Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Temat: Spocik Czeladź grill

  1. #1
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie Spocik Czeladź grill

    Wtajemniczeni wiedzą gdzie , Adam użycza swojej posiadłości i robimy grill Czeladź (piaski) oczywiście najpierw się możemy wszyscy zjechać pod M1 na parking i cała brygadą wyruszyć , kto się pisze podawać swoje daty żeby każdy miał wolny czas w ten dzień dla mnie każdy weekend oprócz piątku osobiście , aha wpadłem też na taki pomysł może macie jakiś znajomych co mają Lancie albo Fiaty mój kumpel ma co prawda Seicento ale mówi że by się wybrał jeżeli była by taka opcja co wy na to ?

  2. #2
    luki166
    Gość

    Domyślnie

    Ja bardzo chętnie , generalnie każdy weekend mi pasuje więc się dostosuje.
    Nie wiem tylko co wiedzą wtajemniczeni???

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dj.iCE
    Gość

    Domyślnie

    http://forum.alfaclub.pl/viewtopic.p...er=asc&start=0 - najlepiej śledzić ten post i będzie wszystko jasne kiedy i gdzie jest spot.

    Ja wpadne moją Alfą, bo w Grande Punto tak wygodnie poprostu nie jest

  4. #4
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Tak mi sie mysli (jak juz pisalem na alfaclubie) ze 8 lub 15 marca byłoby OK..

    Proponuje to pod kątem pogody gdyż w najbliższą sobote podają opady i 8 stC a jak wiemy stylowy dworek adamo nie pomieści zbyt wielu osób i lepiej i przyjemniej byłoby spędzic grila w przyległych dworkowi błoniach rozkoszując sie szumem wodospadów, spiewem ptaków i pomrukiem V-ek i TS-ów ... czyż nie ? DD

    Co wy na to?

    FRED

  5. #5
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    ja bardzo chetnie
    ( a o boxerkach zapomniałes jak mogłes) :gitara:
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

  6. #6
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie Re: Spocik Czeladź grill

    Cytat Napisał Kosiar
    Wtajemniczeni wiedzą gdzie , Adam użycza swojej posiadłości i robimy grill Czeladź (piaski) oczywiście najpierw się możemy wszyscy zjechać pod M1 na parking i cała brygadą wyruszyć , kto się pisze podawać swoje daty żeby każdy miał wolny czas w ten dzień dla mnie każdy weekend oprócz piątku osobiście , aha wpadłem też na taki pomysł może macie jakiś znajomych co mają Lancie albo Fiaty mój kumpel ma co prawda Seicento ale mówi że by się wybrał jeżeli była by taka opcja co wy na to ?
    cze
    powiedz mi tylko ,bo cos słysząem na ostatnim spocie ze ciezko z wjazdem gdzies tam jest dziury czy cos i nie wjade :?: :!: to o to chodziło czy spokojnie przejade :?: :!:

    dzieki
    pozdro
    [*]


  7. #7
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    robak spokojnie przejedziesz , mało miejsca jest tylko do parkowania bo to osiedle domków jednorodzinnych najwyżej nie będziesz wjeżdżał na krawężniki tylko zaparkujesz przy krawędzi jezdni albo na podjeździe ostatnio zajeliśmy cała ulice więc spoko sąsiedzi wiedzą co się będzie działo

  8. #8
    Dj.iCE
    Gość

    Domyślnie

    To pewnie nie problem dla robak#21 bo jak bywam w Katowicach to tam wszędzie sa takie wysokie krawężniki. O ulice się też nie martwie tylko o pogodę bo w ten weekend ma padać:/

  9. #9
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kosiar
    robak spokojnie przejedziesz , mało miejsca jest tylko do parkowania bo to osiedle domków jednorodzinnych najwyżej nie będziesz wjeżdżał na krawężniki tylko zaparkujesz przy krawędzi jezdni albo na podjeździe ostatnio zajeliśmy cała ulice więc spoko sąsiedzi wiedzą co się będzie działo
    heh no to luz ,damy rade mam nadzieje

    Cytat Napisał Dj.iCE
    To pewnie nie problem dla robak#21 bo jak bywam w Katowicach to tam wszędzie sa takie wysokie krawężniki. O ulice się też nie martwie tylko o pogodę bo w ten weekend ma padać:/
    szczerze ,nie pamietam kiedy ostatni raz wjechałem na krawężnik ale damy rade jak Kosiar mowi ,tylko pogoda własnie :roll: bo roznie z tym bywa

    ps.
    Dj.iCE u siebie musiałem wylac 6 workow betonu z zaprawa DD i wyprofilowac wjazd :mrgreen:

    dzieki

    pozdro damy rade
    [*]


  10. #10
    Dj.iCE
    Gość

    Domyślnie

    Hehe widze, że na przyszłość poza tuningiem Alfy będę musiał zrobić tuning podjazdu jak się zdecyduje obniżyc zawieszenie bo u mnie też droga do garażu wygląda nieciekawie

    Ja wstępnie proponuje termin spotkania/grilowania na 15 marca albo później bo jak narazie do 11 mają być deszcze ze śniegiem, a do tego 8 marca to też dzień kobiet o ile dobrze pamiętam

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 16:18
  2. Fojera/Ognisko Czeladź 24.10.2010
    Utworzone przez Rufik w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 18:27
  3. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 23-09-2010, 12:38
  4. Spocik i Grill Sobota Godz.17.00
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 04-05-2008, 09:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory