcej. Więc srebrna bela z przodem od GTA na blachach KGR to ja machać mrugać itd zawsze odmacham i odmrugam.
    A druga to kolega ma AR 147 czarna z ciemnymi szybami i ksenonami na blachach KR on też macha i mruga

  6. #106
    Addicted
    Gość

    Domyślnie Niech to nie zginie.

    Nie wiem czy powinienem się wypowiadać, ale za każdym razem, kiedy jeżdżę Alfą taty mrugam, macham, jak dotąd jedynie jedna odpowiedź - jakiś czas temu koło Timkena na odcinku Czeladź - Sosnowiec odpowiedział mi Pan ze srebrnej 156, nie zdąrzyłem niestety zobaczyć, czy ma klubowe ramki, aczkolwiek serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź! Heh, jechałem wtedy z dziewczyną, próbowała za wszelką cenę mnie uspokoić bo zacząłem cieszyć się jak dziecko, że w końcu ktoś zareagował na moje pozdrowienie Czarna 33 z klubowymi ramkami, najczęściej Sosnowiec, Czeladź, Jaworzno - za kierownicą zawsze ja bądź mój tata, obaj pozdrawiamy! Do zobaczenia na drodze!

  7. #107
    Użytkownik Znawca Avatar laska
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Nowy Sącz-Napoli
    Auto
    Była 155 1.8 TS 8V, Jest 166 2.4 20V 175 cv
    Postów
    1,288

    Domyślnie

    u mnie w miescie nie lepiej...... ale juz cale dwa razy ktos mi pomachal.... biala 155 z włoskim numerem NAW to ja
    Ti Amo ALFA!!!

  8. #108
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    ja tez męczę i męczę , często czuje się jak debil ( żona tak twierdzi ale sie nie zrażam )
    jakis czas temu jednak sukces : młody chłopak z osiedla jeździ 156 , machałem , mrugałem, nawet zatrąbiłem i nic ale walczyłem i po około 2 tygodniach w końcu odmachał rączką i chyba nawet sie nie wstydził bo jechał z kolegami a jednak odpowiedział
    ... i kurcze od tamtego czasu go nie widzę :mrgreen:
    a jak na Słowacji zaczepiłem miejscowego na parkingu to był w szoku jak zobaczył ramki i naklejki na szybach i wyraźnie zazdrościł klubu bo płakał o problemach z elektryka i że nie ma mu kto pomóc ( a ja mu na to żeby wpadł na strone z ramki :mrgreen:
    i opisał problem to ktos na pewno pomoże , kumał wszystko po polsku)
    p.s.
    umówiłem się na jazdy po górkach ze słowakami ( przewaga vw polo i gólf 3, fabia x 4, biemdablju 316 x 2 , mx5 , pg 307 i ja moim skromnym 1.6 )
    i niestety byłem 7 ale jak na pierwszy przejazd trasą która oni znali na pamięć czułem sie jak na podium ( mieli tą przewagę że znali zakręty a ja jechałem pierwszy raz na wyczucie - na jednym nawet sie poślizgałem )

    ale sie rozpisałem DD ale fajnie było

  9. #109
    Użytkownik Znawca Avatar laska
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Nowy Sącz-Napoli
    Auto
    Była 155 1.8 TS 8V, Jest 166 2.4 20V 175 cv
    Postów
    1,288

    Domyślnie

    ja juz niewiem co z tym witaniem...... jade dzisiaj fordem tescia i gdy zauwazylem czarna 147- mke z przyzwyczajenia zaczelem machac i mrugac a gosc wystawil mi srodkowy palec..... jesli tacy ludzie jezdza alfami to chyba koniec swiata bedzie..... gosciu z czarnej 147 o numerze KR strzez sie!
    Ti Amo ALFA!!!

  10. #110
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał laska
    ja juz niewiem co z tym witaniem...... jade dzisiaj fordem tescia i gdy zauwazylem czarna 147- mke z przyzwyczajenia zaczelem machac i mrugac a gosc wystawil mi srodkowy palec..... jesli tacy ludzie jezdza alfami to chyba koniec swiata bedzie..... gosciu z czarnej 147 o numerze KR strzez sie!
    nawet wśród najlepszych owoców znajdziesz czasem cos zgnitego DD
    wiesz- wyjątki potwierdzają regułę

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  3. [Giulietta] Widziany/Widziana
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 07-11-2019, 12:48
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory