Strona 7 z 1164 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617571075071007 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 11631

Temat: Widziany \ Widziana...

  1. #61
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał cyborg
    Jak do tej pory udało mi się spotkać ze zrozumieniem przy machaniu lub miganiu 1 (słownie: jeden) raz
    do tego trzeba wytrwałości i trochę szczęscia ja nie zlicze ile razy odwzajemniono pozdrowienia ale było tego sporo, fakt ze na ilość prób wypada to blado ale mimo wszystko są prawdziwi Alfisti na tym świecie

  2. #62
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    fakt ze na ilość prób wypada to blado ale mimo wszystko są prawdziwi Alfisti na tym świecie [/quote]

    Nooooooooooooooooo np. jaaaaaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: <piwo> <piwo>

  3. #63
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    mi dziś się udało spotkałem na ul. Skośnej w Krk srebrną 156, machneliśmy się i każdy pojechał w swoją strone. Może to jakiś bywalec forum

  4. #64
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie PRZYWRóćMY TRADYCJE POZDRAWIANIA

    BOMBEL ta blondynka w srebrnej 156 to moja zona .... no....pozdrawiam....zona jest moja i alfa jest moja....no nasza

  5. #65
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    W szczecinie też niejest zbyt pięknie z tym nawykiem wielu kierowców gdy się ich pozdrowi patrzy sie jak na wariatów, albo podniesie rekę tylko po to żeby puknąć się w głowę jako odzew<?????>, odkąd macham to na palcach jednej reki moge policzyć odwzajemnione pozdrowienie. No nielicząc klubowiczów kiedy się ich spotka a o to niejest łatwo-mało nas
    A to moje pozdrowienie dla Was Panie i Panowie <hello>

  6. #66
    dzumka
    Gość

    Domyślnie

    Mi dzisiaj jeden pan odmachał ale gestem pokazującym że nie mam zapalonych świateł.
    Dobre i to

  7. #67
    lacky
    Gość

    Domyślnie

    a ja to macham zawsze Alfuniom

  8. #68
    Mr_Bungle
    Gość

    Domyślnie

    Ja 2 maja mijałem na Słowacji czerwoną 156kę po lifcie z rejestracją KR (i tu coś dalej). Kierowca mnie pozdrowił mrugnięciem światłami, jak odmachałem tylko ręką z kierownicy (wstyd się przyznać, ale lewa ręka zamiast leżeć na kierownicy drapała mnie za uchem :mrgreen: ). Jeśli jej właściciel udziela się na tym forum to serdecznie pozdrawiam

  9. #69
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    a mi się zdarzy że odmacha ktoś

  10. #70
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Na trasie Warszawa-Katowice w czwartek 1. maja wyprzedzałem granatowym bmw srebrną 164 na częstochowskich numerach z alfaholickimi ramkami. Widziałem ją pierw na shellu za częstochową, ale nie wiedziałem jak zagadnąc (mojej towarzyszce palic się zachciało, a w samochodzie palenia nie ma). Urządziłem później pościg, mrugnąłem awaryjnymi po wyprzedzeniu, widziałem mrugnięcie długimi i ruszyłem dalej
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  3. [Giulietta] Widziany/Widziana
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 07-11-2019, 12:48
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory