Strona 1 z 1164 1234567891011511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11631

Temat: Widziany \ Widziana...

  1. #1
    Carissa
    Gość

    Domyślnie Widziany \ Widziana...

    Temat ten już padł na innych stronach, ale stwierdziłam, że może napiszę to na stronie regionalnej. Ja teraz migam długimi światłami do każdej Alfy, którą widzę na drodze, ale niestety, jeszcze nikt mi nie odpowiedział Ale będę twarda, i niech sobie wszyscy inni na drodze myślą, że zwariowałam! Ale apel do wszystkich z Krakowa - WITAJMY SIĘ NA DRODZE! Miło jest przynależeć do grupy Alfoholików, a jeszcze milej będzie wprowadzić jakiś znak wspólny w życie. Co Wy na to?

  2. #2
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Taki znak juz funkcjonuje, machanie reką
    tyle ze juz sobie tak macham i macham
    Jak bedziecie widziec AR156 na tablicach ST.... to ja

  3. #3
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    ja jestem jak najbardziej za... miło by tak było jak byśmy się "witali" światami na krakowskich drogach, jak by ktoś widział srebrna 156 na blachach KGR.... to ja

  4. #4
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    Trzeba koniecznie wrócić zwyczaj , czerwona 146 na blachach KWI to ja macham, mrugam

  5. #5
    ja.m
    Gość

    Domyślnie

    155 w ramce klubowej KR...V to ja i ja macham chyba że widzę dziadzia w kaszkiecie to się zastanawiam

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Swietokrzyskie
    Postów
    147

    Domyślnie

    u mnie jest srednio jedna odpowiedz na 5, ale jak ktos mignie lub machnie reka to ile jest radochy. . Najczesciej nie odpowiadaja ludzie i udaja wielkie zdziwienie na to co robie z nowszych alf 156 , 166. Ci ludzie kupuja te samochody chyba tylko za wyglad. Odpowiadaja z reguly posiadacze starszych modeli 33, 155 itd. i to chyba swiadczy o tym ze milosc do alfy trwa wiecznie.
    Uczmy tych nowych zeby wiedzieli co maja i ze maja sie z czego cieszyc( posiadanie Alfa Romeo)

  7. #7
    ViP Alfa i Omega Avatar Lopezius
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 SW 1,9 JTD
    Postów
    387

    Domyślnie

    Ja tam od dłuższego czasu macham wszystkim AR-om, na razie tylko jedna odpowiedź, ale jak sobie przypomnę jak fajnie się wtedy czułem to nie mam mowy żebym zaprzestał prób pozdrawiania.
    Z drugiej strony odnoszę wrażenie że panowie i panie poruszający się tymi "bardziej wypasionymi" modelami patrzą na mnie jak na jakiegoś dupka który jedzie marną 145-tką i wydaje mu się że ma fajne auto a oni (derekcja 8) ) nie będą sie spoufalać z byle kim poprzez machanie.

    Przejrzyjcie ilu użytkowników np. 159-tek zarejestrowało się na naszym forum (pięciu), a ile jest 145, 146, 156, itd. czyli starszych modeli.

    Niestety wydaje mi się że po moim mieście to jeździ sporo takich "prezesów" co to se kupili Alfę tylko dlatego że ich stać i żeby się pokazać że nie będą jeździć tym co wszyscy.

    Ale olać to, ja nadal będę pozdrawiał wszystkie Alfy. <papa> <papa> <papa> <papa> <papa>
    Ostatnio edytowane przez Lopezius ; 11-04-2010 o 18:13
    Była: 145 - 1,3 Boxer
    Jest: 156 - 1,9 JTD SW

  8. #8
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    zawsze macham ale zazwczaj nie ma odzewu od czasu do czasu

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    No nie ma ie co oszukiwac ale tylko w samym krk jest wielu używaczy jak ich nazywam alf to ludzie ktorzy uzywaja alf i nic poza tym nwet nie wiedza jaki los jest dla nich szczodry mimo ze nie koniecznie zasluzyli...nie wazne ja chetnie odpowiem na mrugniecie zawsze ale moje proby tez na razie bez echa...SREBRNA KR numer i koncówa-CR
    za kierownica łysy ja albo zona boond.POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO WIEDZA CZYM JEZDZA

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    SPROSTOWANIE-łysy w sensie ogolony krociutko a zona blond nie bond

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  3. [Giulietta] Widziany/Widziana
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 07-11-2019, 12:48
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory