Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Naklejki " ALFAHOLICY.ORG" oraz " ALFA ROMEO" dla chłopaków ze spotu na kopcu .

  1. #1
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie Naklejki " ALFAHOLICY.ORG" oraz " ALFA ROMEO" dla chłopaków ze spotu na kopcu .

    Hej . Właśnie odebrałem z agencji reklamowej znajomego komplet naklejek - alfaholicy oraz alfa romeo. Jakby ktoś z okolic Bytomia reflektował na taki bądz podobny zestaw w dowolnym kolorze to piszcie. Docelowo wyskakuje z propozycją dla ekipy która jest uczestnikami spotów na kopcu w Piekarach Śl. Zestaw kosztuje 40pln a w jego skład wchodzą : 2 naklejki o szer. ok 50 cm " Alfaholicy.org" ( na zdjęciu na klapie 156 SW ) , 2 naklejki " Alfa Romeo " ( ze znaczkiem alfy -chwilowo brak zdjecia - mam je przyklejone na spodzie drzwi przednich ) oraz dwie naklejki o szer ok. 10- 15 cm ( takie jak na foto nad lampą przednią ) . Jak co to albo pisać na priva albo maila : Nazar_666@wp.pl. Naklejki są na folii transportowej , bardzo łatwe do przyklejenia. Możliwość zamowienia pojedynczych sztuk. Do odbioru albo na spocie albo po umówieniu się - w Bytomiu .
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110518(001).jpg
Wyświetleń:	864
Rozmiar:	49.3 KB
ID:	26197   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110518.jpg
Wyświetleń:	880
Rozmiar:	103.2 KB
ID:	26198  

  2. #2
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    40 zł doooooobra cena
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    No raczej dobra cena . Bo widziałem sama naklejke "www.alfaholicy.org" w sklepie internetowym za 25zl i to mniejsza. A tu sa 2 duze , 2 Alfa Romeo , i 2 małe nad lefrektor. I jak wczesniej napisałem mozna sobie dowolnie konfigurowac wielkosc , ilosc , i kolory. Wiadomo ,że ceny ulegną zmianie . 40 pln za komplet o wymiarach jak w opisie na początku. Nie namawiam tylko informuje. Sam przykleilem i mi sie podoba

  4. #4
    Użytkownik Embrion Avatar siwucha
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    4

    Domyślnie

    Możesz mi zamówić komplet daj znać jak to odebrać i jak z kasą

Podobne wątki

  1. Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - Tor "Kielce" (Miedziana Góra)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 703
    Ostatni post / autor: 21-08-2013, 19:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory